IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #341  
Стар 6th July 2009, 16:22
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

И аз не знам кое е "правилното", но знам (по себе си), че на един пушач като му кажеш "не пуши" му иде по 3 да ги запали наведнъж...
И прослувутия Алн Кар точно така казваше в книгата си: "не ги спирайте сега, пушете си" и на човек му става едно такова спокойничкоо и неограничително
Отговори с цитат
  #342  
Стар 6th July 2009, 16:47
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

има логика голяма доза логика, ох в подлеза в Пловдив срещу централна гара я видях тази книга но нямах никакви излишни пари, (освен за кутия цигари ) та не можах да си я взема ,
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #343  
Стар 6th July 2009, 16:53
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
има логика голяма доза логика, ох в подлеза в Пловдив срещу централна гара я видях тази книга но нямах никакви излишни пари, (освен за кутия цигари ) та не можах да си я взема ,
книгите те вдъхновяват, но до там
... трябва ти да си изобретиш сама твоя алгоритъм за отказване ... както няма еднакви хора, така няма и универсални формули ...
Отговори с цитат
  #344  
Стар 6th July 2009, 16:56
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

аз никакъв опит нямах, и не съм питал някой как да ги откажа ... въпреки, че баща ми е пушил близо 35 годин, а не пуши вече близо 13 години ... казах му чак на третата седмица откакто ги бях отказал ... и сега като станаха 3 месеца му се похвалих, и същевременно се оплаках, че на два пъти съм пушил насън ... а той спомена, че е имало моменти в които му се е пушило адски много, ама страхът да не умре е бил по-силен от желанието за цигара )
Отговори с цитат
  #345  
Стар 6th July 2009, 17:05
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

дет се вика имам доста опит като Марк Твен и знам че е най-лесното нещо на тоя свят, колкото до книгата, от нея също малко може да се вземе опит, може да не е мотивираща или надъхваща, но когато четеш подобен тип книги някак ми се струва по-приятно ТАКА Си мисля де
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #346  
Стар 6th July 2009, 22:47
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Книгата не бих я нарекла мотивираща, мотивацията всеки сам за себе си трябва да я намери. Книгата е перфектен психологически профил на всеки пушач, чак накрая ти идва да се наплюеш и присмееш сам на себе си и ей тъй от любопитство да видиш дали наистина реакциите ти биха били точно такива, каквито ги предвижда автора (особено след като виждаш как е познал точно всичките ти досегашни пушачески реакции). И тъй без да се усетиш в един момент от любопитство си ги отказал.
Отговори с цитат
  #347  
Стар 7th July 2009, 01:47
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Книгата не бих я нарекла мотивираща, мотивацията всеки сам за себе си трябва да я намери. Книгата е перфектен психологически профил на всеки пушач, чак накрая ти идва да се наплюеш и присмееш сам на себе си и ей тъй от любопитство да видиш дали наистина реакциите ти биха били точно такива, каквито ги предвижда автора (особено след като виждаш как е познал точно всичките ти досегашни пушачески реакции). И тъй без да се усетиш в един момент от любопитство си ги отказал.
много се съмнявам да е познал точно моите реакции ... ако е успял - ще почерпя!
Отговори с цитат
  #348  
Стар 7th July 2009, 07:53
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Никога през живота си не съм пушила и съм ЗАКЛЕТ!!! противник, но и аз съм сънувала, че пуша И ми става едно хубаво, някаква топлина се разлива по тялото...
Сигурно в предишен живот съм била пушачка
Отговори с цитат
  #349  
Стар 7th July 2009, 08:28
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Е, игт, има един израз "Всички наопаки, той на терсене.." Ако е така, о.к.

Ани, вероятно е представата за удоволствието, което отсрещния изпитва и желание за споделяне или опитване от неговото. Майка ми е като теб, мно`о мрази цигарите.
Апо, отлично обяснение за книгата!
Следва ..... следното: снощи изпуших 4 цигари. Едни тънички, производство на карелия, супер интересна малка кутийка, не плоска. Шаренка. Очаквах, че е с по-малко бройки цигари, а то си събирала 20! Такива пушеше другата жена в компанията. Интересно е, че откакто съм спряла (8-9години) САМО с едни познати съм припалвала, само с тях ми се припушва повечко.. Първо бяха дръпвания от шоколадова пурета (2-3 дръпвания), после (след мнооого време) пак толкова от обикновена тънка цигара и след още месеци (снощи) цели 4. И ако не бяха свършили тънките цигари можеше и повече да са. Днес всичко си е по старому, ама....
Отговори с цитат
  #350  
Стар 7th July 2009, 09:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

много се съмнявам да е познал точно моите реакции ... ако е успял - ще почерпя![/quote]
Ти тиочно не съм и очаквала да напишеш нещо различно, тъй че ще го пропусна с небрежно махане на ръката. Който се съмнява, да ходи да проверява.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отказванеотцигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:48.