IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 8th May 2008, 15:41
Аватара на zve
zve zve не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Варна
Мнения: 4 043
По подразбиране

ДА
Отговори с цитат
  #52  
Стар 1st June 2008, 00:54
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ преди носех сега от 5 год.не и ми е много по удобно с плитки боксерки пак изрязани не стига 4е е некомфортно с тези прашки ами 4е са и вредни 4ела съм доста за това,а дали е веро незнам мойе би дааааааааа
Отговори с цитат
  #53  
Стар 1st June 2008, 11:27
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gavr1
Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
та съм ставала посреднощ да си слагам удобно бельо.

Не се е случвало само на теб, на мен ми се случи преди няколко дни - ОТНОВО! Но в крайна сметка всеки си е различен. И аз като по-малка само прашки носех, но сега са ми страшно неудобни, след като свикнах на боксерки!
за да избегна този проблем.. спра без бельо... иначе нося само прашки и в много редки случаи боксерки
Отговори с цитат
  #54  
Стар 1st June 2008, 17:51
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Karlotta
Имам няколко чифта боксерки,много плитки и високо изрязани на дупето,но ги обувам само като съм с пола и то къса,ако ми се вдигне случайно да не лъсна съвсем по дупе
Хахах, това ме разсмя. Тази зима на коледния ни бал мръднахме за малко и междувременно докато се приберем обратно към партито започна да вали сняг и беше натрупало. Та аз с коктейлна рокля с гол гръб и сандали по без нищо друго нямаше как да сляза от колата. Един от присъстващите ме грабна и ме понесе на ръце от паркинга към парадния вход и точно на влизане си изпуснах полите на роклята и лъснах по голо дупе и конец пред всичките пушачи на входа

И аз съм само на миниатюрни прашки, но само и единствено защото ми изглежда страшно грозно да ми се очертават линии по дупето през дрехите.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 4th June 2008, 01:27
Аватара на The black pearl
The black pearl The black pearl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 53
По подразбиране

И аз съм заклета фенка на прашките, освен, че са ужасно секси, не се забелязват, и не се усещат. Всичките ми дрехи са прилепнали по тялото, и изискват оскъдно бельо, е изключение правят някой рокли, които от талията на долу стават широчки, но все пак си нося прашки, боксерки не помня от кога не съм слагала, не са ми удобни.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 4th June 2008, 07:26
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Tsvetiк,видя ли сега Ако беше с боксерки зяпачите щяха да се израдват само на гащите ти,не на цялото дупе,ама късмет(най-вече за тях ) Иначе съм съгласна,че няма как да тръгнеш по тясна рокля/пола и с нещо,което се очертава отдолу.
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #57  
Стар 4th June 2008, 13:29
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Karlotta
Tsvetiк,видя ли сега Ако беше с боксерки зяпачите щяха да се израдват само на гащите ти,не на цялото дупе,ама късмет(най-вече за тях ) Иначе съм съгласна,че няма как да тръгнеш по тясна рокля/пола и с нещо,което се очертава отдолу.
Хахахах права си, Karlotta. тя роклята беше широка от ханша надолу - може би следваштите пъти като си купувам рокли ще гледам да са тясни вместо да правя компромис с боксерки
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 5th June 2008, 09:30
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Хм,Tsvetik,аз имах подобен случай на твоя - бях с широка пола дълга до коляното,отдолу с прашки.Викам си що да се мъча с боксерки в тая жега,като и без това ми е дълга полата.Обаче се наведох да пия вода от една чешмичка,духна вятър и полата ми се вдигна до врата!А зад мен - опашка от народ... От тогава по-често посягам към боксерките или ако съм с пола и духне вятър гледам да си я държа...
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #59  
Стар 5th June 2008, 10:02
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Не знам- но за мен най-противното нещо е жена с панталон и двоен гъз създаден от дебела гаща Тук в офиса мислех да им провеждам курс по избиране на лятно бельо. Защото имах супер - фрапизми- леко прозрачен светло син панталон -->черни боксерки дантелени; панталон черен-->дебела ластична гаща (ефекта на двойния гъз), цикламени гащи памучни--> над панталона, и много много още примери.
Сега не знам кой ще ме убеди колко са вредни прашките. То всичко е вредно и въздуха дето дишаме. Нека поддържаме добра хигиена и да видим кое е вредно.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 5th June 2008, 14:45
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Patetu
... леко прозрачен светло син панталон -->черни боксерки дантелени; панталон черен-->дебела ластична гаща (ефекта на двойния гъз), цикламени гащи памучни--> над панталона,...
Трябва да се сложи забрана, за да не ослепее всичко живо. Но всичко си е въпрос на личен вкус, щом на някои жени им харесва...нека си им харесва, но отстрани изглежда адски грозно. Аз имах един такъв етап, в който вкусът ми за обличане си беше отвратителен, но ми просветна. И аз съм чувала, че прашките не са много препоръчителни, защото по-лесно се разнасят инфекции, но...вече никой не може да ме откаже от тях. Чувствам се супер с тях, комфортно си ми е и съм по-спокойна, че дупето ми си е в естествения вид.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Носителипрашки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:08.