IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th March 2008, 11:50
maysky_n maysky_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: софия
Мнения: 10
По подразбиране

Извинявайте за невежеството, но к
акво е птоза?
__________________
живей за мига
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th March 2008, 13:34
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maysky_n
Извинявайте за невежеството, но к
акво е птоза?
Увисване.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th March 2008, 17:21
maysky_n maysky_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: софия
Мнения: 10
По подразбиране

предполагах. Благодаря
__________________
живей за мига
Отговори с цитат
  #24  
Стар 20th March 2008, 17:53
mariaishot mariaishot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariaishot
По подразбиране

Момичета, извинявайте, че толкова време се загубих, но нали знаете - ангажименти...
Птозата според мен се определя с мерене, поне на мен док ми ги измери със сантиметър.
Много искам да ви дам кураж, защото зная колко е тегаво преди операция. Истината е обаче, че при мен мина много леко, както вече ви казах, дори минимален дискомфорт не съм имала.
Вече нося нормално бельо, а вкъщи - Триумф-а. Спя с него, тренирам с него. Само солариума не съм започнала, защото док каза много да пазя белезите, а как да ги пазя, нали ще си направя разлика. Мъка... мъка... Нищо, ще го преживея. Ще кача снимки при първа възможност.
Спокойно, момичета, ние, които четем във форума се интересуваме и сме си избрали най-добрите доктори, така че всичко ще е О.К.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd March 2008, 13:00
цветна цветна не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Мария ти доволна ли си от операцията си? би ли казала, че изглеждат хубави? Аз ще се връщам в БГ специално за операция и ми се иска да проуча максимално много преди още да си дойда за да мога да взема решение и да се настроя психически. За малки -средни гърди може ли да се постигне добър ефект само с повдигане и без силикон?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 24th March 2008, 22:48
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Мария,не каза каква е цената,моля те прати някакви снимки,и аз много искам повдигане с разрез около ареолата и бих била много доволна ако видя нагледно как изглежда,ако искаш на лични
Отговори с цитат
  #27  
Стар 26th March 2008, 16:08
mariaishot mariaishot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariaishot
По подразбиране

Да, много харесвам гърдите си. Кръглички, естествени и центровани Обаче, да си кажа, моите са си големички. Ще ги снимам, обещавам и ще ги кача в тази тема. Съжалявам, че пиша рядко, просто в момента сменям работа, пиша магистърска теза и не остава време, мамка му
Отговори с цитат
  #28  
Стар 26th March 2008, 16:15
mariaishot mariaishot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariaishot
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beibi1
Мария,не каза каква е цената,моля те прати някакви снимки,и аз много искам повдигане с разрез около ареолата и бих била много доволна ако видя нагледно как изглежда,ако искаш на лични
Ще кача снимки довечера, но по-късно, че ще ходя на партито на Форт Бойар, а цената при моя доктор е около 3700 лв. Лошото е, че нямам снимки преди операцията, за да видиш ефекта.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 26th March 2008, 16:16
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ми хайде чакаме снимки.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 26th March 2008, 16:20
mariaishot mariaishot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariaishot
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от цветна
Мария ти доволна ли си от операцията си? би ли казала, че изглеждат хубави? Аз ще се връщам в БГ специално за операция и ми се иска да проуча максимално много преди още да си дойда за да мога да взема решение и да се настроя психически. За малки -средни гърди може ли да се постигне добър ефект само с повдигане и без силикон?
Цветна, зависи какви гърди харесваш. Аз харесвам кръглички, разпльокани гърди, не конусовидни. Важно е също колко големи ги харесваш. Ще си сложа силикон задължително, когато си родя поне още едно детенце. Мен лично силиконът не ме притнеснява, защото зная, че практически е безверден, стига операцията да е направена, както трябва. Притеснява ме, че след още една бременност ще трябва да сложа по-голям размер, а не искам бомби в стил поп-фолк.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюстаприкого
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:37.