IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 22nd May 2008, 10:05
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота

Хрумна ми вариант да се нафиркам яката и тогава да ида на кола за да не усетя нищо... какво мислите?
Аз мисля, че освен да направиш капитан драйфус върху козметичката , друго няма да се промени
От години ходя на кола маска и винаги ме боли много, аз ли не мога да търпя - незнам
Прическата ми е "четка за зъби" , ако мога така да я определя,нещо съвсем като гол охлюф не можах да се възприема
Отговори с цитат
  #22  
Стар 22nd May 2008, 10:21
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Аз мисля, че освен да направиш капитан драйфус върху козметичката , друго няма да се промени
Личи си, че не ме познаваш Изпивам кило, канче и бурканче и питам за още. Няма шанс да се случи тва с козметичката
Сега се амбицирах да го изпробвам това.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 22nd May 2008, 10:23
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

За болка боли си , но не е чак такава за умиране.
И аз ги мислих едни упойки търсих най накрая отидох, викам си ко пък ако ме боли ще кажа на козметичката да спре и ше си тръгна.
Но един пък като се усетиш гладичка и забравяш болката

пп. мен на краката повече ме боли
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 22nd May 2008, 10:29
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

Само в западните култури, един вид развитите общества (както ги водят), е отскоро възприемано да се махат космите в тази зона. Ние нали уж от втори станахме първи свят , пък и сме си фурнаджийски лопати, та и при нас тая мода навлезе.
В Япония дори се продават изкуствени прически (във всякакви форми), интимни прически, интимна перука един вид.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd May 2008, 10:34
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Оскаре тук не съм съгласна с теб за японките.Точно те са манячки на тема "обезкосмяване" и много държат на гладка и чиста кожа.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd May 2008, 10:43
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от OskarWild
Само в западните култури, един вид развитите общества (както ги водят), е отскоро възприемано да се махат космите в тази зона. Ние нали уж от втори станахме първи свят , пък и сме си фурнаджийски лопати, та и при нас тая мода навлезе.
В Япония дори се продават изкуствени прически (във всякакви форми), интимни прически, интимна перука един вид.
Оскаре ,аз не се ръководя от мода ,защото го правя от 10-12 години.
За мен е важно на мен да ми е добре а не каква е модата
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22nd May 2008, 11:01
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

Thomi ако не си забелязала да ти го кажа направо: Оскар говори общо, ти говориш конкретно за себе си. Тук мисля че смисъла се изпари ... Инак се радвам, че правиш това което те кара да се чувстваш добре, това говори само хубави неща за теб.

doroteia01, аз не бих спорил, казвам това което имам като информация, признавам си не съм проверявал всяка японка, как е отдолу...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd May 2008, 11:21
torranaga torranaga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 23
По подразбиране

абе няма ли някой мъж да се включи и да каже как е прическата долу
и как предпочита да речем жените ???
аааа sisiapostolova може ли да разкажеш за лазарната малко повече,ако темата се повтаря извинявам се
__________________
Arrogance lifestyle!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 22nd May 2008, 12:37
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Чак толкова не боли ,но явно за всеки е индивидуално и всеки си е с различен праг на болка но след това се чувстваш доста добре
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #30  
Стар 22nd May 2008, 14:39
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от OskarWild
Само в западните култури, един вид развитите общества (както ги водят), е отскоро възприемано да се махат космите в тази зона. Ние нали уж от втори станахме първи свят , пък и сме си фурнаджийски лопати, та и при нас тая мода навлезе.
В Япония дори се продават изкуствени прически (във всякакви форми), интимни прически, интимна перука един вид.
Това не е вярно! Още по времето на Клеопатра е било прието да се махат всички косми по тялото на жената със гъста,лепкава смес подобна на колата! За по-голяма хигиеничност!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: интимнаприческа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:11.