IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 15th October 2008, 13:53
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Ако не се лъжа, Талодерма имат лосиони с АХК и БХК. (довечера ще проверя, ако те интересува )
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #32  
Стар 15th October 2008, 16:06
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
Някой ползвал ли е стик-коректора на Orifleim от серията "Чаено дърво":
http://www.allegro.pl/item430535879_...i.html#gallery ?
Oт едната страна е зелен, за да лекува възпаленията, а от другата - с бежов цвят за прикриване на пъпките.

Доволни ли сте? Днеска си го купих и още не съм го пробвала, дано си е струвало. :P Все пак срещам много положителни мнения за този коректор.
seriata e strahotna
Отговори с цитат
  #33  
Стар 15th October 2008, 16:11
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Аз бих ви препоръчала NORMADERM na VICHY на мен ми действа страхотно.специално за папки е.Много съм доволна.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 15th October 2008, 16:24
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borti79
seriata e strahotna
Аз освен коректора си купих и почивстващ гел от същата серия. Много съм доволна!
Коректорчето ми допада, определено прикрива пъпчиците... но не може да се очакват чудеса.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 15th October 2008, 22:15
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
Цитирай:
Първоначално написано от borti79
seriata e strahotna
Аз освен коректора си купих и почивстващ гел от същата серия. Много съм доволна!
Коректорчето ми допада, определено прикрива пъпчиците... но не може да се очакват чудеса.
ne triabva da o4akvame 4udesa RAZBIRASE
Отговори с цитат
  #36  
Стар 19th October 2008, 17:36
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

От около месец си правя маска на лицето с мед и съм много доволна, хем подхранва, хем действа антибактериално и пъпките завяхват бързо, тена ми също се подобри.Малко трудно се размазва, затова понякога го разреждам с малко прясно мляко
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #37  
Стар 27th October 2008, 08:46
piff piff не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 3
По подразбиране

С чисто чаено дърво. Една капка върху проблемното място е напълно достатъчна. Намират се различни варианти по магазините, но гледай да е сертифицирано, т.е. да е сигурно че е 100% натурално. Може да видиш един сайт, от където може и да поръчаш през интернет http://www.wellnessstyle.bg/eshop/su....php?catId=105
Чаеното дърво е един от най-силните агенти против акне, леко изсушава кожата и има също така силно противогъбично действие
__________________
piff
Отговори с цитат
  #38  
Стар 27th October 2008, 16:53
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Момичета сега ще ви кажа аз какво пия и с какво се мажа и ефекта е страхотен. Имам акне от както се помня, още от пубертета! Много упорито и гадно нещо,особено за една жена! Пих какво ли не,мазах се с какво ли не, но почти нищо не помагаше.
В момента ходя на козметични процедури,но дори и тях намалих след като попаднах на едни хранителни добавки (чешки са) това което аз пиех се казва Нутра Бона и е на прах, което се разтваря във мляко или вода и се пие по един път на ден. Тези добавки са цяла серия, от доста продукта, като всеки един от тях оказва благоприятно влияние върху кожата, килограмите и здравословното състояние на организма като цяло! Сутрин пия по една чаша от тази хранителна добавка, а вечерно време се мажа с един крем Имекс - това е! И искам да в кажа че по добър резултат от този с хранителните добавки не съм постигала до сега Пробвайте ако искате! Ако някой има желание за повече инфо, мога да му изпратя файл за да прочете малко повече инфо за тези продукти.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 27th October 2008, 17:23
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Какво мислите за химическия пилинг? Някой подробности знае ли? Една приятелка си направи и сега лицето и е чисто и сияе!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 27th October 2008, 18:13
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Аз също съм си правила химичен пилинг и не ми сияеше след това кожата. Имаше ефект де, но не чак потресаващ! А и на всеки се оразява различно. Една колежка ми каза, че й се обелило жестоко цялото лице..... не можело да й се оправи една седмица. Така че... зависи от кожата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кажетеефективенначинзапремахваненапъпките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:52.