IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 17th December 2008, 23:27
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

като цяло обичам да ценя времето си,в смисъл такъв не искам да го пропилявам,но май не го правя особено добре. И в този ред на мисли уважавам следните думи, които често се питам при идването на края на всяка година. Замисли се за изминалата година, ако не се разплачеш от радост или тъга , значи е пропиляна! . Предполагам няма да се съгласите, но аз да си го споделя. Хубава година като цяло!
__________________
Москва не вярва на сълзи !
Отговори с цитат
  #52  
Стар 18th December 2008, 11:10
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

аз съм много доволна от тази години - получих всичко, каквото исках!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 18th December 2008, 12:56
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Започнах второто си висше, което ми беше мечта от години! За следващата година си пожелавам да продължа да уча с желание и да сваля тези 4-5 кг, които трупнах покрай ученето напоследък.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 18th December 2008, 15:03
UrbanWitch UrbanWitch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Варна
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до UrbanWitch
По подразбиране

2008 беше едно голямо сътресение за мен във всяко отношение. Около мене се случиха толкова много кофти неща, че незнам как още не съм се побъркала. В личен план мога да кажа, че осъзнах колко много още имам да уча и да се развивам, за да постигна това, което искам. Само мога да се надявам, че следващата година ще е по-добра и че аз самата съм си направила съответните изводи от всичко, което се случи.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 20th December 2008, 11:21
Аватара на marimari777
marimari777 marimari777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: НЕА ПЕРАМОС, ГЪРЦИЯ
Мнения: 95
По подразбиране

За мен 2008-ма беше добра година, свързана с много промени.
Напуснах работа, напуснах "бащиното огнище", но пък се събрахме най-после с моя човек!И нещата се развиват чудесно! Въпреки трудностите!
Сбъдна се и друга моя стара мечта - да живея на море!Толкова слънчеви бани направих това лятоооо....и за следващите 2-3!
Годината беше успешна и в друго отношение. Взех си държавния изпит и завърших магистратура, другата седмица ще си взема и дипломата!
Настроението ми се помрачава само от липсата на близките ми, но няма как! Но така пък срещите ни са по-емоционални, по-вълнуващи и чакани!
За догодина си пожелавам на мен, и на всички около мен най-вече здраве!Всичко друго се постига!В тази връзка си пожелавам повече упоритост и търпение, за да се преборя с гръцкия!
А на всички вас пожелавам здраве и сбъдване на всичко, което сте си намислили!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 20th December 2008, 12:16
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marimari777
За мен 2008-ма беше добра година, свързана с много промени.
Напуснах работа, напуснах "бащиното огнище", но пък се събрахме най-после с моя човек!И нещата се развиват чудесно!
Сбъдна се и друга моя стара мечта - да живея на море!Толкова слънчеви бани направих това лятоооо....и за следващите 2-3!
Настроението ми се помрачава само от липсата на близките ми, но няма как! Но така пък срещите ни са по-емоционални, по-вълнуващи и чакани!
Леле, все едно съм го писала аз!
Като се вземе предвид и това че и ние се намерихме в скайпа.....
Дали не си ми "близначка".
Единствената разлика е че аз съм си на нашето море!

Пожелавам ти през нова година много любов . някой умен човек е казал... не е важно че за света ти си само едни човек, важно е че за един човек ти си целия свят....
Отговори с цитат
  #57  
Стар 20th December 2008, 13:50
Аватара на marimari777
marimari777 marimari777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: НЕА ПЕРАМОС, ГЪРЦИЯ
Мнения: 95
По подразбиране

Еее, Тирка, много мило!Радвам се да има повече щастливи и влюбени! Дай Боже на всеки да срещне любовта! И въобще да ни се случват повече хубави неща!
На теб лично пожелавам още много по 8 месеца и още много незабравими моменти!
П.п. Може пък да сме "близначки" по душа!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 21st December 2008, 23:22
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Май сега е най-подходящият момент да пиша в тази тема.
Вглеждайки се назад виждам, че се намирам точно там където бях миналата година. Направих пълният кръг и се върнах в началото.
Емоционално се съсипах, изразходих всички чувства, любов, омраза и емоции изобщо, които ми се полагат за цял живот. Поех всички възможни шамари, които може да ми поднесе живота, ритници и плюнки.
За догодина не си пожелавам нищо. Не ме интересува дали ще е по-добра или по-лоша, каквото има да става ще се случва, със или без съгласието ми, така или иначе.
Весели празници на всички!
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 21st December 2008, 23:49
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Май сега е най-подходящият момент да пиша в тази тема.
Вглеждайки се назад виждам, че се намирам точно там където бях миналата година. Направих пълният кръг и се върнах в началото.
Емоционално се съсипах, изразходих всички чувства, любов, омраза и емоции изобщо, които ми се полагат за цял живот. Поех всички възможни шамари, които може да ми поднесе живота, ритници и плюнки.
За догодина не си пожелавам нищо. Не ме интересува дали ще е по-добра или по-лоша, каквото има да става ще се случва, със или без съгласието ми, така или иначе.
Весели празници на всички!

От сърце ти желая да бъдеш приятно изненадана от 2009 година.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 22nd December 2008, 08:52
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Пипо, присъединявам се към Бобето. Дано 2009 те изненада приятно във всяко отношение. Ако можем с нещо да сме полезни, сподели ни. Ще направим каквото е по силите ни. Жал ми е, като те гледам такова едно - омърлушено!

__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквопостигнахтепрез2008
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:13.