IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 2nd March 2007, 18:30
GEPARD GEPARD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 11
По подразбиране

1-во - ти започна да се заяждаш
2-ро - това, че мислиш, че горното описание е за теб си е лично твой проблем, аз ясно написах "за мен"
3-то - сложи си снимка от тая година, или ще кажеш "нямам"
4-то - слагай от време на време по една точка или запетая за да е по разбираемо това , което пишеш и успокой малко топката , че от притеснение изпускаш буквички
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd March 2007, 21:12
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране Re: --

Цитирай:
Първоначално написано от justex
да тай като те гледам си 40 кг с мокри гащи камъни в джобовете
Баси пича.. каза му го
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd March 2007, 21:12
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

И двамата се поуспокойте малко. Все едно е, и 200кг да си, и 85 да си правилата на форума важат за всички Подобни истории е хубаво да са на ЛС

Имах предвид justex и GEPARD
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd March 2007, 21:16
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
И двамата се поуспокойте малко. Все едно е, и 200кг да си, и 85 да си правилата на форума важат за всички Подобни истории е хубаво да са на ЛС
Не бе цеко просто ми стана смешно нищо лично.
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #25  
Стар 2nd March 2007, 21:56
GEPARD GEPARD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Розовите гащички се смениха с чаша протеини може би Сложи си твоя снимка и тогава се смей
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd March 2007, 23:07
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GEPARD
Розовите гащички се смениха с чаша протеини може би Сложи си твоя снимка и тогава се смей
Хаххахахахаха ти ме утепа бате.. ми несъм много заформен но според мен малко над тебе съм в килограмите

__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd March 2007, 23:49
Аватара на justex
justex justex не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 288
По подразбиране ---

с цялото ми оважение към форума който много следя и ми е интересен искам да кажа :
GEPARD страшен хищико с тяло на гръцки бог моля те не ме бии че като погледна каква голяма тежест имаш зад гърба си и се комплексирам виждам че на теб ти е заложено да си железен и нямаш нужда от добавки иска ми се да имах твоето тяло от колко време тренираш
Отговори с цитат
  #28  
Стар 3rd March 2007, 22:18
GEPARD GEPARD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 11
По подразбиране

1-во - повтарям, че ти започна да се заяждаш
2-ро - пише се с "У" - Уважение
3-то - малко психология - сигурно много са те били за да казваш без причина "не ме бий"
4-то -от древногръцките скулптури придобиваш представа как са изглеждали древногръцките богове, мислиш ли, че тогава е имало "добавки" , съвършени тела без добавки или твоя случай - несъвършено тяло с добавки , това е дилемата
5-то - Miteto_bs има много, много хора имащи над моята маса, 95% от тях се чудят как да стопят лойта в тялото си
6-то - тежеста е 25 кг
7-мо - разгледай по внимателно форума, който много Оважаваш и ще видиш откога тренирам
Отговори с цитат
  #29  
Стар 4th March 2007, 09:36
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Намери се втори Мадагаскар

Вземи да Млъкнеш според мен мр.олимпия!!!
Аз с интерес ви следя спора и според мен той се пошегува и от там тръгна дразгата ви

п.п. От-страни изглежда смешно

Абе Полисая нема ли го да се намеси?
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #30  
Стар 4th March 2007, 13:46
Аватара на justex
justex justex не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 288
По подразбиране

1-во на твоето 1во - Някой заяжда ли се тук. Явно си много чуствителен и го приемаш на вътре
2-ро на твоето 2ро - Не съм писател не съм отличник пиша с правописни грешки това не ми е силната страна и си е моя работа как да пиша
3-то на твоето 3то - Да така е много ме бият. Радвам се ,че най-после ме разкри
4-то на твоето 4то - Не съм го измислил аз този израз ,но ако някой заслужава да е древно гръзки бог то това неминуемо си ти
5-то на твоето 5то - Ама разбира се е прав си ще остовем клуб "Гепард-Да! На анорексията" ти ще си фитнес инструктор. Мотото ще е : Бадете Изчистени!! Ако можете си изчистете и мускулната маса
6-то на твоето 6то - разбира се че е 20 и раката ти е 40 знам аз за какво ми казваш НИЕ ТОВА МНОГО ДОБРЕ ГО ЗНАЕМЕ
7-мо на твоето 7мо - Форума който обиачам го чета не заради теб който търси кафга с мен
8-мо това е моето 8мо - Не си намерил човека на който да избиваш комплекси. Аз не казвам че съм повече от теб или от някой друг тук ,но ако имаш някакъв проблем : психически или физически има специалисти отиди да ти помогнат. Вземи да се поинтересуваш повече от Фитнес-а като цяло и не си мисли че знаеш всичко и имаш отговор за всяко нещо. Това е от мен и да знаеш повече няма да ти отговарям на глупостите така ,че ако искаш пиши ако искаш не аз не ги виждам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Направихголямагрешка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:09.