IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 20th April 2009, 20:39
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Нека някой препоръча изпитано студио, където предлагат добри антицелулитни процедури и, където работят наистина специалисти, които си разбират от работата и подхождат индивидуално според случая на клиента, защото това е много важно.
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #522  
Стар 2nd May 2009, 22:16
laif laif не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 2
По подразбиране

IMA EDIN MASAJIST V PLOVDIV KAZVA SE IVAN MNOGO GO BIVA NA ANTICELULITNI PROGRAMI,PRAVI GI PO NQKAKVA SVETSKAQ METODIKA -FAZA NA LUNATA,MASAJ+ CELUTRON,PLUS TOVA I CENITE MU SA SVESTNI TOVA MU BE6E TEL.AKO NE SI GO E PROMENQL-0888870200
Отговори с цитат
  #523  
Стар 2nd May 2009, 22:20
laif laif не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 2
По подразбиране

IMA MNOGO KLIENTKI I E ADSKI TRYDNO DA SE VREDI 4OVEK PRI NEGO PAK SQ E I TAKAV SEZON 4E VSEKI SE SE6TA DA SI OBARNE VNIMANIE
Отговори с цитат
  #524  
Стар 3rd May 2009, 04:18
Аватара на Shonned
Shonned Shonned не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofiqqqqqq
Мнения: 108
По подразбиране

Аз съм забелязала че при мен целулита зависи от килограмите.. В сми като кача някви килограми и веднага се забелязва докато ходя например. Като заслабна го няма.. не знам дали си въобразявам.
Това с кафето го правя и аз.. Зехтин, кафе и канела + малко лимонов сок и сода Бикарбонат.
Между другото новото стягащо на Виши не е никак лошо. На мен ми попаднаха 2 тестера, които стигнаха за 4 пъти.. сега ще си взимам опакова.
Ако не друго поне попива бързо и кожата е стегната и готина след това
Отговори с цитат
  #525  
Стар 3rd May 2009, 09:57
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Мисля,че и мазилата не помагат.И Vichi и Roc съм ползвала,и какво ли още не. Имам приятел,който специализира в област "антицелулитни масажи",в комбинация с хранителен режим и ме убеди да се подложа при него.Дава гаранция.Дано да има успех!
Отговори с цитат
  #526  
Стар 3rd May 2009, 11:36
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Аз ползвам един лосион на "Babor".Досега даже не я бях чувала тази марка.Доволна съм обаче и ще продължавам да се мажа превантивно :P
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #527  
Стар 3rd May 2009, 11:37
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Аз ползвам един лосион на "Babor".Досега даже не я бях чувала тази марка.Доволна съм обаче и ще продължавам да се мажа превантивно :P
Ти нямаш грам целулит какво се мажеш въобще :P
Отговори с цитат
  #528  
Стар 3rd May 2009, 11:59
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Сладка,от вътрешната част на краката съвсем леко ми се беше поотпуснала кожата.Но след търпеливо мазане,ми се заглади :P
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #529  
Стар 8th May 2009, 18:34
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

От собствен опит да споделя... Единствената гимнастика от която ми се махна целулита е Каланетиката...но ефекта идва чак след 6 месеца.
После като спрях да правя упражненията пак се появи целулита...
Правила съм и анти-целулитни масажи във Варна .. 10 процедури и имаше ефект но след време пак се появи целулита ...
Правила съм и процедури с един апарат не се сещам как се казва..Едни такива се лепят на краката и то предизвиква контракция на мускула все едно упражнения правиш ама си лежиш... Ами имаше ефект но пък ми се обърка месечният цикъл.
Абе гаден целулит..голяма борба му водя ама за сега той побеждава.
От един месец си промених режима на хранене..избягвам бял хляб, сладки неща, захар, газирано (никога не съм го обичала), повече наблягам на зеленчуци и пилешко чисто месо без кожи и мазно.. Също и здраво тренировки във фитнеса..
Отговори с цитат
  #530  
Стар 22nd May 2009, 09:05
Electra_ Electra_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране За целулита и борбата с него

Бих искала да споделя малко опит оносто целулита:
Няма по добър и траен начин за борбата с него от спорта В момента спортувам, но не много редовно за това доста често вечер си правя масаж с вендузи и антецелулитно масло(въпреки че до сега не бях много редовна ефектът който постигнах е едно стягане на кожата). Масажът с вендузи загравя много добре целите ми крака стават червени, не доста важно е и маслото което се използва. Аз лично ползвам специално антицелулитно масло, което може да се намери само от директни дистрибутори (като мен например ) в което има канелено, грейпфрутово и разни други масла, но най-важното е че има ефект. Сега сам започнала по серизно мерки с наближаването на лятото надявам се след като завърша 21 дневния курс на упорити масажи с вендузите(които казват че са най-добри за антицелулитните масайи) ще мога да се похваля и с още по-добри резултати.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:23.