IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th August 2007, 15:38
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Крем "Здраве" беше хитът на козметичната индустрия преди '89-та година.

Всички бебешки дупета са спасявани от подсичане и зачервяване именно с крем "Здраве".

Крем Здраве- против кожни раздразнения
за всеки тип кожа



Активни съставки:
цинков окис, вазелин, пчелен восък и ланолин

Действие:
Качествен козметичен продукт, познат и използван от няколко поколения българи.Успокоява и омекотява кожата.Създава защитен филм, който предпазва кожата от инфекции, възпаление, болезнено изсушаване, както и от негативното влияние на околната среда – студ, вятър, UV лъчения. След няколкократно прилагане върху раздразнена, възпалена или увредена кожа, тя се възстановява напълно.

Това е описанието на крема в сайта на Арома, които го произвеждат, а тук можеш да видиш и как изглежда, макар че снимката е много мъничка: http://www.aroma-bg.com/images/products/thmb_64_bg.jpg

Сети ли се?
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th August 2007, 15:41
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

ето Тук на края на страничката бише. става и за бебета и за големи
п.п. писали сме по едно и също време
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th August 2007, 17:36
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

продуктите на TALLODERMA са на много високо ниво дори не очаквах да са толкова добри ! Еудермола ми помогна много повече от Гарниери, Лореали и там каквито са видни световни марки, а цената е в пъти по-малка.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th August 2007, 18:09
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
продуктите на TALLODERMA са на много високо ниво дори не очаквах да са толкова добри ! Еудермола ми помогна много повече от Гарниери, Лореали и там каквито са видни световни марки, а цената е в пъти по-малка.
аз точно с крем на Талодерма за мазна и смесена кожа си премахнах акнето, помогна ми много повече от кремове за 40-50лв
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th August 2007, 18:32
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

a da Taloderma , как не се сетих веднага. И аз съм доволна от Еудермолите , и от маската за лице.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th August 2007, 11:54
Arielle Arielle не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabasita
ползвам сенки Руби роуз и съм горе-долу доволна, май това е всичко българско, с което си служа
Руби Роуз е турска марка, и по Истанбулстата "Витошка" магазинът им е голям колкото Beauty Zone и е изключитело престижен!
За мен обаче тия сенки са бок***, никва трайност нямат..Поне на мойта кожа.
Аз също ползвам Икаров- маслото за ноки е СУПЕР. А на Дева балсамът за коса с цитрусови плодове е 100 пъти по- добър от много други балсами от по над 6-7 лв..
__________________
Free your mind
Cross that line
We can take a trip to nowhere
See what we can find..
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th August 2007, 12:25
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

И аз гласувам с три ръце за талодерма, крема за напукани пети ми действа страхотно. Също така си купувам хума и розова вода, от другите неща малко ме е страх.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16th August 2007, 22:11
gabasita gabasita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 4
Изпратете съобщение чрез ICQ до gabasita
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Arielle
Цитирай:
Първоначално написано от gabasita
ползвам сенки Руби роуз и съм горе-долу доволна, май това е всичко българско, с което си служа
Руби Роуз е турска марка, и по Истанбулстата "Витошка" магазинът им е голям колкото Beauty Zone и е изключитело престижен!
опа, май се поизложих
обаче, да си призная, от това, което пишете тук направо ме вдъхновявате да проуча бг козметиката
аз лично не съм останала възхитена от нещата, които съм ползвала. например кремът за лице на Дева не ми хареса, беше по-мазен отколкото трябваше... и шампоаните им хич не са ми фаворити. на арома нещата също много не ги бива. но тук научих доста марки и продукти, за които не бях чувала, а явно си струват
__________________
Огън, следвай ме!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th August 2007, 11:57
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Определени продукти са хубави, други - не! Ето това разубеждава много хора да използват българска козметика. Например: много съм доволна и от двата крема за около очи на Дева, но пък крема за лице, колкото и хубаво да миришеше, буквално вкисна и то много преди да наближи крайният му срок...

Така че, определени продукти, на определени фирми - да, но като цяло не се доверявам особено!
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th August 2007, 20:32
mibuu mibuu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 59
По подразбиране

И аз съм доволна от бялата българска козметика и в много случаи я предпочитам е зависи и от фирмата производител разбира се - единствения тоник за лице който мога да ползвам и ми понася е розова вода на Карлово и никаква друга
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Купувателисибългарскакозметика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:17.