IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 1st August 2009, 00:19
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

А... Още бисери имало...?
Я сега кажи какво да правя,имам кариес на 4ти зъб и мисля утре да ми слагат пломба...Кажи преди да ида на зъболекар къде да се почешам,за да се затвори кариеса!!?
И пак грешиш,проблемът е негов/им ,не е на зъболакаря....зъболекаря отървава пациента от проблемите му със зъбите!
Това което практикуваш,каквото и да е то и както и да се нарича,със сигурност не е законно и е лъжовно,заради такива самозванци като теб,отделенията в болниците са пълни с хора,които избират такива методи за "лекуване" и после се налага естествено класическата медицина да оправя последиците....Жалко,жалко че за такива шарлатанства няма закони и все още се намират такива хора,макар и редовно да ги дават по "Господари на ефира"
Успех и на теб!
Отговори с цитат
  #302  
Стар 1st August 2009, 04:58
Асен Асен не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Карлово
Мнения: 21
По подразбиране

4-ти зъб къде: горе или долу, ляво или дясно?
__________________
Желая Ви ЛЮБОВ И СВЕТЛИНА !!!
Отговори с цитат
  #303  
Стар 1st August 2009, 08:57
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Няма значение,човече...Опитах се да те провокирам ,за да избухнеш,но ти не го направи,за което ти казвам евала.
Просто не разбирам и не вярвам в тези неща,които казваш и това е моята позиция..Нямам никакъв кариес,нито нищо,което съм писал...
Бъди здрав и запомни ,че болката е само симптом...обикновенно за нея си има причина,а премахвайки симптома,причината остава,което не винаги е тайната на успеха
Отговори с цитат
  #304  
Стар 1st August 2009, 09:03
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Няма значение,човече...Опитах се да те провокирам ,за да избухнеш,но ти не го направи,за което ти казвам евала.
Човекът е над тези неща :P
Отговори с цитат
  #305  
Стар 1st August 2009, 15:17
Асен Асен не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Карлово
Мнения: 21
По подразбиране

Брус, напълно съм съгласен с теб, че болката е само следствието, а причината е другаде. Когато при мен дойде някой с малък кариес, казвам му какво да направи за да го затвори. Но, когато проблема е по-сериозен мога само да му премахна болката и да го посъветвам какво да прави за да няма болки. И следващия ми съвет е да посети зъболекар. А в това, че не ги разбираш нещата и не вярваш в тях, в това няма нищо лошо. Аз също не разбирам тока. Не съм го видял, не съм го пипнал, но не го отричам и смея да бръкна с голи пръсти в контакта. Просто зная, че той е там. Така е и с човешката енергия - тя си е там в тялото. Ако я няма, то тогава имаме труп. Това, че мога да работя с енергийте на хората не ме прави по-добър или по-лош. Просто съм по-различен. Не избухвам, защото вярвам в това, което правя, виждам ефекта и това ме окриля. Поздрав!
__________________
Желая Ви ЛЮБОВ И СВЕТЛИНА !!!
Отговори с цитат
  #306  
Стар 3rd August 2009, 20:04
аничка аничка не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, вчера ми правиха пломба на лек (сладък) кариес 5ти зъб отстрани, и досега ме боли адски много. Пломбата е постоянна от 1 час работа, не е слагано лекарство, но ми сложиха дентин и после А2.
Дентина не се ли слага при временна пломба? Или са ми го сложили като подложка под пломбата? Боли ме вече втори ден, и ме е страх зъба да не се омъртви Дайте съвет какво да правя и правилно ли е постъпила зъболекарката ми с изкуствен дентин при постоянна пломба?
Отговори с цитат
  #307  
Стар 20th August 2009, 19:40
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране Проблем със зъбите

Здравейте! Имам нужда от съвет! Има ли причина при промивка на каналите след вадене на нерв да се треса от болка. Толкова силна, 4е вече 2 пъти отлагам следващиото си посещението си при зъболекаря.
Историята е сл.:
Преди 3 седмици ме заболя 5-я зъб, долу, в дясно. След 3 упойки, които не можаха да ме хванат все пак зъболекаря ми отвори зъба, сложи арсен и го затвори.
При 2-то посещение се започна с вадене на нерви, с упойка, при която отново ме болеше и то повече от 1-а път. Направи ми се веднага йонофореза, при която на 10-та степен/ не можах да изтърпя 20/ болката беше същата все едно ми вадят нерв.
При 3-то посещение зъболекаря ми каза, 4е ще прави промивки на корените. Нямало да боли, защото нервите били извадени. Без упойка. Няма такава болка, казвам ви. Разревах се. Кошмар. И Отново йонофореза, и отново болеше. Беше толкова силно, че ми се провокира мигрената. И след зъболекаря на легло от главоболие.
Вече 2 пъти отлагам посещението си при зъболекаря. Но утре съм там. Въпросът ми е дали е нормално да ме боли зъба при вече изваден нерв или зъболекарят нещо пропуска? И дали трябва утре пак да ме боли при чистенето отново на каналите и при запълването?
Дано получа отговор тази вечер, ако трябва да сменям зъболекаря?
Отговори с цитат
  #308  
Стар 20th August 2009, 19:44
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране

Пропуснах да добавя, че при 2-то посещение ми се счупи и част от зъба, докато зъболекаря ми сваляше лекарството. Така силно натискаше, че имах чувство, че ще забие острието на инструмента във венеца или зъба ми.
Отговори с цитат
  #309  
Стар 20th August 2009, 19:49
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране

Ще съм ви благодарна!
Отговори с цитат
  #310  
Стар 20th August 2009, 21:17
_AraniA_ _AraniA_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Почистването на канала е много гадно,мен лично ме боли повече отколкото другите манипулации,но трябва да се изтърпи....просто още зъбът ти явно не се е успокоил....след няколко промивки болката ще намалее Успех
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемсъсзъбите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:36.