IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 14th May 2010, 17:14
novata novata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Германия
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adrenalinka85
zdraveite na vsi4ki!interesuvam se ot tozi sait i tazi tema za6toto i az sum ot poturpev6ite s PIP.iz4etoh dosta ne6ta i ve4e neznam kakvo da mislq,uspokoqva me fakta 4e organizma si suzdava svoq kapsuva i tova moje da ni predpazi ot izti4aneto na gela v tqloto. neznam o6te kakvo da kaja uspokoqva6to,pri polojenie 4e i gela e bezvreden,mislq 4e nqma ot kakvo tolkova da se pritesnqvame PIP-kite...dano nqma drugi oslojneniq
мила,искам само да те предупредя,че ако пишеш на латиница,след няколко дни ще изчезнат всичките ти участия във форума.при мен така се случи
Отговори с цитат
  #292  
Стар 14th May 2010, 20:31
adrenalinka85 adrenalinka85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 21
По подразбиране

новата мн ти благодаря това съвсем го изклиучих
Отговори с цитат
  #293  
Стар 15th May 2010, 15:01
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от novata
прекарах страницата на френската комисия през преводача на Google за всички,които като мен не разбират френски
http://translate.google.de/translate....afssaps.fr%2F
Но аз пак не откривам къде пише.. Може ли някакъв директен линк?
Отговори с цитат
  #294  
Стар 15th May 2010, 15:05
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Според мен никъде не пише или поне аз не виждам такава информация на сайта.
Отговори с цитат
  #295  
Стар 16th May 2010, 09:35
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

аз го прочетох в списание, след това имаше интервю с д-р Енчев - в самия сайт не съм търсила!
Отговори с цитат
  #296  
Стар 16th May 2010, 12:04
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Не знам за вас, но аз твърдо съм решила да ги сменям! Не искам цял живот да тръпна и да го мисля това...
Отговори с цитат
  #297  
Стар 16th May 2010, 16:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Не знам за вас, но аз твърдо съм решила да ги сменям! Не искам цял живот да тръпна и да го мисля това...
браво,кога?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #298  
Стар 16th May 2010, 19:41
Yadosanata Yadosanata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Цитирай:
Първоначално написано от fani_83s
Борянка, хирурзите подменят ПИП - прочети на предишната страница. В твоя случай не би трябвало да има никакъв проблем.
Аз имам Кк , и сега коя фирма ще ми даде нови импланти за да си сложа ,всяка една но срещу заплащане Динев толкова много ми говореше за безплатната подмяна на Пип , и аз ако трябва да съм честна за това си сложих такива импланти след малко ще напиша и писмо на Динев да попитам какво може да направи и той ...офффф
Боряна, аз чак сега разбрах, че проблемът с PIP всъщност ни е натресен от Жоакимсман & Динев Медикалс. Защото обещаваните гаранции и подмени са си тяхна идея, а не на фирмата производител. Те като вносители и лекарите - техните поддръжници, просто са искали да спечелят доверието на повече жени. Така или иначе PIP не съществува вече, но тук остава изцяло моето НЕДОВЕРИЕ!!! За тези, които не са загубили доверието си, Динев предлага, доставяните от жена му Arion-и, а другият иска търпение докато намери новата "марка спасител". Аз лично смятам да намеря своя Адвокат-Спасител. Успех на всички надяващи се!
Отговори с цитат
  #299  
Стар 16th May 2010, 19:51
Yadosanata Yadosanata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adrenalinka85
zdraveite na vsi4ki!interesuvam se ot tozi sait i tazi tema za6toto i az sum ot poturpev6ite s PIP.iz4etoh dosta ne6ta i ve4e neznam kakvo da mislq,uspokoqva me fakta 4e organizma si suzdava svoq kapsuva i tova moje da ni predpazi ot izti4aneto na gela v tqloto. neznam o6te kakvo da kaja uspokoqva6to,pri polojenie 4e i gela e bezvreden,mislq 4e nqma ot kakvo tolkova da se pritesnqvame PIP-kite...dano nqma drugi oslojneniq
Здравей колежке "PIP-ка" , за съжаление и мен ме успокояваха така. Само ще ти кажа, че имам братовчедка в Испания, която ми каза, че именно заради съмненията относно гела са започнали разследването на производството и са затворили фабриката като са установили, че слагат индустриален гел, ане медицински. Стискам палци нашите да са от други партиди
Отговори с цитат
  #300  
Стар 16th May 2010, 23:12
novata novata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Германия
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lusiana
Цитирай:
Първоначално написано от novata
прекарах страницата на френската комисия през преводача на Google за всички,които като мен не разбират френски
http://translate.google.de/translate....afssaps.fr%2F
Но аз пак не откривам къде пише.. Може ли някакъв директен линк?
aз също не открих нещо по темата,само изпратих линка за улеснение на всички неразбиращи френски,които биха желали да се поровят и може би да открият нещo
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:35.