IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5641  
Стар 14th May 2010, 16:05
Iv4e Iv4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baby@
Everlast не желая да влизам в спор с теб,защото се нямам за компетентна,но мисля че няма как да знаем ние крайните потребители коя фирма по кое време ще "изгърми"(като качество) всеки прави избора за себе си,аз февруари месец когато решавах какви импланти ще слагам и кой ще бъде хиръргът ми ,Пип не бяха забранени ,но не желаех да слагам такива..(вътрешно усещане)
Та мисълта ми беше такава,когато опонираш защитавай тезата си с примери и доказателства...а не само с празни приказки.
Точно това е, че никой не е застрахован- нито в избора на имплантни, нито в избора на лекар който ще ти ги сложи...
__________________
Звездите са хубави заради едно цвете, което не се вижда...
  #5642  
Стар 14th May 2010, 18:43
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

за температурата не бързай да се вкарваш във филми,нормално е това все пак е реакция на организма,не означава непременно инфекция.и двата пъти когато се оперирах след това имах температура,така че споко пий си антибиотичето не се притеснявай
  #5643  
Стар 14th May 2010, 18:43
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Панделка,аз не съм вдигала температура. Пожелавам ти бързо да се оправяш и да се радваш на новите си гърди
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
  #5644  
Стар 14th May 2010, 22:39
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Здравейте момичета, имам следния проблем и бих искала да ви попитам за вашето мнение. Вчера забелязах на едната гърда по горния ръб на импланта лека подутина. Днес ми се струва по-голяма и леко болезнена. Преди 15 дни бях на мамолог / на 6-тия месец на имплантите/ и той каза, че всичко е наред. Самата гърда не е твърда и не ме боли. Какво би могло да бъде това?
Аз утре ще се обадя и на доктора, както смятам да отида в понеделник и при него и отново на мамолог, че сериозно се притеснявам ((
  #5645  
Стар 15th May 2010, 08:00
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

да не би да е нещо мастно,защото и аз след операцията си намерих такова нещо и то на доста видимо място.При по скоро стоеше като топче с различен цвят от цвета на кожата ми,и тогава и аз питах доки,и той каза че е мастно и ако ме тормози можел леко да го цепне ,но аз не пожелах защото е точно на средата между двете гърди,дори и сега си стои но вече не е като топче а просто като петно.
  #5646  
Стар 15th May 2010, 13:46
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristee
Здравейте момичета, имам следния проблем и бих искала да ви попитам за вашето мнение. Вчера забелязах на едната гърда по горния ръб на импланта лека подутина. Днес ми се струва по-голяма и леко болезнена. Преди 15 дни бях на мамолог / на 6-тия месец на имплантите/ и той каза, че всичко е наред. Самата гърда не е твърда и не ме боли. Какво би могло да бъде това?
Аз утре ще се обадя и на доктора, както смятам да отида в понеделник и при него и отново на мамолог, че сериозно се притеснявам ((
Щом си била скоро на мамолог предполагам че може да изчакаш 2-3 седмици да видиш дали няма само да се разсее. Казвам го от опит, защото в рамките на десетина години подобно нещо ми се е случвало 3 пъти и първия бях стигнала до операционната. От време навреме заради хормоните се увеличават лимфни възли или се появяват други досадни и болезнени образувания, които след един цикъл сами изчезват. За да не съм голословна ще разкажа първия ми случай: Бях много притеснена, казаха ми да изчакам един цикъл и топчето, съответно болката, не изчезнаха и ми насрочиха дата за операция, но за щастие се оказах алергична към упойката и трябваха още няколко седмици за да пия лекарства. Та дойде датата на операцията и на сутринта нито болка нито топче, все пак аз отивам в болницата и го обяснявам на хирурга а той ми се пресмива, че такива образувания не изчезвали сами. Събличам се, той оглежда мястото и наистина установява че няма нищо и си ме изпрати да си ходя без опрация. От тогава на 1-2 пъти пак се е появявало такова топче на различни места и за няколко седмици си изчезва само. Дори преди операцията за имплантите пак имах такова топче, и мамолога каза също че от хормонални промени са нормални такива временни образувания. Стискам палци и при теб да се окаже просто безобидно увеличение
  #5647  
Стар 15th May 2010, 15:15
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

и аз стискам палци наистина да е наистина нещо на хормонална основа
  #5648  
Стар 15th May 2010, 15:16
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Момичета преди 2 дни слушах предаването "челюсти" по Дарик, което беше по темата за пластичните операции.
Та там някаква жена от някаква асоцияция обясни, че все повече пострадали от пластични операции са предприели действия за повдигане на обвинения срещу лекари и нейната организация конкретно ще заведе съвсем скоро дело срещу много известна и полулярна клиника, където имало два смъртни случая след интервенции. Попитаха я коя е тази клиника, дали е Хигия, тя каза - Не, не е Хигия, друга е и е много популярна и дори малко над средното ниво като цени.
Делото щяло да бъде заведено от две пострадали пациентки, едната от които била направо обезобразена.
За съжаление изпуснах началото на предаването и не разбрах нито коя е организацията, нито как се казва дамата.
Някой да е чул или пък да знае нещо по тези случаи от друг източник?
  #5649  
Стар 15th May 2010, 15:18
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

а по повод което казва НОВАК че преди операцията която е трябвало да и направят за въпросното образувание,се оказало че е алергична от упойката,защо по тези клиники за пластични интервенции не правят тестове за упойките
  #5650  
Стар 15th May 2010, 18:03
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
а по повод което казва НОВАК че преди операцията която е трябвало да и направят за въпросното образувание,се оказало че е алергична от упойката,защо по тези клиники за пластични интервенции не правят тестове за упойките
Защото упойките са доста по-различни от преди 10ина години за когато говоря, предполагам. За сегашната не ми е правен тест и не съм проявила никаква реакция
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:29.