IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 4th April 2011, 22:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мисля, че единствено аз в този форум разбрах, че въпросния материал е шеговита провокация. Вътрешнозаводска плюс това.
Сюзан не е против силикона, поне аз никога не съм оставала с това впечатление. Ама и да беше, какво от това? Майка ми е категорично против, но не съм я нападала. Уважавам мнението й, но аз си имам свое. А нали тези, които не се определат като стари моми, се характеризират с благ характер и свръх толерантност?

Момичета, това съвсем насериозно го пиша - чисто по български всички се кефим на грозни сблъсъци и конфронтации, и къде волно, къде неволно понякога се оплитаме в тях. НО на мен лично почти всяка от вас ми е помогнала я с инфо, я със споделен опит или просто с думи за кураж, и ми е супер неприятно като ви гледам как се обиждате за глупости, когато знам, че всички пишем във форума ЗА ДА ПОМОГНЕМ И ДА НИ БЪДЕ ПОМОГНАТО. И когато се напада някоя потребителка, тайничко се моля да не й писне и да си бие камшика от форума, защото никой няма да спечели от това.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #352  
Стар 5th April 2011, 00:24
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Виж мнението
Само да кажа още нещо и ще бягам, че отново ще залетят домати 3та категория по нещастната ми глава. За Миленка номер 79, - по темата, да съберат Енчев и Георгиев, да запретнат ръкави и да напомпят й напомпят, не две, а ТРИ ненки. Разнообразието в бъдещия секс гарантиран. Даже може да избродират симулатори на зърна, да могат повечко пичове- сукалци да подскачат връз нея
Мдаааaaaaaa,големи амбиции имаш да си ОРИГИНАЛЕН,гледам,подскача ш и ти )))......дано да полагаш такива старания и в ДРУГИ сфери от живота си,чееее и ти се Огледа в постчетата ми ))Що така,и твоят сексуален живот ли засегнах?....))))Повече увереност, драги ми ДеГизиро....иначе няма да се получат нещата,дааааааааа

Последно редактирано от milena69 : 5th April 2011 на 00:46
Отговори с цитат
  #353  
Стар 5th April 2011, 05:34
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Няма ли никой който да и удари ключ на тази тема?
Отговори с цитат
  #354  
Стар 5th April 2011, 05:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Седянката е приключила най-накрая
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #355  
Стар 5th April 2011, 08:45
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от susan Виж мнението
При което ти ни в клин ни в ръкав реши да обобщиш с следното :

"Миленкеее тва "Свободна жена с разнообразен сексуален живот" е новото на Ку,,,ва ли?"

На всички понятията май са доста размити !
Обобщението си беше съвсем на място, защото се предполага, че "бракуваната" прави секс с мъжа си, евентуално и с любовника си, и ако въпреки това сексуалният и живот е по дефиниция неразнообразен, за разлика от този на свободната, излиза, че разнообразен сексуален живот значи такъв с много мъже. За бракуваната се предполага, че няма много добра възможност да намери такива, без мъжът и да усети. Аз поне за друга разлика, произтичаща от положението "свободна", не се сещам.
Сега ако искаш, разбира се, можеш да ми кажеш и на мен нещо за академичния ум.

Последно редактирано от mira_sm : 5th April 2011 на 08:51
Отговори с цитат
  #356  
Стар 5th April 2011, 10:02
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan Виж мнението
Tи и другата с силиконовия мозък наистина имате проблеми с четенето и осмисляне на прочетеното
За втори път ти обяснявам едно и също ! Поста ми повече от ясно беше адресиран към Неллс! Погледни го още веднъж и ако страдаш от тежка форма на късогледство отиди на офталмолог , ако не си късогледа тогава си неспасяем случай !
В ринопластиката има доста хора които нямат ринопластики нито смятат да си правят но им е интересно ! И разликата между ринопластика и мамопластика е огромна! земи си раздмърдай мозъка и не ми прави такива абсурди сравнения!
Вземи оправи правописни грешки в този пост че ставаш смешна с натяквания за ум и правилен правопис.Няма да изпадна на твоето Лондонско ниво и ще спра с този пост. За твое сведение се пише софийски диалект
Хайде ходи да разхождаш или оправяш кучето че вече ставаш досадна в тази тема.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #357  
Стар 5th April 2011, 10:16
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi Виж мнението
Вземи оправи правописни грешки в този пост че ставаш смешна с натяквания за ум и правилен правопис.Няма да изпадна на твоето Лондонско ниво и ще спра с този пост. За твое сведение се пише софийски диалект
Хайде ходи да разхождаш или оправяш кучето че вече ставаш досадна в тази тема.
И аз те обичам Любимка си ми
аз кучето ще го оправя ама ти дали ще издържиш на коня не знам
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #358  
Стар 5th April 2011, 10:19
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_sm Виж мнението
Обобщението си беше съвсем на място, защото се предполага, че "бракуваната" прави секс с мъжа си, евентуално и с любовника си, и ако въпреки това сексуалният и живот е по дефиниция неразнообразен, за разлика от този на свободната, излиза, че разнообразен сексуален живот значи такъв с много мъже. За бракуваната се предполага, че няма много добра възможност да намери такива, без мъжът и да усети. Аз поне за друга разлика, произтичаща от положението "свободна", не се сещам.
Сега ако искаш, разбира се, можеш да ми кажеш и на мен нещо за академичния ум.
Това са твои тълкувания така че обобщенията си ги прави от твое име и тогава можеш да кажеш че си на място
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #359  
Стар 5th April 2011, 10:21
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alien777 Виж мнението
лелееее къде попаднах, хич не ми дреме кой е стара мома, кой незадоволен сексуално и кой с кво те е засегнал, не съм адвокат на никой и не взимам страни. Момата (Милена) написа велика глупост и аз я взех за майтап, както и други, а ти кво се филмира незнам. Нищо не разбра почна някакви глупости, че съм обидила някой, "ку..ва" съм наричала и т.н., взехте се много на сериозно, дано от сушито ти дойде акъла.
Като не ти дреме къде се вреш че и даваш мнение???
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #360  
Стар 5th April 2011, 14:13
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Talking

Сюзан може да се изказва ЗА,ПРОТИВ,СРЕЩУ,СЪС силикона и това си е НЕЙНО право!И може да го направи както намери за добре.Не виждам защо пак си ВНУШИХТЕ,че сте НЯКОИ и точно ВИЕ определяте какво да се пише по темата!Не осъзнахте,че ТУК,във ФОРУМА,ВСИЧКИ имат СВОБОДАТА да излагат своето мнение.Това,че се дразните от всеки факт,който не ви понася,показа колко елементарни и СПРИХАВИ ЛЕЛКИ сте.ТОТАЛНАТА простотия И неудовлетвореност(във всякакъв смисъл))) ЛЪСНА,когато се пробвахте да определяте на кого какъв е половият живот.Когато общувате с хора ,чиито интелектуален потенциал е ПО-ВИСОК ОТ ВАШИЯ,най-правилното е да се опитате да прикриете липсата на всякакъв такъв във ВАС.А вие правите точно обратното и изпъквате с основното си качество -КОМИЧНОСТ)))))))))) и ПРАЗНОГЛАВИЕ)))
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:53.