IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 9th July 2011, 17:37
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Рекламират някакъв термален гел Монида. Пишат страхотни отзиви, въпреки че може и те сами да са си ги написали.
Някоя от вас имали инфо?
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th July 2011, 21:54
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз Виж мнението
Горе долу и на мен така ми казаха още в началото.
Само ме попитаха дали имам изкуствени импланти, пирони, байпас.
Изобщо не ми хрума идеята на lily.ana. Страхотна си!

Към нея аз почти всяка вечер си правя масажи с оня масажор от Топ-шоп. Излезе добра работа. Едната вечер с вълнообразната приставка на сухо, на следващата с антицелулитен гел и приставката с топчетата. Не мия гела след това, оставям го да ми топли.
Май писах за това, сори.
мауз,за какви импланти става на въпрос?Силиконови ли?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th July 2011, 13:00
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Не. Разни хирургически за сърце: байпас, изкуствени клапи, стендове или нещо метално вътре в тялото. Предполагам заради ултразвука. Да не повреди някоя "машинка" в тялото.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #24  
Стар 23rd July 2011, 21:51
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Благодаря ти мауз .Аз разпитвам заради маминка.Душицата цял живот се бори с тоя брич и има една липосукция но не се навива за втора,а и остана малко за сваляне отстрани.Надявам се ако се подложи ще има добри резултати и при нея,че в интернет много противоречиви мнения .Явно при всеки е различно и просто трябва да се опита.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th July 2011, 08:00
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

При разговор с "операторката" разбрах, че при бедра има по-силен ефект отколкото при корем. Само една степен, но пак е по-добро.
Ако наистина се насочиш към това ти препоръчвам да й закупиш направо пакет с намаление. Обикновенно те убеждават първо да опиташ с 1 процедура /което значи да платиш пълната цена на първата процедура, а от една ефект няма - та това само оскъпява нещата/. Ако направо закупеш пакет имаш до 15% намаление, което не е малко като сума.
Успех на майка ти!
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #26  
Стар 26th July 2011, 20:03
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Супер,много се надявам да има добър ефект при нея,много ще е щаслива ако най накрая се отърве от бричовете,че сега все с поли ходи.Мерси за съвета маузи ,значи отивам и директно си искам пакет,не да ми се правят на интересни.Като ги започне ще пиша има ли ефект и при нея,със сигурност ще е полезно на тези които се колебаят.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 6th August 2011, 12:47
pako.a pako.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 6
По подразбиране и аз да кажа

Ефект от кавитацията има - същия съм постигала и с масажи.
Кожата обаче увисва. Обясниха ми, че тия китайски боклуци разрушават и мускула. Покачиха ми се и чернодробните показатели, което говори, че организмът не може да се справи с токсините, които се изхвърлят. Целулитът не е мръднал-заради некризата и срастванията може да се увеличи даже. Сега правя лимфен дренаж, за да се очистя по-лесно и антицелулитни като ми правят и вендузи за срастванията. Поредната мода, която ще си замине - и отново към ръчния масаж, безвредно, ефективно и... приятно мам...а му
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th August 2011, 09:46
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pako.a Виж мнението
Ефект от кавитацията има - същия съм постигала и с масажи.
Кожата обаче увисва. Обясниха ми, че тия китайски боклуци разрушават и мускула. Покачиха ми се и чернодробните показатели, което говори, че организмът не може да се справи с токсините, които се изхвърлят. Целулитът не е мръднал-заради некризата и срастванията може да се увеличи даже. Сега правя лимфен дренаж, за да се очистя по-лесно и антицелулитни като ми правят и вендузи за срастванията. Поредната мода, която ще си замине - и отново към ръчния масаж, безвредно, ефективно и... приятно мам...а му
За кавитацията ли е? Тя ли е китайски боклук? Просто не разбрах за какво е поста ти.
При нея ли се покачват чернодробните показатели, заради невъзможността да се изхвърлят токсините? Би ли ми пояснила, това ме интересува. Пък и едно друго виждане ще е полезно за всички.
Говориш за некриза и сраствания .... ще те моля да поясниш.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #29  
Стар 7th August 2011, 17:09
pako.a pako.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 6
По подразбиране некроза, объркала съм, не некриза

Ултразвукът наистина унищожава мастната клетка. Това го зная от преподавател по патоанатомия в МУ. Това ме подведе да ползвам кавитацията. Само, че имало значение параметрите на ултразвука за да се повлияе мастната клетка. Китайските апарати разрушават силово и други тъкани, заради ниската честота. При бомбиране на клетката се получава некротична тъкан, която се преработва от черния дроб. Представи си - загуба на 2см. мастна тъкан, колко некротични вещества трябва да се преработят от черния дроб - явно за това съм покачила показателите, той просто не може да се справи. На мястото на разрушените клетки се образува съединителна тъкан, когато се натрупа в такива количества се получава срастване. Аз често задържам и течности, което може би допълнително е затруднило изхвърлянето на токсините при мен. А рязката загуба на сантиметри доведе до отпускане на кожата. Това, което ме притеснява най-вече е дали през зимата всичко, което съм загубила като сантиметри няма да се върне като натрупване на съединителна тъкан. Представи си една рана- образува се белег, само че той е вътрешен, не се вижда. Надявам се и с черния дроб всичко да е наред, но сега пия хапове за да намалим показателите. Когато показах клипчето със сланината, която се разтапя и загаря на моя лекар той много сериозно каза:"Знаеш ли, от какво умират хората при тежки изгаряния, не от раните, не от болката, а от токсините, които черният дроб не може да преработи." Проблема е че подписах декларация, че нямам чернодробни заболявания, което е факт, но никой не ми обясни, че има опасност да се развият такива от претоварване. Изобщо не се бях замислила, че при липосукция, мазнините се източват и изхвърлят, а тук цялата тази гадост трябва да се преработи от организма.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 8th August 2011, 17:06
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Уауу, не знаех. Благодаря за пояснението.
За честота, май се казваше, попитах и ми казаха: не е китайски и работел на 1 нещо си херца. Бил силен и за това ме държаха на 8 мин., а последните две процедури - на 9 мин.
Твоят пост доста ме уплаши и ще поискам и аз изследване на черен дроб още на първото ходене при джи-пи-то.
За сега продалжавам да пия по много вода.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кавитация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:18.