IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #381  
Стар 27th August 2010, 07:57
MaiaHr MaiaHr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Plovdiv/Sofia
Мнения: 17
По подразбиране SuperSlim

Здравейте
Относно горните хапчета, разбрах че се продават 2 вида - едни в зелен блистер, за които четох доста негативни изказвания - и едни в бяла кутийка на JK Nutrition. Вие за кои говорите? Аз купих една кутийка от JK Nutrition - 38лева за 30 хапчета, по 1 на ден. Първия ден много ми се пиеше вода, НЕ ми уби глада, а си ядох както нормално всеки ден. Вярно е че се чувствах по-бодра и имах нужда от по-малко сън, но не и изнервена. Сега ги подарих на една приятелка и ще следя как ще и подействат на нея.
Отговори с цитат
  #382  
Стар 27th August 2010, 10:04
titi_titi titi_titi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Пила съм от този супер слим в зелените картонени кутии.Това което си взела дори и не съм го чувала.Апетита ми се изгуби още от първото хапче.
Отговори с цитат
  #383  
Стар 7th February 2011, 19:29
etity_f etity_f не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране

темата е малко стара ама аз искам да попитам днес си взех хапчетата една приятелка ми ги препоръча каза че няма никакви ограничения но на тях пише да не не се пие алкохол с тях искам само да попитам някой пил ли ги е с алкохол не говоря за битов алкохолизъм а за 1-2 питиета на седмица благодаря предварително ако някой ми отговори
Отговори с цитат
  #384  
Стар 14th February 2011, 14:05
kamelia76georgieva kamelia76georgieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 10
По подразбиране хранителни добавки

Здравейте на всички. За първи път се включвам в такъв сайт. Някой от Вас чувал ли е за otslabvam.bg- и въобще тези капсули дават ли някакъв ефект.
Отговори с цитат
  #385  
Стар 25th February 2011, 19:02
desislava_yankova desislava_yankova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 15
По подразбиране

много интересно след година отново напълнях и си купих пак обаче от тия с зелените плодове и честно казано все тая и с тях и без.и глад си имах.наи добрите бяха с сиво от двете страни.но те вече не се намират понеже била сменена визията и понеже живея в австрия бих искала да попитам има ли начин да си ги намеря в интернета.
Отговори с цитат
  #386  
Стар 25th February 2011, 19:04
desislava_yankova desislava_yankova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 15
По подразбиране Re: Super-Slim

и аз така!
Отговори с цитат
  #387  
Стар 25th February 2011, 19:09
desislava_yankova desislava_yankova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 15
По подразбиране Re: Super-Slim

Цитирай:
Първоначално написано от elenavan
Здравейте,преди две години пих тези,които и от двете страни са сребристи,но ги пих 3 месеца.Първия месец всеки ден по едно хапче и свалих 8кг,втория месец ги пиех през ден,а третия през 2 дни,като общо за трите месеца свалих близо 14 кг.Не съм усещала да съм нервна или превъзбудена,проблема ми беше сухотата в устата,но това лесно си го оправях с мнооого вода.Те не просто ми намаляваха апетита,от време на време се сещах,че поне нещичко трябва и да хапна.Имаха и слабителен ефект.
Сега 4ти ден пия хапчета,чиито блистер от едната страна е зелен с плодчета и... никакъв ефект,умирам си от глад,водата я пия,щото си държа шишето до мене и за да затъпявам глада,за сметка на това пък съм адски изнервена,защото взех една голяма опаковка уж на промоция за 60 лв и като съм ги дала тия пари ще ги уползотворя,но това няма нищо общо със ефекта от хапчетата.Не знам дали сте забелязали,че всички обяви в момента за Супер слим са с един и същ телефон,не гледайте града,че е различен,телефона е един и същ,така че шанса да попаднете на истинските е нулев.


извинете ме имах предвид този коментар
Отговори с цитат
  #388  
Стар 24th July 2011, 21:08
Desislava_Dimitrova Desislava_Dimitrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 1
По подразбиране

и аз се интересужам от номера за поръчка tova li e http://www.555.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F...%BD%D0%B5/67gq
Отговори с цитат
  #389  
Стар 27th May 2012, 15:37
Ivankaaa Ivankaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Az paak iskam da pitam kolko stryvat i otkade moga da si kypq
Отговори с цитат
  #390  
Стар 19th June 2012, 12:16
chubrica83 chubrica83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 21
По подразбиране

момичета, някоя от вас пила ли е "Отслабване"? май са някакви нови, рекламата ми изглежда доста интересна, но малко се колебая. Знам, че има и някакви 'weight less' или нещо такова, сестра ми ги пие сега и е доста доволна...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SUPERSLIM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:26.