IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd August 2010, 14:21
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Да и аз бях доволна от тези продукти преди около 10 години, но сега като се замисля и като съм прочела повече по въпроса, какъвто и протеинов шейк да си взема и да го пия вместо две хранения дневно в продължение на месец резултата ще е същия
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th August 2010, 13:48
Аватара на TEDDY_BEAR
TEDDY_BEAR TEDDY_BEAR не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от garga_smela
Да и аз бях доволна от тези продукти преди около 10 години, но сега като се замисля и като съм прочела повече по въпроса, какъвто и протеинов шейк да си взема и да го пия вместо две хранения дневно в продължение на месец резултата ще е същия
Пила съм или по-скоро яла съм част от продуктите на Хербалайф. Ефект имаше, въпреки че аз бях любопитна как ще ми се отразят на общото здравословно състояние. Продуктите не са лоши,свидетел съм на ефект при мои близки, при мен общо взето кожата се подобри,имат една, две не лоши маски за лице . Мнението ми за продуктите е добре, по-скоро лошо имидж според мен идва от ужасния маркетинг и от това,че с хранене и хранителни диети се занимават хора,които понятие си нямат от това. Обучават ги и те също говорят едни исъщи заучени фрази. В 21 век има интернет,има всичко, така че хората могат да четат и да се образоват. Единствено това ме подразни. Иначе както казах мисля, че продукти са добри, особено шейка или протеина беше супер с мляко .
__________________
Не искам да бъда всичко за всеки,искам да бъда нещо за някой...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30th August 2010, 14:08
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Мнооого любопитно филмче на бтв за хербалайфа...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 31st August 2010, 13:48
Аватара на TEDDY_BEAR
TEDDY_BEAR TEDDY_BEAR не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Мнооого любопитно филмче на бтв за хербалайфа...
Ей,ама много ме радват тези хора..
__________________
Не искам да бъда всичко за всеки,искам да бъда нещо за някой...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 31st August 2010, 13:53
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Защо. Показано е как фирмана е нелегално на българския пазар.
От моите познати само една е пробвала хербалайф преди много години и хич не е доволна.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 31st August 2010, 16:02
Аватара на TEDDY_BEAR
TEDDY_BEAR TEDDY_BEAR не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Защо. Показано е как фирмана е нелегално на българския пазар.
От моите познати само една е пробвала хербалайф преди много години и хич не е доволна.
Ами казах го в преносния смисъл . И все пак, да кажа, че като цяло съм доволна от продуктите, но освен продуктите, те дават и някаква хранителна програма, т.е. като цяло пазиш диета. Та въпроса е от продуктите ли отслабваш или от това, че приемаш ограничено количество калории? И лично за мен, отговорът е ясен..
__________________
Не искам да бъда всичко за всеки,искам да бъда нещо за някой...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th September 2010, 22:13
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Черният ми дроб метаболизара над 50 кутии Herbalife. Най-видимият резултат е обръщането на джобовете с хастара нагоре... Една от най-добрите ми дружки е независим дистрибутор на 100% синтетичните протеини и техен върл пропогандатор. Някой ден ще я стисна за гушката. Не за изгубените хилядарки,а за лъжовните реклами(като тази фигурираща в първия постинг..)
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th November 2012, 09:44
cvtey cvtey не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 2
По подразбиране otslabni

Здравейте,
аз използвах продуктите много съм доволна свалих доста килограми и вече една година ги задържам.
Записах се в една група по здравословен начин на хранене, темите са много интересни научава се доста всеки си има нструктор който следи резултати те му, не е задължително дори да се копуват продукти който не иска му се прави диета без тях.www.zdravihora.com курса е 80 лв и трае 3 месеца а се научава много за храната )))) опитайте няма да съжелявате
Успех
Отговори с цитат
  #19  
Стар 8th November 2012, 17:14
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY Dancing Queen Виж мнението
Черният ми дроб метаболизара над 50 кутии Herbalife. Най-видимият резултат е обръщането на джобовете с хастара нагоре... Една от най-добрите ми дружки е независим дистрибутор на 100% синтетичните протеини и техен върл пропогандатор. Някой ден ще я стисна за гушката. Не за изгубените хилядарки,а за лъжовните реклами(като тази фигурираща в първия постинг..)
Това за обръщането на джобовете - МНОГО МИ ХАРЕСА! Аз също имам проблем с килограмите, но в момента свалям прекалено бързо и това чак ме плаши. Не приемам такива добавки и изобщо не възприемам "мързеливите" методи за отслабване. Всеки може по естествен начин да си засили метаболизма с цел отслабване чрез здравословна нискокалорична храна и спорт.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th February 2013, 12:10
survivor survivor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 18
По подразбиране

То ако беше така всичките да сме като Арнолд. Стига глупости!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗащоHERBALIFE
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:48.