IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1111  
Стар 13th April 2007, 11:37
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Моят разрез е около ареолата и чувствителността ми се появи за пръв път в живота ми 6 мес. след операцията Преди това заради грозната картинка гърдите ми бяха липсваща ерогенна зона.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #1112  
Стар 13th April 2007, 11:58
KASSI KASSI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 187
По подразбиране

Въпреки че операцията ми беше преди 2 седмици зърната ми са чувствителни
Отговори с цитат
  #1113  
Стар 13th April 2007, 13:29
Djigri Djigri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 25
По подразбиране

Мен само едното ми сърно леко реагира на допир, но то е по скоро леко пощипване, а не това което чувствах преди операцията и се притеснявам да не би да си остана така ,безчувствена. От операцията ми са минали почти две седмици.
Отговори с цитат
  #1114  
Стар 13th April 2007, 15:07
izzie izzie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: BG
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Djigri
А след колко време се възвръща чувствителността на зърната, разреза ми е под гърдата?
И моят разрез е под...А бих казала че сега са ми доста чувствителни...да не кажа и повече от преди.А времето което е минало е 10 дни?!....
Отговори с цитат
  #1115  
Стар 13th April 2007, 20:47
dama dama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: varna
Мнения: 65
По подразбиране

Споко.При мен са минали осем месеца и още не ми е възвърната чувствителността както преди.От долната страна даже ги усещам изтрапнали.Но не се притеснявам.Нормално е при всеки да е различно.
Отговори с цитат
  #1116  
Стар 14th April 2007, 12:43
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране

Хей ме на - жива и здрава след операцията в петък 13-ти.
Да напиша и моя кратък разказ за ринопластиката ми - болница Вита, д-р Динев. Преди малко ме изписаха и се прибрах. Операцията мина супер, т.е. не ме болеше след като излязох от упойка, съвсем си беше поносимо. Имаше още една операция вчера - цици. А в реанимация бях с една мацка, на която предния ден и изсмукали от корема 5.5 литра, останах изумена, защото хич не изглеждаше дебела. Към 13:30 се качих в операционната, направихме отново уточненията за носа ми, легнах на операционната маса, започнах да дишам кислород, забиха ми абокад на ръката от обратната страна на дланта, адски болеше това убождане. Започнаха да ми влизат упойката и анестезиоложката вика "вържете и краката". Аз започнах да им казвам, че добре вързания пациент няма нужда от упойка, но накрая на изречението се усетих как провлачвам и съм заспала внезапно. Та излязох от упойка и ми беше много студено, донесоха ми още едно одеало и към 17:30 ме закараха в стаята ми (въпреки че можех да ходя). След около 2 часа станах и успях да си измия половината коса на мивката, защото имаше ужасни слепвания с кръв, добре че си носех кърпа. Възхитена съм от персонала и от обслужването, много готини бяха всички! Стаята също беше страхотна, имаше кабелна и не скучах изобщо. Вечерях картофена крем супа със сламка, а тази сутрин даже успях да си хапна сандвич с шунка. А толкова се надявах изобщо да не мога да ям, та да сваля и някое кило... Очите ми са много лилави и подути, на сутринта даже трябваше с пръсти да си повдигам клепачите за да мога да видя нещо. Гърлото адски ме боли от интубирането и от пресъхване, много повече от самия нос, ако можех да дишам през носа щеше да е супер. Чак във вторник ще ми махнат тампоните, а гипса в четвъртък. Сега ще си направя снимка с лилавите очи, изглеждам кошмарно, а като ми махнат гипса пак ще се снимам.
Сега един въпрос: лепенката, която държи гипса, доста се е разлепила от кръвта, какво да направя? Продават ли такива носни лепенки в аптеките, тя е една с особена форма и извивка? Неискам да ходя до клиниката, защото трябва мъжа ми да ме кара и да мъкнем с нас и бебето, което си е голямо неудобство. Махнах и марлята, която попиваше кръвта от ноздрите и гледката е покъртителна, чудя се какво да залепя за да не се виждат разните боклуци в ноздрите ми, че мисля да си излизам на вън, но неискам много да плаша хората. Всъщност на прибиране от болницата седнах на кафе във вътрения двор на блока, много добре ми подейства свежия въздух на отоците. Хората ме възприеха нормално (предимно съседи) и вече не се притеснявам. Отпаднало ми е и отивам да полежа, добре че мъжа ми до вторник е отпуска та да помага.
Та общо взето това беше за операцията, надявам се носа ми да е направен добре, но скоро няма да разбера.

П.С. Качих снимки, за сега са само една преди операцията и две от днес с гипса и тампоните: http://picasaweb.google.com/webyolk/skYcJB
Отговори с цитат
  #1117  
Стар 14th April 2007, 12:46
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Честито, Йолк! Бързо възстановяване и да се радваш на прекрасно носле!
Отговори с цитат
  #1118  
Стар 14th April 2007, 12:53
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Yolk, честито мила!Желая, ти бързо възстановяване
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #1119  
Стар 14th April 2007, 12:57
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране

Честито и от мен!И бързо възстановяване!Дано да имаш най прекрасния нос,за който си мечтала!
Отговори с цитат
  #1120  
Стар 14th April 2007, 13:16
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Честито ново носле, yolk-да му се радваш много! (бързо и подробно описание си дала-продължавай така!)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:56.