IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 14th July 2010, 09:31
Дидна Дидна не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 367
По подразбиране

Гардже, Дундьо, вие все още сте в дюканските редици!!!
Аз приключих режима и в 4 фаза го за.....х. Спрях триците, протеиновия четвъртък и ми останаха спомените за добрата фигура, която направих с Дюкан.......
Ще поразгледам има ли и други ветерани. Успех!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 14th July 2010, 09:44
Дидна Дидна не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 367
По подразбиране

Дундьо, поздравления за резултата - минус 21 кг!!!
Гледам в пета част се подвизават Даниски, Ивка, дундарина.
Качвайте снимки, имам нужда от мотивация - много качих. От 73 стартирах Дюкана, а сега съм 77 - ужаааааааааас!
Дръжте здраво момичета, не правете като мен!!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 14th July 2010, 16:26
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Мерси, мерси. Да ти се връща двойно! Но аз се разведох с Дюкан преди известно време. Нали знаеш, някои бракове се разпадат дори когато хората се обичат. Просто Дюкан спря да ми помага от един момент нататък и аз експериментирах с други неща. Сега съм в Зоната и мисля там да си седя.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 15th July 2010, 09:30
Аватара на Alison
Alison Alison не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: София
Мнения: 63
По подразбиране

Не съм писала от сто години, но не съм ви забравила де

моите кг пак са 93 след ПЗ, но се надявам да е вода и да я разкарам бързо.

elchetuu - не знам защо ти е станало лошо, но недей да се ограничаваш в храната - яж си пиленце и рибка на поразия, особенно в началото. Аз бих сменила схемата на 1/1, за да не се мъчи организма и ако пак ми стане лошо да спра с опитите. Може да ти е паднало кръвното - тогава айрян със сол или кола ще ти помогнат. Ти най-добре си знаеш

Дидна - здравей Ще почваш ли Дюкан пак?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 15th July 2010, 15:04
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Здрасти, Алисън! Колко време направи на Дюкан? Понеже имаш хормонални проблеми, сигурна ли си, че трябва да продължаваш точно с този режим? Маусчето твърди, че си е докарала диабет с Дюкан, въпреки че е отслабнала значително.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 15th July 2010, 17:56
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Ооо, аз вече не съм на дюканка от почти година, свалих си 20те килограма и сега гледам да ги задържам. Да си призная, че качих малко, но така или иначе тоа, което ми остана, не мисля, че с диета ще го оправя, а с движение.
Тук съм още за да надъхвам сега започващите, защото това за мен си остава най- добрия режим!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 15th July 2010, 20:10
iva_8503_ iva_8503_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 354
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от garga_smela
Ооо, аз вече не съм на дюканка от почти година, свалих си 20те килограма и сега гледам да ги задържам. Да си призная, че качих малко, но така или иначе тоа, което ми остана, не мисля, че с диета ще го оправя, а с движение.
Тук съм още за да надъхвам сега започващите, защото това за мен си остава най- добрия режим!
подкрепям нa 1000% това мнение. Аз също от 2-3 месеца не съм дюкянка, че имах много изпити и стрес в унито и ядях от пица до шоколад и много боклуци, но въпреки, че от 2-ра отидох в 4-та да не е и в 10-та фаза съм качила само 2кг. А ям найстина много боклуци. Вече завирших, взех си изпитите и от другата седмица оправдания няма. Малко мотивацията ми липсва, но ще видя как ще се оправя с нея. На дюкянките успех - тoва е за мен най-добрия режим, естествено спазен правилно, по книга
Отговори с цитат
  #38  
Стар 16th July 2010, 09:18
Аватара на Alison
Alison Alison не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: София
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Здрасти, Алисън! Колко време направи на Дюкан? Понеже имаш хормонални проблеми, сигурна ли си, че трябва да продължаваш точно с този режим? Маусчето твърди, че си е докарала диабет с Дюкан, въпреки че е отслабнала значително.
Днес се навършват 4 месеца. Принципно нямам хормонални проблеми, просто пих до преди 1 месец хормони, за да ми спре МЦ (още не се е възстановил). Факт е, че въпреки диетата, трудно свалям, може би лекарствата пречат. Не знам какво да правя, имам бая още кг да разкарвам, може би организмът ми е изтощен? Мисля си да прекратя за известно време докато се регулират нещата и Септември - Октомври да започна пак. Няма да крия, че ми е тежко, от една страна искам да спра, но и ме е страх. Всякакви съвети ще са ми от полза.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 17th July 2010, 08:56
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Алисън, виж си лични
Отговори с цитат
  #40  
Стар 17th July 2010, 14:54
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Не знам дали мотео е за пример, но аз правих режима три пъти, просто, когато усештах, че ми е трудно да го спазвам, почвах трета изкарвах я, малко четвърта и пак отначало.
Има и друго, на мнение съм, че органзма свиква с режима (както и свсеки друг) и той спира да му действа, за това малко разнообразие няма се отрази зле.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:37.