IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th March 2006, 12:32
monika73 monika73 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4
По подразбиране Имам проблем с имплантите, които ми сложиха

Здравейте,
Извинете ако се натрапвам,но имам проблем и мисля,че тук е най-подходящото място да го споделя и да чуя мнението ви.Преди 20тина дни се оперирах при Д-р Николай Георгиев в Сейнт Тома.Сложи ми импланти с размер 350 cc,под жлезата.Грапави,кръгли,EUROsil ikon.Проблема е ,че гърдите ми са на гънки.Отгоре и по средата където се събират са като много изпъкнали вени,неравни.Много съм притеснена.Георгиев е в чужбина,когато го питах преди седмица някъде не беше много сговорчив,по скоро го изкара на майтап.Чакам го да се върне и ще поставя въпроса много сериозно.Но не издържам.Ще полудея наистина.непрекъснато ги гледам,сутрин.Горе долу добре,но вечер и от самолет се виждат неравностите.
Моля ви,пишете,ако някоя от вас е имала същия проблем или просто може да изкаже мнение какво е това и на какво се дължи..!
Благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th March 2006, 13:39
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Така ли?
http://www.implantinfo.com/banda5/458stevens/index.html
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th March 2006, 14:25
monika73 monika73 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Да, много е подобно. Само че гънките са малко по-тънки
Знам ли?????? На какво ли се дължи ? И Защо се е получило
По интересното е , че сутрин са по-малко забележими, в смисъл че повече се усещат на пипане, докато вечер направо си личат.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th March 2006, 15:10
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Преди да ги сложиш тънка ли ти беше кожата? В смисъл имаше ли гърди все пак някакви? Това е типично за жени с тънка кожа при поставяне на имплантантите под жлезата. И все пак си мисля, че е твърде рано за подобни реакции.До края на 2-3 месец имплантантите омекват и се отпускат и тогава се получава чак този ефект и обикновенно при навеждане напред и при свиване на ръцете.В спокойно състояние и изправени рамене появява ли ти се?
Сега съм на работа, но утре мога да ти изпратя на личен имейл малко мои снимки, за да видиш как е при мен.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th March 2006, 15:23
monika73 monika73 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Е, не е като съвсем да съм нямала гърди, ама бяха поизпразнени от съдържание, вследсвие двете раждания.
Появяват ми се и в спокойно състояние, но най вече си личи вечер, когато тялото ми се отпуска . Ще чакам да видя твоите снимки. При теб имали подобни неравности? А твоите импланти как са поставени (под или над мускула) ? Колко кубика са?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th March 2006, 15:52
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Re: Имам ПРОБЛЕМ с ИМПЛАНТИТЕ ,които ми сложиха

Цитирай:
Първоначално написано от monika73
Здравейте,
Чакам го да се върне и ще поставя въпроса много сериозно.Но не издържам.Ще полудея наистина.непрекъснато ги гледам,сутрин.Горе долу добре,но вечер и от самолет се виждат неравностите.
Моля ви,пишете,ако някоя от вас е имала същия проблем или просто може да изкаже мнение какво е това и на какво се дължи..!
Благодаря!
Здравей!
Исках само да ти кажа, че се случва. Може да е неподходящ размер или неподходящ начин на поставяне... Но това едва ли те успокоява.

Ти вече си взела правилното решение - постави му въпросът директно и не му позволявай да се шегува. Притеснява те това и толкова!

Защо сутрин не е толкова явно ли? Защото си спала през нощта, те са се наместили по формата на гръдния кош, кожаа се е тонизирала и сутрин не е толкова явно. Но след като прекараш деня на крак гравитацията си каже думата, кожата се отпусне, макар и с микрони, защото тялото се настрои на вълна "почивка"... Личат повече...

Chujdata казва, че е рано, че по- нататък кожата ще се отпусне още. И е права. Може да станат още по- забележими. А за рано - рано, но не невъзможно... Това си е набръчкване на импланта, всички сме ги виждали вън от тялото как са способни да се набръчкат...

Да ти кажа - не се вторачвай. Не за друго, а защото дори да има вълни ти нищо не можеш да направиш . Лекарят ти трябва да види и прецени. Не бързай да се тормозиш преди да е дал заключение.
Провери видими ли са за други хора вълничките или само ти си ги забелязваш.

Горе главата!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th March 2006, 12:08
aidemir aidemir не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 1
По подразбиране

май малко късно ще ти кажа, че не си взела най-доброто решение като си избрала този хирург. Моя приятелка си прави при него и много си пати след това. Имаше сходен проблем и ходи дори в италия да ги оправят, но пак не стана сполучливо.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th March 2006, 14:25
monika73 monika73 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aidemir
май малко късно ще ти кажа, че не си взела най-доброто решение като си избрала този хирург. Моя приятелка си прави при него и много си пати след това. Имаше сходен проблем и ходи дори в италия да ги оправят, но пак не стана сполучливо.
Наистина ли??? Какъв беше точно проблема при твоята приятелка? Тя с какви импланти е била? Кога са я оперирали? Сподели моля те ! А, какво каза доктора по този въпрос?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th March 2006, 16:02
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Моника, първо да ти кажа, че не съм те забравила, но нямаше кой да ме снима през почивните дни.
Що се отнася до това момиче, което се е редуцирала в Италия, много вероятно е да се получи всеки път така.Доста съм изчела за този проблем с вълничките и знам, че при много тънка кожа даже поставянето подмускулно понякога не спасява.Вълничките се появяват отстрани и отпред в гънката м/у двете гърди в долния край под мускула.Като най-вероятна причина , както пика Асет може и да е по-големия размер на имплантанта от направения джоб - имплантанта се сгърчва, понеже не се събира.Единственият сигурен начин е поставянето му изцяло под мускула, което не знам някой български хирург да прави.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th March 2006, 16:15
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имампроблемимплантитекоитомисложиха
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:53.