IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th November 2006, 13:34
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране Химичен пилинг

Момичета,моля за извинение ако има такава тема,но не я открих.
Интересува ме доволни ли сте от от химичния пилинг и къде си го правихте.Какви пари и за колко време се възстановихте.
Какъв е ефекта?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th November 2006, 13:42
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

mmm,

Аз съм правила и то с възможно най-добрата козметика: Сотис, но как да ти кажа....виж: ефекта е много добър по принцип, но има значение кой ти го прави и наистина трябва да се има в предвид състоянието на кожата.Дали наисти се нуждае точно от хим. пилинг. Аз този дето го правих преди години....ммммм не бях много очарована, нищо че козм. марка е водеща в козметиката.Все пак това трябва да се извършва от мед. кадри и задължително да е п редшествано от дерм. преглед за да се установи точно от каква процедура има нужда съответното лице-кожа.Иначе сиправих Гриин пил и съм много доволна смо дето съм си алергична та направих алергична реакция след това ама се оп равих де.Вместо нещата да приключат за общо 5 дни преключиха за 10 поради алерг. пристъп.Но определено имаше мноооого добър ефект! Правих го в Антоанету, гр. София.А химическия в салон с не мед. козметичка
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th November 2006, 14:08
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Аз съм си правила Easy peel- с трихлороцетна киселина е. Прави се 4 пъти, като всяка следваща процедура се прави след окончателното излющване на лицето (7-10 дни). Така за около месец си сменяш кожата 4 пъти, не веднъж. Заличава фини бръчки, леки пигментации, кожата се изглажда. Но има 2 най- силни дни на всеки цикъл, когато се белиш точно като печена чушка- за мене нямаше проблем- не ходех на работа тоогава... Цената е около 400 лв общо (за 4-те цикъла+ хидратантен крем , който непрекъснато мажеш+задължителна слънчева защита)
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th November 2006, 14:15
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

gin100nic,

Аз получих алерг. реакция точно от кремчетата за мазане след самата процедура.И като писнах ми казаха да ги спра.Спрях ги и тогава се оправих! Ама мойто както по-горе писах беше Гриин пил.И при него, ако нямаш някакви фрапиращи белези от акне напр. се препоръчва една процедура в годината.Ако напр. си на от: 28 до 33 години, иначе за над 36 год. и в зависимост от състоянието на кожата и там евентуалните й дефекти процедурите се назначават от лекар и май са най-много 4, ако е в много тежка форма деформацията и проблема.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th November 2006, 14:23
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Да, Green peel си върви с някакви СПЕЦИАЛНИ кремове, които се мажат и обикновено се набавят от там, където си го правиш... А при easy peel докторката ми изписва емулсия на Авен, което е специално за хипер алергична и чувствителна кожа. Има и още нещо- знам, че при кожи, склонни към акне при първия цикъл то се проявява- и така трябвало, за да избие всичко изведнъж и да се изчисти кожата...
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th November 2006, 19:41
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

The Shadow,може ли да напишеш къде се намира този салон Антоанет и някакъв тел.за врьзка ? И каква е цената там ?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th November 2006, 11:47
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от partalinaa
The Shadow,може ли да напишеш къде се намира този салон Антоанет и някакъв тел.за врьзка ? И каква е цената там ?
Това го правих 2004год. Тогава струваше около 250 лв. Студиото се намираше близо до Исул.Забравих точния адрес, но е много близо до Исул в една коопариця.На скоро търсих в нета сайта им ама нещо го няма... Може би е сменен, но не мога да го открия.Те също са представители и главен дистрибутор за козметична техника и солариуми мисля.От доста отдавна са на пазара но п росто не мога да ги открия.Съжалявам че не мога да бъда полезна но пак ще потърся
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th November 2006, 12:31
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
Цитирай:
Първоначално написано от partalinaa
The Shadow,може ли да напишеш къде се намира този салон Антоанет и някакъв тел.за врьзка ? И каква е цената там ?
Това го правих 2004год. Тогава струваше около 250 лв. Студиото се намираше близо до Исул.Забравих точния адрес, но е много близо до Исул в една коопариця.На скоро търсих в нета сайта им ама нещо го няма... Може би е сменен, но не мога да го открия.Те също са представители и главен дистрибутор за козметична техника и солариуми мисля.От доста отдавна са на пазара но п росто не мога да ги открия.Съжалявам че не мога да бъда полезна но пак ще потърся
Мисля, че е това:
http://www.antoanette.com/
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th November 2006, 12:39
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

gin100nic,
Даааааааааааааааааааааааа аа!!!! това ееееееее! Ама че съм и аз....просто не съм го написала правилно и за това не съм го намерила
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd November 2006, 15:10
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране ===

Даааааааа...,но все пак не мога да се ориентирам дали билков пилинг или микродермабразио би имало по-голям ефект за общо освежаване ,изчистване на недълбоки белези и премахване на някои бръчки.На консултацията при Мая Тачева ми препоръчаха микродермабразиото,но то е понеже аз питах за него сигурно.Като чета обаче струва ми се от билковия пилинг са по-доволни и аз се обърквам кое да избера.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Химиченпилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:26.