IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 1st March 2008, 14:12
vrabche_ vrabche_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 21
По подразбиране

аз правя преси през ден 8 серии по 30
Отговори с цитат
  #42  
Стар 13th April 2008, 21:18
fresh4y fresh4y не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 64
По подразбиране

Искам да попитам от това ще има ли ефект http://vbox7.com/play:fbe1d462 Ако има да почвам
Отговори с цитат
  #43  
Стар 15th April 2008, 00:12
Аватара на ncnp
ncnp ncnp не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 267
По подразбиране

Всички упражнения с вдигнати крака спомагат малко или много за оформянето на корема.. Ежедневното правене на коремни преси с не много високо вдигнати крака дава добри резултати (вече зависи и от човека разбира се)...
__________________
Да обичаш себе си , означава да си влюбен до края на живота си!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 24th April 2008, 22:28
fresh4y fresh4y не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 64
По подразбиране

Искам да попитам пренатоварил ли сам се когато започна да правя коремни преси и стигна до 15 започват да ме болят .... тей като всеки ден правя 3 серии по 30 ... това го правя сутрин обед и вечер 3 серии по 30 сутрин 3 серии по 30 на обяд и вечер 3 серии по 30 .. даже и слетобед правя някой пат ... това го правя вече 3 седмици бихте ли казали
Отговори с цитат
  #45  
Стар 25th April 2008, 22:32
fresh4y fresh4y не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 64
По подразбиране

аре някой да пише плс
Отговори с цитат
  #46  
Стар 14th May 2008, 17:51
djack djack не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 57
По подразбиране

Плочки не се правят с хиляди коремни преси

И аз като теб правих секи ден по 300 в продължение на 1 година докато не се осъзнах че не е правилно и не става с хиляди коремни


Сега правя няйкой опражнение 3пати седмично незнам дали ще има ефект за сега е добре


1.Коремни преси с тежест 4х40
2.сядам на един стол а пред мен си испъвам краката хоризонтално на една пейка и повдигам краката нагоре колкоот мога и после пес почивка махам пейката и правя от земята и дигам краката нагоре колкото мога така 15 до пейката и 15 от земята бес почивка 3 серии
3.Извивки на тялото встрани 3х10 ( лягам исправям краката и ги повдигам около 5 сантиметра в въздуха бес да ги свалям.После кратосвам рацете на връта все едно за коремни преси и свивам ляв крак и дясната ръка докато одаря коляното и така общо 20 пъти лява и дясна ръка.Не се изразих много точно но няма значение
4.Странична опора 3х15 15 от едната страна и 15 от другата 3 серии

Дано има някакъв резултат
Отговори с цитат
  #47  
Стар 20th May 2008, 22:52
fresh4y fresh4y не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 64
По подразбиране

какво ще рече супер серия .. и ми кажете някое друго упражнение за стегнат корем ... освен комрени преси .. 4акам отговор
Отговори с цитат
  #48  
Стар 17th October 2008, 02:56
Аватара на Redwine
Redwine Redwine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Leuven, Belgium
Мнения: 7
По подразбиране

Вече седмица правя доста сериозна серия упражнения за корем. В продължение на 4 години се опитвах да достигна идеалното тегло, да се оттърва от целулит, дя вкарам тялото си във форма. Всичко това вече е свършено, сега остава само да направя някои от мускулите малко по-видими - бедра и корем, по-специално. Проблемът е, че съм нетърпелива. След толкова много диета и ограничения ми се иска да видя резултат. Това са упражненията http://www.zazz.bg/play:c500421d . За сега само горните две "плочки" се виждат, някой може ли да ми каже колко време горе долу отнема добрият резултат понеже ва първи път в живота си правя това целенасочено. Дълги години съм тренирала спортни танци и тялото ми е силно имам нужда само от склуптора и незнам докога да я чакам да си каже думата...
Отговори с цитат
  #49  
Стар 17th October 2008, 06:23
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ако се виждат само 2, явно са развити непропорционално, обикновено горните са по-изпъкнали, тъй като пресите повече ги натоварват. Няма как да имаш резултат за седмица, нито за месец, нито някой може да ти каже за колко време, просто продължавай да правиш упражненията и с упоритост ще стане. Сега нямам време да видя упражненията, но ако толкова искаш да изпъкнат плочките, започни да правиш преси с някаква тежест, за да им дадеш стимул да растат. И ако наистина само горните са изпъкнали, насочи се най-вече към упражнения за долната част и най-важното - те също трябва да си почиват поне 36-48 часа, не да ги тренираш всеки ден.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #50  
Стар 17th October 2008, 17:57
Аватара на Redwine
Redwine Redwine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Leuven, Belgium
Мнения: 7
По подразбиране

много балгодаря за отговора в момента положението е такова http://picasaweb.google.com/radinaso...52097440465378, а желаният резултат този http://picasaweb.google.com/radinaso...52095312297874
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подробнозакоремнатамускулатура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:14.