IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3921  
Стар 27th April 2016, 12:30
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Стискам палци за изследванията.... дано да не е лошо.... може и да е грешка!

Колкото до сополивия ти нос.... наистина не е чак толкова страшно. Аз се оправях сама .... само техника трябва при ставане сутрин.... търкаляш се кат кебапче и се изправяш.... станеш ли веднъж после е лесно.
Отговори с цитат
  #3922  
Стар 28th April 2016, 07:29
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Caprice® Виж мнението
Офтопик е но съм афектирана, защото ми е прясно- до вчера бях в драма за кубици, диаметри, разстояния и тн.докато не ми излязаха изследвания , сочещи към рак на шийката на матката -следобяд съм за колпоскопия и биопсия като на 90% ще правя и абразио на цервикалния канал- с други думи-лошо. Тъй че , мили дами, носете си новия бюст, и му се радвайте.
И аз като Лил ти пожелавам да е някаква грешка. Защото има доста такива случаи. Пиши, затова сме тук, да те подкрепяме. Ако ти се занимава и имаш време почни да пиеш чай от корен глухарче.
Отговори с цитат
  #3923  
Стар 28th April 2016, 13:00
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Caprice® Искай второ мнение! Задължително пусни още една цитонамазка при друг лекар. На мен дългогодишният ми гинеколог ми постави такава диагноза преди години ( мн лоши резултати от цитонамазка и колпоскопия), направо ми каза, че съм пред умирачка и, че детето ми ще расте без майка ако се забавя още малко, определи ми дата и час за операция. Аз обаче реших да пусна още едни изследвания в държавна болница, при друг лекар и познай - цитонамазка първа група, бях здрава като бик.
Отговори с цитат
  #3924  
Стар 29th April 2016, 13:47
Аватара на TM
TM TM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте момичета, следя ви редовно, но за пръв път се усмелявам да пиша. Моята операция е за 10.05.2016г. Мноого чакана дата, но.... се разкашлях и гърлото ми е червено. Започнах веднага с купища витамини, отвари от билки, фервекс, инхалации и компреси. Не ми се иска отново да отменям датата( на 05.02. беше предишната но пок бях настинала). Имам 2 деца и за целта свекърва ми за втори път си пуска отпуска за да ги гледа. Ако пак се отложи за трети път няма да има кой да ги гледа. Моля помогнете със съвет - побърквам се. Знаете ли какви са рисковете по време а и след операцията ако състоянието ми си остане такова?

Последно редактирано от TM : 29th April 2016 на 13:52
Отговори с цитат
  #3925  
Стар 30th April 2016, 07:26
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanchetomarinova Виж мнението
Здравейте момичета, следя ви редовно, но за пръв път се усмелявам да пиша. Моята операция е за 10.05.2016г. Мноого чакана дата, но.... се разкашлях и гърлото ми е червено. Започнах веднага с купища витамини, отвари от билки, фервекс, инхалации и компреси. Не ми се иска отново да отменям датата( на 05.02. беше предишната но пок бях настинала). Имам 2 деца и за целта свекърва ми за втори път си пуска отпуска за да ги гледа. Ако пак се отложи за трети път няма да има кой да ги гледа. Моля помогнете със съвет - побърквам се. Знаете ли какви са рисковете по време а и след операцията ако състоянието ми си остане такова?
Ако не си супер зле - температура над 38.5 - предполагам рисковете са минимални. Освен това след операцията така или иначе ще пиеш антибиотик. Но ти пак си питай в клиниката. Ако не се чувстваш добре питай в клиниката дали можеш да пиеш Бисептол 480 - на 12 часа по 2 таблетки - за 4-5 дни. Той е нещо като лек антибиотик, не мисля че ще повлияе с нещо на операцията на 10.05. Успех!
Отговори с цитат
  #3926  
Стар 30th April 2016, 09:17
Аватара на TM
TM TM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 16
Unhappy

ani_inna много ти благодаря за съвета. Да си кажа честно ме е страх да звънна в клиниката, защото предния път за предходната насрочена дата го направих и на първите ми думи за зачервено гърло въобще не ми дадаха повече да се обеснявам, а директно ми смениха датата. Какъвто съм и карък точно сега с празниците няма и кой да ме прегледа, чак във торник, но до тогава времето до операцията съвсем се скъсява
Отговори с цитат
  #3927  
Стар 30th April 2016, 13:21
Аватара на TM
TM TM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 16
По подразбиране

Между другото момичета, да си кажете мнението и относно имплантите. Първо избрах др. Заякова. На аватара съм аз преди кърменето на второто ми дете. Не знам до колко може да добиете представа от снимката де. Преди двете си деца имах красиви кръгли гърди - единственото нещо от тялото ми, което мнооого си харесвах. След първото дете резултата от кърменето беше този от снимката на аватара. От тогава мисля за операция (сега като гледам снимката разбирам защо съпруга ми беше твърдо против, ако имах тези си цицки сега надали щях да искам импланти), но след второто дете и 2 години абсолютно кърмене (дори водичка не искаше диването) останах без НИЩО, само две кожички - слава Богу поне НЕ с особена птоза, нооо резултата е ребра с кожи - мноого грозно. Знам, че каквито и импланти да сложа никога няма да си върна бюста, който съм имала, но ми се ще да е поне подобие. Др. Заякова каза, че максимума който може да ми сложи е 375сс, и понеже искам пак да са си ми кръглички и пълни в горната част (когато имах гърди непрекъснато тъпчех и допълнително подплънки за да поизкочат още ) избрахме и кръгли импланти екстра хай на Натреле. Висока съм 165см, 48кг, подгръдна 75см, гръдна 83см. С благодарност очаквам мненията ви, дали не греша с профила и кубика.
И весели празници разбира се !

Последно редактирано от TM : 30th April 2016 на 13:28
Отговори с цитат
  #3928  
Стар 1st May 2016, 00:34
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanchetomarinova Виж мнението
Между другото момичета, да си кажете мнението и относно имплантите. Първо избрах др. Заякова. На аватара съм аз преди кърменето на второто ми дете. Не знам до колко може да добиете представа от снимката де. Преди двете си деца имах красиви кръгли гърди - единственото нещо от тялото ми, което мнооого си харесвах. След първото дете резултата от кърменето беше този от снимката на аватара. От тогава мисля за операция (сега като гледам снимката разбирам защо съпруга ми беше твърдо против, ако имах тези си цицки сега надали щях да искам импланти), но след второто дете и 2 години абсолютно кърмене (дори водичка не искаше диването) останах без НИЩО, само две кожички - слава Богу поне НЕ с особена птоза, нооо резултата е ребра с кожи - мноого грозно. Знам, че каквито и импланти да сложа никога няма да си върна бюста, който съм имала, но ми се ще да е поне подобие. Др. Заякова каза, че максимума който може да ми сложи е 375сс, и понеже искам пак да са си ми кръглички и пълни в горната част (когато имах гърди непрекъснато тъпчех и допълнително подплънки за да поизкочат още ) избрахме и кръгли импланти екстра хай на Натреле. Висока съм 165см, 48кг, подгръдна 75см, гръдна 83см. С благодарност очаквам мненията ви, дали не греша с профила и кубика.
И весели празници разбира се !
Кръглите импланти при мен седят доста кръгли,вече трети месец мина от операцията ми и май няма да се променят.А аз си ги представях не толкова кръгли ....Иначе аз съм с по-големи размери от твоите -165см висока 55кг и подгръдна 80см имплантите са ми 385сс на натреле, но по-ниския профил и с по-малка проекция от тези на който си се спряла.
Отговори с цитат
  #3929  
Стар 1st May 2016, 00:37
Polinka79 Polinka79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2016
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanchetomarinova Виж мнението
Между другото момичета, да си кажете мнението и относно имплантите. Първо избрах др. Заякова. На аватара съм аз преди кърменето на второто ми дете. Не знам до колко може да добиете представа от снимката де. Преди двете си деца имах красиви кръгли гърди - единственото нещо от тялото ми, което мнооого си харесвах. След първото дете резултата от кърменето беше този от снимката на аватара. От тогава мисля за операция (сега като гледам снимката разбирам защо съпруга ми беше твърдо против, ако имах тези си цицки сега надали щях да искам импланти), но след второто дете и 2 години абсолютно кърмене (дори водичка не искаше диването) останах без НИЩО, само две кожички - слава Богу поне НЕ с особена птоза, нооо резултата е ребра с кожи - мноого грозно. Знам, че каквито и импланти да сложа никога няма да си върна бюста, който съм имала, но ми се ще да е поне подобие. Др. Заякова каза, че максимума който може да ми сложи е 375сс, и понеже искам пак да са си ми кръглички и пълни в горната част (когато имах гърди непрекъснато тъпчех и допълнително подплънки за да поизкочат още ) избрахме и кръгли импланти екстра хай на Натреле. Висока съм 165см, 48кг, подгръдна 75см, гръдна 83см. С благодарност очаквам мненията ви, дали не греша с профила и кубика.
И весели празници разбира се !
Здравей!Моята операция е на 11.05(един ден след теб)Относно настинката,мисля,че ако не се подобриш ще ти откажат отново.Моя доктор беше категоричен,че ако съм болна или в цикъл...ще променим датата.Стискам ти палци да се оправиш,все пак има време..А,относно имплантите-добър избор.Аз съм висока 175 см.,57 кг.,с широк гръден кош и се спряхме на 485СС.Дано всичко мине добре и за двете ни..Успех ти пожелавам!
Отговори с цитат
  #3930  
Стар 1st May 2016, 00:44
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Оф пак съм аз ,та да питам тук колко дълго мазахте белезите,защото първо ми писна и даже напоследък пропускам едно от мазанията и второ не виждам никаква промяна в белега?
Успех на всички с предстоящите операции
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:37.