IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1171  
Стар 13th April 2010, 09:13
apetitka apetitka не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте мацки,редовно ви чета,но нямах време да пиша,но ето ме.Чудесно,че сте в пролетно настроение и се справяте положително с режима и аз така,но да си призная 2 кг които бях свалила си ги върнах по великденските празници,но съм се стегнала и вече не нарушавам и само за последната 1 седмица съм ги свалила отново и пак съм 60кг.Остава да продължавам да свалям искам да стана 54-55кг и вярвам,че ще успея,режима е благонадежден и бая хора около мен ги увлякох по него.Чудехсе за плодовия ден вечерите са ми малко трудни дали е позволено вместо плод да хапна салатка с сурови ядки?Весел ден пожелавам!
Отговори с цитат
  #1172  
Стар 13th April 2010, 12:47
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здравейте и от мен!Денят е прекрасен и преди обяд бяхме с малкия навън,поигра си доста и сме доволни и двамата Днес съм на въглехидрати,за обяд ядох гъбена каша,незнам дали се пада за този ден,но понеже има доста брашно вътре предположих че е подходяща.Довечера ще хапна сигорно малко шоколад,че днес ми дойде МЦ и чувствам че ми се увеличи апетита и сладкото е подходящо за днес.Дундьо,още ли си на режима?Пиши!
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #1173  
Стар 13th April 2010, 12:49
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Апететка,понякога в плодовите дни и аз правя така ям салата най-често зелена за вечеря.Мисля,че не е проблем.
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #1174  
Стар 13th April 2010, 14:49
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Привет момичета и аз съм отново в редиците.От днес започнах пак режима за още месец-два.Днес ми е белтъчен ден и минава добре
Отговори с цитат
  #1175  
Стар 13th April 2010, 16:53
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

petia_britney, сега вървим заедно.. и аз съм днес на въглехидрати..за закуска изядох 1 банан, за обяд - спагети, а за вечеря..ще видим.
geri_4ka, нали уж трябва да се чака още 90 дни, преди да се почне диетата пак?

И един въпрос..салатка става за плодовия ден, ама предполагам не трябва да се овкусява или...?
Отговори с цитат
  #1176  
Стар 13th April 2010, 17:46
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Да знам че трябва но аз реших да я пазя още 1-2 месеца заедно с което и да тичам за да мога да си досваля и останалите ми 6кг не за друго просто мое си решение
Отговори с цитат
  #1177  
Стар 13th April 2010, 18:54
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

А бе със спорт и правилно хранене съм сигурна, че ще ги свалиш тези килца..
Аз от тази диета се научих да се храня по три пъти на ден... сега събирам информация за разделното хранене, с което смятам да продължа..ама има още врме докато му се види края на тази диета.

Само минусчета ви пожелавам!
Отговори с цитат
  #1178  
Стар 14th April 2010, 08:41
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Е то това е хубавото че и аз се научих да ям 3 пъти в деня.Свикнах си с разделното хранене и страшно много ми допада.Затова и реших още месец да покарам с режима и спорт пък после то си е съвсем нормално човек да продължи на разделно ханене ако иска да си запази килцата свалени
Отговори с цитат
  #1179  
Стар 14th April 2010, 10:38
apetitka apetitka не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 17
По подразбиране поздравления

Здравейте.Искам да поздравя Геричка за свалените кг,евала справила си се страхотно.Радвам се,че единодушно ни допада разделното хранене,и аз съм много радостна,че най-после намерих себе си в него,омръзна ми да се улисвам по глупави и най-вече "гладни" диети.Хубавото е,че това си е хран.режим и може да се спазва цял живот без да се гънем от лишения.В събота като се притегля ще пиша дали съм свалила нещо за последната сдмица-дано!
Отговори с цитат
  #1180  
Стар 14th April 2010, 11:02
dima_hs dima_hs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте!Аз съм нова тук.Съвсем в началото на диетата съм и за сега още е рано за резултати. Как мислите на 42 години съм -ще имали резултат тази диета-пробвала съм какво ли не и йо-йо ефекта ме връща на килограми които са повече от предишните
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:29.