IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 20th September 2009, 18:42
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Аз пък искам всички жени, които твърдят че било супер яко това да ти масажират простата да опишат изпиваното удоволствие.
Щото примерно аз мога лесно да опиша болката и напъните, които изпитвам и прилагам, когато имам запек и съм не 100, ами 1000% сигурен, че не ми е било кеф!
Моля мъже да не отговарят на това питане!Искам жена да ми опише удоволствието!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #102  
Стар 20th September 2009, 18:57
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Аз пък искам всички жени, които твърдят че било супер яко това да ти масажират простата да опишат изпиваното удоволствие.
Щото примерно аз мога лесно да опиша болката и напъните, които изпитвам и прилагам, когато имам запек и съм не 100, ами 1000% сигурен, че не ми е било кеф!
Моля мъже да не отговарят на това питане!Искам жена да ми опише удоволствието!
Еее,Ризън,това не мога да ти го обясня,но ми се струва,че л.....о не се клати на ляво на дясно ,а се опитва да се "сурне" надолу...така,че сигурно не успява КАЧЕСТВЕНО да те масажира
Треа пробваш,няма как....
Отговори с цитат
  #103  
Стар 20th September 2009, 19:02
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Запека ти няма нищо общо с масажа на простатата Ако запек= масаж на простатата, всички мъже щяхте да си умирате да се напъвате в кенефа. Като жена няма как да ти опиша удоволствието- предполагам и това ти е пределно ясно, затова не разбирам извъртането и поставянето на въпроса така. Мога да ти преразкажа само удоволствието на мъжа, което видях. И удоволствието не е свързано с въпрос на вкус и харесване, а с физиологията на ВСЕКИ мъж. Тук вече опираме до четене и информиране. При липса на желание за горното, аз лично спирам да пиша в тая тема, щото става малко като да си говориш със стената. Едно си баба знае, едно си бае- единия за запека, другия щото и шкембе чорба не обичал.... независимо дали на вас ви харесва или не, ако някой ви хване простата да я масажира, ще избухнете в мощен оргазъм, туй са то простите факти.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 20th September 2009, 19:10
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Щото примерно аз мога лесно да опиша болката и напъните, които изпитвам и прилагам, когато имам запек и съм не 100, ами 1000% сигурен, че не ми е било кеф!
Моля мъже да не отговарят на това питане!Искам жена да ми опише удоволствието!
Добре де, значи жените сме с по-различен отвор, така ли...? Все едно ние не изпитваме същите болки, но въпреки това правим анален секс, нали...? Така че не можеш да ги сравняваш изобщо.
А и тогава как мъжете сте сигурни, че на жените им харесва като ги лижете ,че се правите на най-добрите с вашите техники...опишете удоволствието...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #105  
Стар 20th September 2009, 19:18
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Апо

Как успя от първия път? На мен ми се наложиха 5-6 тренировки
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #106  
Стар 20th September 2009, 19:31
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Според мен успях по чиста случайност късмета на начинаещия, дето се вика просто бях толкова шашната, че при първия ни секс човека ме моли за подобно нещо, че ни имах време да откажа, ни да си помисля... изпълнявах стриктно каквото ми казваше- определено пича си познаваше много добре тялото, защото беше много сигурен в наставленията, много спокоен и освободен... за разлика от мен То всъщност туй ми е и единствения опит. Но предвид наистина избухващия оргазъм, на който станах свидетел, бих го направила на сегашния си мъж, само дето той е от тия, дето без да са пробвали знаят, че няма да им хареса и няма сила на света, която да го убеди в обратното
Отговори с цитат
  #107  
Стар 20th September 2009, 19:48
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Да ти кажа, и моят не беше пробвал никога и изобщо не знам как се стигна до там... Та напътствия никакви нямах, аз също новатор, и затова явно толкова време ми беше нужно. Даже той вече не вярваше, че има някаква разлика, но понеже ме виждаше, че полудявам от това, та ме оставяше да си действам. Но когато стана, беше невероятно...
Стискам ти палци да имаш възможност с твоя човек, това не бива да се изпуска просто. Голям кеф е и за двамата.
Ех, колко луда ме прави моето злато

ПП: Сетих се... Покрай пръстчето ми беше казал да не се притеснявам, че знаел за какво става дума (това по време на секс). После изчетох всичко налично в интернет и разбрах какво е тази прочута простата. Та после се оказа, че той изобщо не знае за какво става дума, мислел си за малко пръстче, а масажът няма общо с това... Та така, пробвай постепенно и "случайно". И без нокти
Сега се чудя как да го прилъжа и за други работи Приемам съвети всякакви.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #108  
Стар 20th September 2009, 20:34
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Спортакус, разбрахме вече ,че не си даваш гъза,
а пък ние разбрахме, че гажето ти ти пуска отзад. Е, сеа ще спреш ли да пишеш?
Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
независимо дали на вас ви харесва или не, ако някой ви хване простата да я масажира, ще избухнете в мощен оргазъм, туй са то простите факти.

аман от "факти". Убеден съм, че всеки 1 средно интелигентен гей би ме засипал с подобни факти, за които никога не съм подозирал.
Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Мъжете знаят кога да замълчат, а когато говорят, имат нещо за казване
как го нареди не е реално, сигурно мигом се е почувствал недостоен за званието Мъж с главно М, а ти като повод за гордост сред гилдията на лишените от предразсъдъци широко скроени дами.

ФАКТ (но този път сериозно) е, че не всички жени правят анален секс и тва не е щото някои търпят повече на болка при първия път или имат повече мотивация. N брой гейове и бисексуални са ми казвали, че най-добрата свирка я прави мъж, ако ви се струва тъпо от женска гледна точка и имате некви познати ги питайте.. Аз не искам да разбирам. Тва в каква кройка ме категоризира?

И в другата тема за анален секс бяхте много настоятелни колко щяло да ми хареса, и в тази тема също даже бих казал на моменти агресивно настоятелни, този така широко споменаван предразсъдък проблем ли се явява?
Кефете си се там, пожелавам ви половинките ви никога да не станат гей или поне да не разбирате, или ако пък нямате проблем и с това от широкоскроеност още по-добре, но тва натрапчиво "отваряне на очите" дразни и ако още не сте го осъзнали, то може би предстои
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #109  
Стар 20th September 2009, 20:41
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Споко, стига сте са пенили, никой няма да ви замасажира задните части насила още по- малко виртуално
Мойта настоятелност е единствено срещу това да не се говорят глупости за гейове и сексуални наклонности, при положение, че не се чете и не се знае по въпроса
Отговори с цитат
  #110  
Стар 20th September 2009, 22:49
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Спортакус, разбрахме вече ,че не си даваш гъза,
а пък ние разбрахме, че гажето ти ти пуска отзад. Е, сеа ще спреш ли да пишеш?
Това, че не съм уточнила ,автоматично значи ,че е той...? Няма да спра иначе. А и всъщност повече съм чела, отколкото практикувала- не обичам да съм настъпателна в това отношение, то трябва да доставя удоволствие, а не да се прави насила, а и аз нямам кой знае какви мераци да го правя точно сега, въпреки това се кефя на хора, които си го практикуват редовно,макар засега да отсъства в "менюто" ми .
А и съм в пъти убедена, че усещането е много по-силно от обикновеното свършване, та то всеки мъж може да свърши. Останала съм с впечатление от клипове, които съм гледала, че течността е като женската при еякулация, дори пишеше, че тези женски жлези произвеждат сходна течност като простата, а не всяка жена успява да се изпразни,така че мога да си представя колко разтърсващо е това усещане и при мъжете.
Подкрепям и ако приятелят ми пожелае да опитаме нещо подобно не бих го помислила за гей или прочие, а и ако пожелае да стане някой ден чрез опазване на аналната зона няма как да го предотвратя ,а и аз още помня първият си истински оргазъм,затова бих се впуснала изцяло да доставя на човека до мен невероятно и неизпитвано досега удоволствие.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Смянанаролите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:20.