IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 19th September 2009, 16:35
Аватара на melon4e
melon4e melon4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani

С коса и цици се раждат всички жени ....., ама с пишки , на дали ......е поне аз нямам :P
Ставаше въпрос за принципа, че ако всичко в нашата действителност беше така, както го е отредила природата... сигурно още щяхме да сме в пещерите.
__________________
С питане далеч се стига! С пипане също
Отговори с цитат
  #32  
Стар 19th September 2009, 16:37
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Мелонче, абе с въпросните действия (актове) едва ли ще се изкачим до небесата, ама...кво ся.Кой, каквото го кефи в крайна сметка.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 19th September 2009, 16:39
Аватара на melon4e
melon4e melon4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 77
По подразбиране

П.П. не зная кой е остроумен и кой не, но не това е темата, така че нека не се "хапем". Ако някой има голямо желание да "хапе" нека си пусне тема, в която всеки да си избива негативите върху другите.
__________________
С питане далеч се стига! С пипане също
Отговори с цитат
  #34  
Стар 19th September 2009, 17:14
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Тц тц, спокойно, никой не те е захапал, не знам де го видя тва
Рийзъне, ей на, ти не виждаш къде е проблема с признанието, ама мен ме напуши на смях, щото веднага след твоето признание, Спартакус реагира тъй, както реагират почти всички мъже без опит и без знание за простатния масаж... това, което и Стрейндж написа... сетих се, че много отдавна съм правила такова нещо. Да съм била на 19 или 20, с не особено голям опит, затова яко се спекох, когато човека ми предложи да си сложа ръкавица и да го масажирам. Направих го с наставления от негова страна, той изпита невероятен оргазъм, а аз повече никога не му се обадих, подведена от собственото си невежество, щото реших, че тоя явно не подбира мъжко ли ще е или женско. След време чак разбрах що е то масаж на простатата и че няма нищо общо с хомосексуализъм.
А реакцията ти е нормална предполагам, по нашите географски ширини се набива в главите, че това е извратено и ненормално, много малко са хората, аз всъщност не познавам такива, които да си казват, че практикуват и че им харесва.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 19th September 2009, 17:32
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от melon4e
П.П. не зная кой е остроумен и кой не, но не това е темата, така че нека не се "хапем". Ако някой има голямо желание да "хапе" нека си пусне тема, в която всеки да си избива негативите върху другите.
Не съм имала за цел да те "хапя" , просто примерите, които даде , си бяха не на място
Обяснявам : Гърди има всяка жена , но след 1-2-3- бремености/кърмения , предишните хубави , стегнати ...вече ги няма . Коса също си имаме , но при някой е по-рядка и си я сгъстяват или къса (одължават)...За гримът да не говорим , защото има много мацки , които изобщо не ползват такъв......... Та какво общо има мъжкият атрибут с изброените от теб екстри ?
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #36  
Стар 19th September 2009, 17:35
Аватара на melon4e
melon4e melon4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от melon4e

Ставаше въпрос за принципа, че ако всичко в нашата действителност беше така, както го е отредила природата... сигурно още щяхме да сме в пещерите.
Ппринципа!!!
__________________
С питане далеч се стига! С пипане също
Отговори с цитат
  #37  
Стар 19th September 2009, 17:36
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Хич нищо не знам за масажа на простатата Дайте някоя статийка , ако имате нещо под ръка , да се ориентирам
Отговори с цитат
  #38  
Стар 19th September 2009, 17:42
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от melon4e
Цитирай:
Първоначално написано от melon4e

Ставаше въпрос за принципа, че ако всичко в нашата действителност беше така, както го е отредила природата... сигурно още щяхме да сме в пещерите.
Ппринципа!!!
Казваш , щом сме цивилизовани , а не пещерняци ...да ходим да слагаме на мъжете цици , а на нас у*ве , че белким станем по-фешън
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #39  
Стар 19th September 2009, 18:07
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

аз пък да питам и мъже и жени ,сле като господ ви е дал пу....а и х....й,защо едните си ги пъхат в устите ,а другите си пъхат езиците там дето жените пикаят .Почти съм убеден ,че точно тези които най много отричат,баш те са пробвали неща които тук им се виждат отвратителни
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #40  
Стар 19th September 2009, 18:24
kelly___ kelly___ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 22
По подразбиране

аз нямам нищо против хората с различни идеи и вкусове,но лично аз не бих направила такова нещо,не бих го пречинила и на приятеля ми,струва ми се извратено и не мисля,че някой от нас двамата ще изпита някакво удоволствие ... въпрос на вкус явно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Смянанаролите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:12.