IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th November 2008, 19:03
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Циганите много не ги долюбвам , защото са крадливи , лъжливи и миризливи /не всички , но повечето са такива /
Към турците , нямам нищо против , защото и между тях има и добри и лоши представители , както и при българите де
Един от шофьорите на мъжа ми е турче и каква баклава ни носи по време на байряма ...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th November 2008, 19:08
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th November 2008, 19:30
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Циганите много не ги долюбвам , защото са крадливи , лъжливи и миризливи /не всички , но повечето са такива /
Към турците , нямам нищо против , защото и между тях има и добри и лоши представители , както и при българите де
Един от шофьорите на мъжа ми е турче и каква баклава ни носи по време на байряма ...
на същото мнение съм и аз,проблемите са повече политически отколкото самите турци от народа,дори много от тях си ме кефят,циганите не знам някъде по света дали са толерирани,просто са кофти хора болшинството
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10th November 2008, 19:30
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

а, пък аз искам всички да изгледате тези няколко филмчета.Вадя ги от темата с обрязването, щото нямат нищо общо с това.
Това, което ще видите в тия филмчета го подкрепям на 100% и не е някъв монтиран или преиначен материал, а самата реалност!


Новото робство 1
Новото робство 2
Новото робство 3
Новото робство 4
Новото робство 5
Новото робство 6

Към подобно нещо изобщо не мога да бъда толерантен!
Приятно гледане!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 10th November 2008, 19:40
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Имам чувството, че негативизма към ромите идва защото ги изпуснаха още на времето. И то не за друго, а защото ги събраха в гета, с по няколко хиляди жители.
В България сме дори прекалено толерантни,че чак ни се качват на главата...В много страни циганите са направо заточени извън градовете ,наистина в гета...И там няма такова толериране,особено относно неспазването на законите.
Учудващо е,но повечето ми познати/приятели/роднини са си крайни националисти. Още от малка леля ми ми насажда неините вярвания ,особено след като си имаше доста дълъг професионален контакт с араби и негри. Мисля си,че по-скоро съм нетолерантна,но на моменти проявявам толерантност,зависи ,ако човекът си струва,не мога да го заклеймя ,защото е от друг етнос.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10th November 2008, 22:23
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

На моменти не им обръщам внимание.
На моменти не мога да ги дишам!!
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10th November 2008, 23:28
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

като говорим за толерантност....мн ми е интересно, ако някой етнически българин не си плаща тока дали няма да му го спрат на 2-3. месец... в циганските махали това е с години... според мен в някои отношения циганите...извинете ромите ...се ползват с привилегии... държавата се опитва да ги интегрира по някакъв мн извратен начин
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 10th November 2008, 23:29
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
като говорим за толерантност....мн ми е интересно, ако някой етнически българин не си плаща тока дали няма да му го спрат на 2-3. месец... в циганските махали това е с години... според мен в някои отношения циганите...извинете ромите ...се ползват с привилегии... държавата се опитва да ги интегрира по някакъв мн извратен начин
това е така защото изобшо не са малко гласове по избори,а политиците ни са курви
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #29  
Стар 10th November 2008, 23:59
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Именно...И доста от тези "толерантните" прекаляват с толерирането и оставят ромите да са мнозиството на изборите...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th November 2008, 18:17
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Когато закъсах с колата само цигани спираха да ме питат как съм и имам ли нужда от помощ, българите само намаляваха да снимат колата и продължаваха, почувствах се доста унизително. Не е това причината да съм толерантна към различните етноси, винаги съм била и не мисля, че има сила/човек на света които да ми променят отношението. Чувала съм доста расистки изказвания и то от мои познати, които не одобрявам, но не мисля, че зад тях стои истинска омраза.
Всичко е политическа интрига, нищо повече. Ние винаги сме разбирали криво абсолютно всичко, като се започне от комунизма и се стигне до толерантността. Не мисля, че новини по канал 1 на друг език е признак на толерантност, по-скоро на евтин популизъм.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Етническатолерантност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:04.