IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 3rd May 2010, 07:05
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

Пини, Енджи, много сте мили. Наистина хапчетата потискат апетита. Не че съм толкова лакома, но все пак вчера (неделя) цял ден бях на вода и салата и не се чувствах изобщо гладна. Може би ще пробвам 1 седм. като Енджи и след това фитнес.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 3rd May 2010, 07:12
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Мазиндола също действаше така, имах жестока сухота в устата. И при тези ли е така?
Отговори с цитат
  #43  
Стар 3rd May 2010, 09:06
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ако пиеш достатъчно течности, сухотата изчезва.

kaka lara: Нe се ограничавай от към салати, зеленчуци плодове, месо.
Ще постигнеш страхотни резултати с постоянство.
Незнам на колко години си, но със сигурност над 30 става по-трудно отслабването.

Относно витамините, който забравих да спомена вчера, пия OPTI WOMEN.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 3rd May 2010, 09:40
albenans albenans не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Ей, това е забранен за продажба продукт, поради доказанивредни свойства. Не би следвало да го има в търговската мрежа. Ако някой го продава при всички случаи става дума за менте с неизвестни последици за човешкото здраве. Не пийте каквото ви попадне под ръка.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 3rd May 2010, 13:38
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Ако пиеш достатъчно течности, сухотата изчезва.

Да, през живота си толкова вода не съм пила
Нe се ограничавай от към салати, зеленчуци плодове, месо.
Ще постигнеш страхотни резултати с постоянство.
Незнам на колко години си, но със сигурност над 30 става по-трудно отслабването.

Мда, забелязах.

Относно витамините, който забравих да спомена вчера, пия OPTI WOMEN.
Мерси за инфото и съпричастността
Отговори с цитат
  #46  
Стар 3rd May 2010, 22:13
sara123 sara123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 4
По подразбиране лида

пила съм ги 3 седмици отслабах с 4 кг страничните ефекти бяха -главоболие безсъние сърцебиене тревожност студени крайници! вълшебни хапчета нали хах и аз така си мислех че другите правят антиреклами
Отговори с цитат
  #47  
Стар 3rd May 2010, 23:49
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

Добре бе, мацки, всички знаем, че и Дюкан (уж) е вреден за бъбреците, че всяка диета нещо дава, ама много и взима. Докато не се опариме, си викаме "на мене няма да ми се случи". В момента просто съм впечатлена от пълната липса на глад, но съм много издута от водата, която НЕПРЕКЪСНАТО пия. Между другото и без хапчета съм забелязала, че ако имам воля, когато ми се похапва (или пийва биричка), като пийна вода, ми минава.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 4th May 2010, 08:44
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Ох... Айде да спрете с отклоненията и заяжданията... Някак си не ви отива... освен ако не сте 12-16 годишни и хормоните ви тресат и не можете да спрете да се заяждате.

Всяка диета, всяка добавка, всяка билка, лекарство и т.н. си имат лоши страни, странични ефекти и могат да повлияят зле на организма. Тези хапчета не съм ги пила, така че няма да се изказвам. Може да са вредни, но всеки има правото да ги пие - организмът си е техен. За едни могат да се окажат полезни, за други не. Сигурно си има начин на приемане, така че да не вредят толкова много. И сигурно имат противопоказания като всяко нещо свързано със здравето, ако не се приема и използва правилно.

Лара за това разпитва, за да разбере как и дали да ги използва, а вие я нападнахте все едно ви попита как да изкорми 3-годишно детенце с лъжица.

И, да, Лара, и Дюкан е вреден, ако не се спазва както трябва - минимум 2-3 литра вода на ден, за да се пречистват бъбреците, и витамини, за да се поддържа тонуса. Едно време страдах супер много от песечинки в бъбреците, но от както почнах Дюкан (лятото на 2008) не съм има нито една криза, защото той ме научи да пия много вода и течности.

Всичко си е до човека, организма и начина на приемане и хранене. Точка по въпроса.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 4th May 2010, 09:26
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

А, точно, ако от цялата работа се науча дори само да пия вода, пак ще съм супер доволна. Пък те килата вече на мойта възраст не са и толкова важни - таман ми се е опънало лицето
Отговори с цитат
  #50  
Стар 4th May 2010, 21:24
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Научава да пиеш вода
Дори и да не пия хапчета под 1.5л. не падам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПолзвалилистеЛидаДаидайхуаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:04.