IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 13th August 2010, 11:22
mihaelaaa mihaelaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 3
По подразбиране

здравейте,
от вторник пия силната лида, което значи, че като броя и днес това ми е 4ти ден и съм смъкнала 3 кг апетит никакъв за тея 4 дена съм изяла 2 малки пъпеша..естествено има и странични ефекти замаяна ми е главата, за сухотата в устата предполагам всички знаят, по принцип спя по 12 часа , а откакто пия хапчетата спя по 6 часа .. определено не се чувствам добре все едно ще се разболявам и ми се вие свят, ноо като виждам че има ефект ще търпя ..
Отговори с цитат
  #62  
Стар 13th August 2010, 11:43
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Ужасно глупаво е да си играеш така със здравето си.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 13th August 2010, 11:49
mihaelaaa mihaelaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 3
По подразбиране

знам .. сега ще разкажа моя "опит" с хапчетата .. първо пих америтек слим това започна началото на 2010 с тях от 70 станах 63 кг като нямаше странични ефекти/освен сухотата в устата, но не е болка за умиране/ ... после от време на време бях на режими, диети, после пак ядах и пак диети и станах 60 кг.. тогава постъпих много глупаво и вместо да направя някакво захранване започнах да си ям нормално/което за мен е много..например ако ям шоколад не мога да ям 2 парченца и да го оставя трябва да го изям целия/ .. та станах 65 кг и най-накрая реших отново да направя нещо дали диета или хапчета нямаше значение просто исках да отслабна, но волята ми се е изпарила и реших да действам отново с хапчета и сега от 65 кг/вторник 10.08.2010/ до 62кг/петък 13.08.2010/ искам да стана 55 кг ..... висока съм 176-177
Отговори с цитат
  #64  
Стар 13th August 2010, 11:51
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Ами явно сама знаеш грешката си. Може да звучи грубо, но проблемът ти е просто лакомията. Изяж две парченца шоколад, разходи се и ще видиш, че гладът за сладко е минал. А с тези хапчета нищо добро няма да си докараш. Яж балансирано, спортувай...
Отговори с цитат
  #65  
Стар 13th August 2010, 11:58
mihaelaaa mihaelaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 3
По подразбиране

не звучи грубо НЯМАМ ЗАСИЩАНЕЕЕ ужааас ! ще видим още няколко дни на хапчетата, ако продължава да ми става зле ги спирам.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 11th September 2010, 20:56
kremcheto kremcheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Реших да пробвам въпросните хапчета, да, не ти се яде, но за месец нищо не свалих кажи-речи, а знаех за вредните ефекти и реших да ги спра. Определено ти дават енергия и почти не се храниш, но просто не си струва. С нисковъглехидратен хранителен режим и малко бягане ще има далеч по-добри резултати.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 22nd September 2010, 23:35
Vanesa77 Vanesa77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimmm
Много се изписа са Лида – от забранен продукт до какво ли не.

Искам да кажа и аз какво мисля, защото ми писна да слушам глупости, а пък и е доста трудно да си намериш вече истинска лида.

А истината , че е Лидата работи и някои хора ги е много яд, защото за 40-50лв за един месец хората виждат резултат по-добър от продукт за 100-120лв на месец.

Отделно, че лидата не вдига пулса и не те прави нервен, както тъй наречените fat -бърнери.

Истината за Лидата е следната:

Миналата година(2008) господин Х се опита да регистрира някакъв продукт наречен Лида за продажба в аптеките. Дори ако помните, лида имаше в аптеките. С регистрацията на продукт, дадена фирма взима официални права и може да наложи монопол на пазара. Проблемите бяха няколко:

* неговата лида не беше оригиналната и при инспекция от Риокоз всеки път се намираше различно съдържание при изследване. Това се дължеше на факта , че господин Х беше решил да изкара много пари, чрез монопол и чрез закупуването с 2/3 по-ниска цена на продукта лида от неизвестни производители.

* имаше много хора, които продавах лида по интернет – било истинска, било фалшива като на господин Х

Въз основа на горното заваляха жалби срещу господин Х (било редовни или не), честни или не. И в резултат на хитрината си да спести от цената и закупувайки фалшив продукт, РИОКОЗ издаде заповед за махане на продукта от аптеките (заради вредни съставки, но това защото не беше изследвана истинската лида).

От тогава се носят какви ли не слухове за лидата – от това колко е добра, до това, че е вредна.

Вредна е фалшивата Лида, защото не се знае какво има в нея и кога го има.

Оригиналната Лида е страхотен продукт.Аз си я копувам от сайта на
Buyhealth.еu още с 1-вата кутия свалих 8 кг.


Извинете моля, но това мнение може да се прочете по всички сайтове, където става въпрос за Лида. Това си е чиста проба реклама и се съмнявам в истинността. Още повече, че в България към днешна дата няма оригинална Лида!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 27th September 2010, 00:58
a80 a80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез MSN до a80
По подразбиране

Здравейте, и аз пия лида от 2 дни и съм с минус 2 кг. само че има един проблем, тези таблетки наистина са ефективни , но освен че имат много странични ефекти са и забранени за продажба. В държавата в която живея дори са обявени като опасни добавки. Няколко пъти се рових тук из разни форуми и резултатите наистина са супер, само че ако имате високо кръвно или сърдечни проблеми по-добре не ги пийте.
Страничните ефекти са много гадни. Пак ще пиша за резултатите.
Поздрави и се пазете
Отговори с цитат
  #70  
Стар 29th September 2010, 19:36
a80 a80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез MSN до a80
По подразбиране

сега пък няма никакъв ефект повече, вече не разбирам нищо само ми е много зле
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПолзвалилистеЛидаДаидайхуаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:18.