IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th August 2011, 09:57
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inspiration Виж мнението
Tytik - Всъщност от къде научи за д-р Асен Асенов, виждала ли си нослета, които е правил?
Не съм виждала.Чувала съм много неща за него и мой приятел лекар от Пловдив ми разказа за него.Ще отида на консултация и ще видим.Сега нищо не мога да кажа.Разколебана съм-това е истината.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th August 2011, 00:03
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Здравейте, ето и тук да се отчета,но понеже съм решила да отида на повече от 1-2 консултации при различни доктори, сега видях,че има нова тема за този доктор Асен Асенов. Искам да попитам, той къде оперира, на кои интервенции и в кое е най-добър, колко струва при него ринопластиката и дали прави и отопластики?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th August 2011, 07:47
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvylove Виж мнението
Здравейте, ето и тук да се отчета,но понеже съм решила да отида на повече от 1-2 консултации при различни доктори, сега видях,че има нова тема за този доктор Асен Асенов. Искам да попитам, той къде оперира, на кои интервенции и в кое е най-добър, колко струва при него ринопластиката и дали прави и отопластики?
http://www.mbal.net/main.php?module=...view&inf_id=85
Изпращам ти линк,за да прочетеш.Асенов е УНГ.За цена на ринопластика при него мога да ти дам полезна информация след като се срещнем лично.Няма такова животно"най-добър".....Аз ще действам интуитивно!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th August 2011, 07:54
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
Титик,това момиче Tanye,e писала в темата за пострадали от Джамбазов,ще ти пратя скайпа и на лични
Още веднъж ти благодаря!Свързах се с това момиче,разгледах нейни снимки,на които нослето не изглежда много добре.За жалост обаче,нейната приятелка е оперирана при Юрий Асенов,а не при Асенката.Отново се връщам в изходно положение.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th August 2011, 13:39
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss_ME Виж мнението
Tytik - Всъщност от къде научи за д-р Асен Асенов, виждала ли си нослета, които е правил?
Нищо не съм виждала,само съм слушала за него.Спирам да ровя,оставам си при Джамбазов-мисля,че така е най-добре.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th August 2011, 01:12
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

а,значи аз на него съм звъняла,подвела съм те ,сори
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th August 2011, 13:01
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
а,значи аз на него съм звъняла,подвела съм те ,сори
Не се притеснявай,няма проблем.За Асен Асенов никой нищо не знае тук.С изключение на една девойка,с която за жалост не мога да осъществя контакт.Тя е доволна.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19th September 2012, 16:24
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Ако някой някой знае нещо за д-р Асенов, нека да пише. Последният пост е от повече от година, надявам се да има някаква информация за него. Звънях му няколко пъти, но все още не съм успяла да се свържа. Чувала съм само положителни отзиви, но нищо друго - нито снимки, нито информация за цена. А той ми е един от фаворитите, заедно с Джамбазов, но за сега везните клонят към Асенов.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th September 2012, 11:40
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

И аз се поинтересувах за този доктор,но информацията е доста оскъдна. Единственото което разбрах,че работи в окръжна болница Пловдив и ринопластиката е 1600лв.(поне така пише в страницата на болницата)Има стационарен номер за връзка,но не съм се обаждала. Далеко съм от Пловдив иначе с удоволствие бих отишла да разузная на място, предпочитам личния контакт по телефона е по различно. И аз ще се радвам ако някой знае нещо повече да сподели, макар че се съмнявам
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th September 2012, 16:02
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Savi Виж мнението
И аз се поинтересувах за този доктор,но информацията е доста оскъдна. Единственото което разбрах,че работи в окръжна болница Пловдив и ринопластиката е 1600лв.(поне така пише в страницата на болницата)Има стационарен номер за връзка,но не съм се обаждала. Далеко съм от Пловдив иначе с удоволствие бих отишла да разузная на място, предпочитам личния контакт по телефона е по различно. И аз ще се радвам ако някой знае нещо повече да сподели, макар че се съмнявам
Стационарният телефон, който е даден в сайта е чужд - на частна фирма. Ако искаш да се свържеш с доктора звънни на телефона на сестрите и ги помоли да те свържат с него.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:59.