IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 2nd January 2010, 18:53
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Да бе да - и един мармот увива шоколада в станиол...
Повярвай ми, знам за развитите Ви долни мускули, ама онова описано нещо изобщо не може да се сравни с "хапането" ...
Ти няма как да си сигурен дали изобщо това е било свършване, че да спориш , може да описваш точно симулация в момента...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #62  
Стар 2nd January 2010, 18:53
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Повярвай ми, знам за развитите Ви долни мускули, ol:
Е, щом мислиш, че знаеш повече за тези ни мускули, отколкото ние самите за тях....хммм...спорът е излишен
Отговори с цитат
  #63  
Стар 2nd January 2010, 18:54
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

абе, ДАМИ, я разкажете по-подробно всъщност по въпроса с долната мускулатура =)))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #64  
Стар 2nd January 2010, 19:04
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Да ти го нарисуваме ли?

__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #65  
Стар 2nd January 2010, 19:24
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Не ща да ви скапвам настроението, момчета, ама изобщо не си мислете, че няма как да ви преметнат... Със сигурност ви се е случвало, но това пък изобщо не е гаранция, че сте толкова зле в леглото. Както вече казах, има хиляди причини, за да се стигне до симулация.
Лично аз съм симулирала и със страхотен любовник, човекът винаги ме докарва до оргазъм, ама понякога, не знам какво му става, и решава, че иска не-знам-колко-пъти да свърша, а пък не се получава например. Тогава набързо си изигравам ролята и толкоз, чакайте да се усети, като съм вече цялата подмокрена и знам много добре какво как да направя. И така, причини бол.... Обикновено решението за симулация идва на място, не че някой я планира предварително.

Страшното е, когато причината за симулацията е, че просто мъжът не знае кое как става, а ние си търсим начин "да се отървем" по-бързо. Ей това е страшно, иначе не ми обяснявайте как няма начин да ви излъжат, и най-големите любовници можеш да ги излъжеш
Особено, когато и самата жена знае какво е оргазъм, защото, за съжаление, има и такива, които не знаят. Разбира се, тях по-лесно ще ги хванете. Но пак няма да сте сигурни 100%, защото винаги ВИ СЕ ИСКА да мислите, че жената е свършила.
Както на нас жените, ни се иска винаги мъжът да свърши, и ако не стане, ни е кофти. Нормално е просто, само че нас не можеш да ни преметнеш, защото доказателствата са на показ.

Не симулацията е проблем, а причините, които се крият зад нея. И не винаги причините са в мъжа, може спокойно да са в жената. Важното е да ги разбереш и ако можеш, да ги разрешиш. За съжаление, егото и липсата на желание от едната или двете страни, си казват много по-често думата и нещата тогава се оплитат яко.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #66  
Стар 2nd January 2010, 19:29
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Ти няма как да си сигурен дали изобщо това е било свършване, че да спориш , може да описваш точно симулация в момента...
Ами щом като се разделихме, след една година ме търсеше пак така настойчиво, въпреки че си имаше мъж...предполагам, че това което й се случи на 3 пъти в онази нощ и то по нейна молба за повтаряне и потретване, едва ли е било симулация...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 2nd January 2010, 19:30
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Но пак няма да сте сигурни 100%, защото винаги ВИ СЕ ИСКА да мислите, че жената е свършила
тва май само на приказки е така

реално всеки си дърпа чергата към него

живота е устроен така, малко или много хората са егоисти

начи общо взето симулацията мое да спадне в графата на благодордните лъжи =)
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #68  
Стар 2nd January 2010, 20:19
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Аз пък, досега не съм симулирала. Но истината е, че не съм и свършвала докато правя секс. Сама ми е доста лесно, но някак си с партнъор не се получава. Странното и необяснимо за мен нещо е, че съм супер възбудена в началото на секса, като ми го вкарва се чувствам уникално докато изведнъж това чувство не отмине. Просто не нараства.. И не мога да разбера, защо се получава - нито се разконцентрирам, нито нищо. Дали нямам някакъв проблем според вас? Сигурна съм, че не е в психиката ми..
Отговори с цитат
  #69  
Стар 2nd January 2010, 22:12
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {*faith*}
Сигурна съм, че не е в психиката ми..
Определено не е
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 2nd January 2010, 22:33
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

jolifille, това ирония ли беше?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сериозенпроблем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:15.