IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 18th April 2007, 20:36
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Не лунувах и ядох сладко ... какъв грях
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #72  
Стар 18th April 2007, 20:43
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

еее тъкмо те похвалиха
Отговори с цитат
  #73  
Стар 18th April 2007, 20:46
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Никси
Не лунувах и ядох сладко ... какъв грях
:P Никси, и аз Нещо боледувам и само си намирам извинения...почнах добре, но вечерта ме изби на сладичко
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #74  
Стар 18th April 2007, 21:39
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
Цитирай:
Първоначално написано от Никси
Не лунувах и ядох сладко ... какъв грях
:P Никси, и аз Нещо боледувам и само си намирам извинения...почнах добре, но вечерта ме изби на сладичко
А бе, не е болка за умиране в крайна сметка Ако не си го слагаме толкова на сърце, ефектът ще е по-голям.
Ще се опитам утре да хапвам нормално, за да компенсирам днескашния пир, данос е получи. 8)
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #75  
Стар 18th April 2007, 22:41
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

шИ сЪ опраИм. Днеска тръгвам пак на фитнес, че от тука 5-6 дена покрай тая болест ме мързеше и ми беше гадно да ходя. Та така поне по-малко ще ми е гузно.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #76  
Стар 18th April 2007, 22:54
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
шИ сЪ опраИм. Днеска тръгвам пак на фитнес, че от тука 5-6 дена покрай тая болест ме мързеше и ми беше гадно да ходя. Та така поне по-малко ще ми е гузно.
Не мога да си позволя да ходя, имам толкова много разходи Сега и изпитите ми започнаха и съвсем ми се затегна въжето около врата, остави, че няма пари, ами и време няма
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #77  
Стар 18th April 2007, 23:04
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Разбирам те Ако пък ти остане време, свали си от интернет някое тае-бо или пилатес...а и няма нищо по-хубаво от една разходка
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #78  
Стар 18th April 2007, 23:36
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
Разбирам те Ако пък ти остане време, свали си от интернет някое тае-бо или пилатес...а и няма нищо по-хубаво от една разходка
Аз разходки си правя ежадневно. Тази година дори зимата вървях пеш.
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #79  
Стар 19th April 2007, 08:59
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Не мога да си позволя да ходя, имам толкова много разходи Сега и изпитите ми започнаха и съвсем ми се затегна въжето около врата, остави, че няма пари, ами и време няма

Ами защо не ходиш да побягаш малко на вънка.Винаги съм се чудил какво толкова може да прави една жена във фитнес.Най много да стане като с мойте бедра ако не знае на какви опражнения да наблегне и с какви тежести.Едно бягане с леко темпо е идеалния вариант
Иначе диетката ми за сега върви добре-хапвам си сутрин след работа бягане+Л карнетин и като се погледна в огледалото виждам ефект.А кантара ме показва повече ама това е нормално
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #80  
Стар 24th April 2007, 05:01
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

ух голям сдух.Никси трябва да смениш темата на диета от 1 Май, или аз да почна новаМойта априлска диета се оказа нещо като първо априлска шега...ефект никакъв. Вчера реших да пробвам една рокля, която миналото лято ми седеше като на закачалка...мамо как я изпълних отвсякъде...направо щеше да се спраска Така че гейм оувър, почвам с тежката артилерия, няма да правя японски чудеса, но определено затягам колана. На мен проблема ми е ,че много снаквам, чопна оттук оттам и най-накрая съм изяла незабелязано много повече отколкото ми се полага.Та така смятам да огранича тези ми привички и си мисля, че ще има резултат.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надиетаотвимай
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:01.