IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 25th April 2007, 22:03
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
aaa Миленке, подмладила си се даже, като ти гледам аватара...бръчиците са почнали да се заглаждат

Никси, мерси за едита на темата.
Сега трябва да идитнем само поведението си и отношението към темата
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #92  
Стар 25th April 2007, 22:18
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

хехе, няма проблем Никси, аз съм вече сериозна...ама какво да направя,че Април свършва Ужас...колко бързо минава времето
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #93  
Стар 25th April 2007, 22:41
BiathlonGirl BiathlonGirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 26
По подразбиране

Е, като ще е от 1ви май, аз съм с вас, макар че уж диетосвам (т.е. намалила съм малко храната и сладкото) от седмица-две и се разправям с велото всеки ден от месец насам. Но явно нещата трябва да станат сериозни, няма да се оставя така.
За протокола - 169 см, 65.5 кг (колебаещ се половин , но го бетонирам нагоре). Цел: 57-8 кг. Време: колкото трябва, толкова - идеята е не само да ги сваля, но и да ги задържа.
Метод: хмммм... нещо като НВД, обаче ще видим дали, как и какво. Сега съм в период на експериментиране и установяване на работещи модели.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 25th April 2007, 23:14
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз между другото си доказах за пореден път, че мога да бъда голям инат
Откакто съм в Бг, въпреки че съм подложена на всекидневното изкушение на кухнята на мама и на баба, аз карам само на салати и пилешко месо. И въпреки това не съм мръднала и едно кило - предполагам заради това, че движението ми общо взето се свежда до това да си замъкна дупИто да някое кафене
Обаче нямам намерение да спирам, следващата седмица като се прибера, определено ще си отделяпо 1 час дневно и за фитнес.
Така че бройте ме и мен в групичката
Отговори с цитат
  #95  
Стар 26th April 2007, 00:21
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

aaa Апо, и да ти спаднат циците...нямаш нужда! ще подшушна мъжо тайно да те подхранва
ма ако толкова държиш...ще се държим заедно.
Биатлон гърл я записваме веднага към клуба май-диетиращите...хахах
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #96  
Стар 26th April 2007, 01:18
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Аз утре вечер заминавам пак за София, понеже в събота съм на изпит. Следователно, като не съм си в нас ще намаля и количеството на храната. Като съм там - просто не ми се яде, докато тук само мисля, с какво да се натъпча. Ще се върна, може би, на 30-ти и ще ви кажа, как е минал преддиетичния ми период
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #97  
Стар 26th April 2007, 05:54
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Успех,Никси и на изпита, и с диетирането...
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #98  
Стар 26th April 2007, 08:24
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
Успех,Никси и на изпита, и с диетирането...
Мерси, миличка
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #99  
Стар 26th April 2007, 13:42
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

Аз съм с вас от 1-ви, че напоследък бая се поотпеснах в яденето Планът ми е НВД но не стриктно, няма да се мъча и да се ограничавам, ще кусвам и от забраненото, просто ще се придържам към нея. Ще си взема карта за аеробиката за повече пъти и л-картнитин и за морето ще си фръцкам гъзягата - ДАЙ БОЖЕ!!!!!!!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 29th April 2007, 19:03
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

здравейте на всички диетиращи. Аз да се отчета, че нещо забравихме, че сме на диета Да си призная честно, горе долу спазвах диетите с изключение на два дена, в които се улях с тестени удоволствия. Резултат особен няма, 1 кило може би. Истината е, че нещо почнах да се харесвам такова сочно, хихи, пък и откакто ходя на фитнес някой части са взели да се побрибирват (любовни дръжки и тн..) и обшо взето хич не изглежда злееее
НОООО, не мога да си позволя подмяна на гардероба, затова продължавам напред умерено.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надиетаотвимай
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:23.