IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 30th September 2008, 08:27
Аватара на mitoman
mitoman mitoman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1 320
По подразбиране

Човека не е използвач, не го изпускай!
__________________
http://www.nenovinite.com
Отговори с цитат
  #22  
Стар 30th September 2008, 10:01
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

По мое мнение мъжете наравно с жените си се променят през бременноста. Изкукват, щото не знаят какво точно се случва. Хваща ги параноя, страх от променящия им се живот, отговорността, която им се струпва... би трябвало това да премине, но ако е такъв отпреди това мисля, че имаш проблем.
Да иска да излиза с приятелите си, когато си е за малко при тях е нещо нормално според мен. Разбирам ревността ти и чувството ти за пренебрегнатост, но то е малко фалшиво, от личен опит ти говоря.

Виж това с чатенето и ненамирането на време за теб дори да те чуе и да провери как жена му и детето му живеят и т.н. - това вече ме вбесява и не ми харесва. Дет се вика, ако има желание има и начин. Напълно вярвам в тази приказка.
Можеш само да се надяваш и да чакаш този период (ако е такъв) при него да премине. Ако това е желанието ти и ако още имаш нерви.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th September 2008, 10:32
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Да иска да излиза с приятелите си, когато си е за малко при тях е нещо нормално според мен. Разбирам ревността ти и чувството ти за пренебрегнатост, но то е малко фалшиво, от личен опит ти говоря.
И според мен е нормално, когато си ходим в България мъж ми ми идва малко в повече, все пак имам толкова малко време и толкова хора, с които искам да се видя, че предпочитам да не ми се пречка. Интересно ми е защо за теб, suzka, нещата не са така, останах с впечатлението, че той е твоят свят и без него не знаеш с кой да се видиш и как да оползотвориш времето си.

Цитирай:
Първоначално написано от suzka
Дойдохме в Англия. Недобмислил нещата моя мъж след 1 седмица останахме без квартира, щот бременна в 8 месец хазайна се изплаши че всеки момент мога да родя.
Защо изкарваш виновен него, след като хазяите ти са виновни?


Цитирай:
Първоначално написано от suzka
Добре работата не ми тежи, ама оня кретен изобщо не се сехста за мен. По телефона все ми ревеше колко му липсвам, ама седнех ли в скаип, все беше зает с нещо, търсел си бил квартира близо до мен, или за нас двамата и т.н. Писна ми, проверих му любимите сайтове и се оказа че по цял ден си чати там. Питах го как така мен ме заебава да си търси квартири, а тея форуми не може ги заеби. Вика, кво толкова съм го дебнела постоянно...Кво съм го дебнела, интересно ми е как все не намира време за мен...
И аз имам чувството, че го дебнеш постоянно, остави му малко лична свобода. Наистина май са хормоните, разбирам те, че искаш внимание от негова страна, но може би вече ти го дава, а ти не го оценяваш достатъчно. Малко търпение, в едно ново семейство винага има момент на нагаждане, точно тогава всеки търси да запази по някакъв начин свободата си, а от друга страна иска внимание от страна на половинката, което обикновено започва да липсва. Сигурна съм, че и ти не си перфектна спрямо него, самият факт, че го наричаш кретен много ме впечатли. Като че ли нямаш никакво уважение към него.

Може и да бъркам, но като че ли си си мислила, че забременявайки и омъжвайки се за него ще те гледа само в очите и нищо друго няма да съществува за него. Не е така бракът, винаги ще останете две различни личности, които са решили, че се обичат достатъчно, за да създадат едно семейство. Първите две години са трудни за всички.

Колкото до бягане от отговорностите, не знам дали е така. Все пак казваш, че работи, за да си плаща квартирата, а не се мотае по баровете. Ако парите не му стигат за други неща, значи трябва да си смени работата, а да си намериш добре платена работа в чужбина е трудно и трябва време и късмет. Той едва ли е доволен от създалото се положение, не се чувства достатъчно мъж, а и ти май не му помагаш, като го виниш за това. Ти не можеш ли да направиш нещо, за да му помогнеш за работата? Нали живееш при англичани, с които явно си в добри отношения? Може да имат приятели, към които да се обърнете.

Твоята не е лесна, в чужбина си, мъж ти е далече и т.н. Но нещата ще се оправят, бъди сигурна. Мисля само, че ти нямаш вяра на мъжа си, може би защото още ти тежат отминали неща. Дай му шанс за известно време, само това мога да ти кажа.

Искам да добавя, че явно държи на теб, след като ти е намерил хубава работа, за да отидеш при него в Англия.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th September 2008, 13:10
suzka suzka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 29
По подразбиране

Може де, може и аз да имам вина, знам ли кой крив кой прав. Докато бяхме в Бг и аз се срещах с приятелите, но винаги и той идваше щото съм била женена и немога така сама да обикалям. Нормално е да се вижда с приятели, но е ненормално да ми вика че не е нужно да бъде с мен в Бг,щото ще бъде с мен в Англия, че да не се е женил в Бг, да е чакал да дойдем в Англия. То ми прозвуча като че ли ме е взел за да има с кой да е тук, а за бг не съм му нужна там си има приятели. Не го обвинявах за нищо в ситуацията в която попаднахме докато не взе да ми се прави на интересен и да не ми обръща внимание. А иначе той си е виновен, защото като бяхме в бг скри от работодателя си че съм бременна, с надеждата че като ме види бременна ще ме съжали и няма да ме гони от квартирата, ама иначе бил си знаел че така ще стане. А на тръгване от бг искаше да вземе само пари за моите пътни, ако станела обърквация да ме качил мен на самолета и да си ида в бг. И сигурно не му е лесно. Ама като бях до него и го питах кво да правим в тази ситуация, нашия пак седеше и чатеше с приятелите си с часове а относно проблема все ми викаше че е депресиран и дай сега да не мисли за тва
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th September 2008, 13:24
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Виждам, че си му много ядосана, нормално е. Единственото спасение е да си намери по-добра работа, ако останете разделени наистина ще се разведете бързо-бързо.
А относно приказките му, че в Англия ще сте винаги заедно, а в Бг иска да си види приятелите, нали ти казвам, че и аз така разправям на мъжа ми? Не му се впрягай толкова, знай само, че ако поостанете още някоя година там голяма част от приятелите ще ги загуби, най-много един ще му остане, така че после ще е все с тебе, даже ще се чудиш как да го разкараш, та да ти остане малко време и за твоите срещи
На колко години е мъжът ти? Нещо младеж ми се вижда
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th September 2008, 13:34
suzka suzka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 29
По подразбиране

ПО на 26 сме и двамата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Далиизползвач
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:41.