IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 24th May 2013, 20:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Пуф,май не ме разбра изобщо.Изгубих си времето да пиша значи.
Просто няма значение за мен и ти го написах съвсем директно,че никой не те е питал.Не знам какви чувства вкарваш ти,ама не може да има чувства от моя страна,най-малко обида от напълно непознат за мен човек,на който не съм му искала нито мнението,нито съветите
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #522  
Стар 24th May 2013, 20:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Емотиконите обаче хич не ти се връзват с поста, ти все едно ме напляска с усмивка
По простата причина,че пиша/говоря/ директно с усмивка на уста Както искаш тълкувай нещата,твоя си работа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #523  
Стар 24th May 2013, 22:56
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако има нещо в което да се чувствам силен, то това е да усещам настроенията на хората, да ги разбирам и да опознавам човешката психология. За мен няма никакви съмнения, че ти се засегна от това, което написах, съвсем нормално е да кажеш, че не е така. Така реагират особено чувствителни хора, те опитват да прикрият чувствата си, когато са засегнати и да изглеждат силни и неуязвими.

Когато чета даден текст аз усещам настроението на този, които го е писал така, че емотиконите за мен не са определящи.
Начина на изразяване, интонацията, която в случая се изразява с големите букви, видно е и дори за по малко вникващите хора в детайлите за какво настроени говорим. Но аз не мога да се сърдя за това нещо, явно това ми изречение:
Цитирай:
Въобще не искам да ти/ви се бъркам в личния живот, но просто искам да ви предупредя.
беше слабо и аз го отчитам като недостатъчно и явно трябва да пиша повече, защо съм искал да кажа дадено нещо !

Думата "чувства" не знам въобще от къде дойде, прегледах си назад написаното, не съм сигурен какво точно визираш с тази дума, какво чувство може да има в един приятелски разговор ?
Дори не искам и да си помислям нещо друго за тази дума, което би било нелепо просто, но понякога хората се объркват и аз няма как да съм сигурен. От мен освен приятелски чувства нищо други не може да има към който и да е от тук, особено към обвързани жени.

Получи се един мини турски сериал за сеирджиите, като гледам

Аз щях да пиша за мъжките интимни прически нещо, но после като видят редактираният ти пост и се отказах, минало заминало
Отговори с цитат
  #524  
Стар 25th May 2013, 11:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Пффф,отказвам се да ти обръщам повече внимание,безнадежден случай си..хахаах!даже не съм чела целия ти пост,достатъчно ми беше началото.Мисли се за голям психолог колкото си щеш,ама нейсе....ДАЛЕЧЕ СИ ОТ ИСТИНАТА
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #525  
Стар 26th May 2013, 16:20
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Е ся отивам да си режа вените, това е няма връщане назад, утре може да ме четете в криминалните новини.

Вярно, че не съм никав психолог, добре ме разкри, само се правя на голям разбирач, но трябва ли да е чак психолог някой, че да усети как възприемат хората някои неща. Точно когато беше писала първото изречение, само за мъжките прически си казах добре, значи не се е обидила и после видях редакцията и добавеното мнение и повярвай това, което те е накарало да го напишеш не е защото не ти пука кой какво мисли, а точно обратното и кое му е лошото на това.
Искаш ли модератора да изтрие всичко от онзи мой пост до тук, нека има само настроение и усмивки , това е което искам аз, а не сапунени сериали !
Отговори с цитат
  #526  
Стар 27th May 2013, 14:44
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ехоооо има ли някой тук, искам да ви питам, каква прическа да си направя там долу, дали да е триъгълник, трапец, ромб, а може да пробвам и формата на стрелка
Ей сетих се какво ще е, с тая прическа направо ще избия конкуренцията хаха, ще си направя две очи с усмивка, не е ли това най яката прическа за там ? Предполагам, че ще поискате и снимки, как е станало нали ?
Отговори с цитат
  #527  
Стар 28th May 2013, 09:46
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Искаш ли модератора да изтрие всичко от онзи мой пост до тук, нека има само настроение и усмивки , това е което искам аз, а не сапунени сериали !
Пуфпаф, то вашето нищо не е ... не си бил свидетел (или не си чел) какви караници е имало във форума ... а модераторите ... мисля, че отдавна са кът.
А писането в И-нет въобще ... много е трудно само с думи да изразиш емоцията си ... ужасно е трудно ... аз понякога не пиша (въпреки, че искам) защото ми отнема доста време (а го нямам в дадения момент).
Отговори с цитат
  #528  
Стар 28th May 2013, 17:21
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз пък тук не виждам караница въобще, това нашето е приятелски разговор на двама упоритквоци, които си държат на своето и никой не отстъпва. Много ще съм доволен ако е така както казва, че не съм я засегнал и да вървя на майната си хаха.
Ние сме с нея сме доста различни, като протона и неутрона, които когато се сблъскат се отделя невероятна енергия. Сега ми се сърди и не иска да ми обръща внимание, ще изпадна в депресия това не е майтап
Отговори с цитат
  #529  
Стар 30th May 2013, 16:20
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ако така лесно изпадаш в депресия - бягай от тук.
Отговори с цитат
  #530  
Стар 30th May 2013, 18:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs down

Този човек не е добре определено.Да се сърдя???Ти не си ми никъв,че да ти се сърдя,просто един от многото чудатковци по форумите дет си мисли,че може да се меси в нещата на другите/в случая жени/ и да се натяга да дава съвети без никой да го е питал нищо.Ето това е мнението ми,пффф.Аман от досадници,ей...
И ако не се беше месил сега нямаше да има постове,които да се трият!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 30th May 2013 на 18:35
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какъвтвоятфетиш
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:01.