IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st July 2010, 16:16
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране Възможно ли е да се закупи САМО 1 имплант ?

Има ли някой тук представа, дали е възможно да се закупи САМО 1 имплант ? Или е задължително да са чифт? Има вероятност да ми се наложи да коригирам само дясната гърда, и се чудя, дали няма да се наложи използването на нов имплант – в случай, че при изваждането на досегашния нещо по него се повреди .


При последната ми операция, видях, че имплантите всъщност са в отделни кутии и всеки си е с индивидуален номер, т.е. всеки си е отделен продукт. Тъй като за първите ми импланти нямах паспорт, си мислех, че вървят в комплект двата и че и двата имат един и същ номер, и не се бях замисляла, че има случаи, когато се налага да са с различна кубатура, за изравняване на асиметрия, така че е логично да се предлагат поотделно. Но питането ми е – може ли според вас да се закупи САМО един, в случай на нужда? И цената наполовина ли ще е или ще трябва да платя като за чифт? Има ли момичета, които са реоперирали само едната си гърда? Ако има – моля да споделят, дали е голяма асиметрията непосредствено след такава корекция – докато спаднат отоците и се намести новия имплант, очевадно ли се различават двете гърди ?

__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st July 2010, 20:13
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

да, може
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd July 2010, 21:33
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

разбира се че може
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd July 2010, 16:02
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

тк се предполага,че имплантът ще се замени с абсолютно същия ( или поне аз така подразбирам от написаното ), би могло да има някаква оточност отначало, т.е разлика, но тя би тярбвало да е доста по-малка и по-краткотрайна от тази при първоначална имплантация...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th July 2010, 06:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

няма невъзможни неща
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th July 2010, 17:53
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

По точно зависи от желанието на лекаря - има и комплект , има и единични бройки и различен процент далавера . Може да ти мине с номера , че няма какво да прави другия имплант . / Малко по реален случай говоря / .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th July 2010, 20:40
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

всеки имплант си има единична цена и може да се закупи поотделно,това ви го гарантирам.Глезанка ти с какви импланти си сега?защото в сайта на Н.Г. пише точно за нещо такова
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st July 2010, 22:40
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Сегашните ми са Алерган, модел 410. Онзи ден бях при д-р Ефремов и той ми каза, че няма да има нужда да се сменя импланта, защото този си е съвсем добре, но все пак е хубаво да знам, че в случай на нужда може да се купи и само една бройка. Благодаря на всички за отговорите !
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъзможнолидасезакупиСАМОимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:22.