IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5511  
Стар 22nd May 2012, 09:14
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Как смешни ве? Дай да ги видим
  #5512  
Стар 22nd May 2012, 10:02
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Нелс ,как така смешни......На снимката с лепенките изглеждат страхотни!!!
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
  #5513  
Стар 22nd May 2012, 10:02
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Относно земетресението-и в Ст.Загора се усети доста силно
  #5514  
Стар 22nd May 2012, 13:02
Аватара на BeHappy
BeHappy BeHappy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Хора, на мен ми махнаха конците и си видях гърдите и са доста смешни. ИС каза, че ще заемат окончателна форма до 5 месец, но аз се чудя да вярвам ли...
Оооох и аз съм така.... Абсолютна смешка уж мина вече месец, направо полудявам като се гледам.
Нелс аз също видях снимките с лепенките, изглеждаха срахотно и също съм учудена. Но щом казваш, че нещо не е наред - ти вярвам... като гледам и при мен
  #5515  
Стар 22nd May 2012, 16:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BeHappy Виж мнението
Оооох и аз съм така.... Абсолютна смешка уж мина вече месец, направо полудявам като се гледам.
Защо така, BeHappy - изглеждат ти малки ли или друг кусур им намираш?
Нелс, и ти пък какво имаш предвид?
Стига сте си търсили кусури, ей! Дайте снимки, та да ви отрезвим малко.
  #5516  
Стар 22nd May 2012, 21:09
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

И двечките имате прекрасни гърди. Айде вижте си сега снимките от "преди" и кажете, че не се харесвате сега.
  #5517  
Стар 22nd May 2012, 21:20
Аватара на BeHappy
BeHappy BeHappy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Защо така, BeHappy - изглеждат ти малки ли или друг кусур им намираш?
Нелс, и ти пък какво имаш предвид?
Стига сте си търсили кусури, ей! Дайте снимки, та да ви отрезвим малко.

Не, не са малки. Размера е супер, но импланта стои горе , а отдолу са си моите гъдрди. И незнам дали можете да си представите, но хич не е красиво
  #5518  
Стар 22nd May 2012, 21:33
Аватара на BeHappy
BeHappy BeHappy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
И двечките имате прекрасни гърди. Айде вижте си сега снимките от "преди" и кажете, че не се харесвате сега.

Права си, изобщо нищо не съм казала...
  #5519  
Стар 22nd May 2012, 21:43
beiBICHka beiBICHka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте, момичета. Нова съм тук.
Искам да си уголемя бюста, но за жалост той е доста увиснал за възрастта ми.. На 24г. съм, много рязко отслабнах, когато бях на 18 - и ето на, резултатът е на лице. Доста четох из всякакви форуми - най-много препоръчват доц. Тепавичарова като най-добра в България, но с много серт характер.. Най-сетне се реших и днес бях на консултация при нея. Това, че докторката говори малко и не обянсява в подробности е и моето мнение. Попитах я за съвет колко кубика биха стояли добре на моята фигура и тя ми отвърна, че това само аз мога да си го преценя и че съм щяла да меря различни сутиени преди операцията и да и кажа кой размер избирам. Това е едното ми притеснение. Второто и може би по-сериозното - нямам представа каква е нейната представа за красиво. Не съм виждала снимки на нейни пациентки преди и след интервенцията.. Показах и едни гърди, тези на Меги от Плейбой и тя ми каза, че няма как да се получи този резултат при мен. Не знам как си представя да станат моите гърди впоследствие. Помолих я да ми покаже подобен на моя случай, с по-сериозна птоза, с гърди като на раждала жена, както тя се изрази (а аз не съм), но тя веднага ме сряза, че нямало как това да се случи! Искам да имам някаква представа на какво мога да се надявам, каза, че никой не се харесва на 100%.. Не ми харесват тези гърди, тип "патладжан", както ги наричат някои, както и не ми се иска зърната ми да сочат надолу, но нямам гаранция, че моите няма да изглеждат така.. Каза, че в моя случай птозата може да се коригира само с периареоларен разрез, без този вертикалния, но май ефектът не е толкова добър.. Тя нищо не ми обясни, не знам какво да мисля и на какво да се надявам!!! Вместо да се почувствам по-сигурна, в момента съм доста по-объркана от вчера.. Моля ви, дайте някакво мнение, съвет.. При вас как протекоха нещата? Защото определено съм решила, колкото и да струва, тя да ме оперира, защото само хубави мнения чета за нея като професионалист.. Но определено МНОГО се притеснявам от тази неяснота.. И още нещо - като каза, че ще ме оперира с разрез около ареолата, спомена, че гаранция ще имам проблеми с кърменето.. Ако може да споделите личен опит, може и на ЛС. Много ще съм ви благодарна!!! Ако трябва и снимки ще кача
  #5520  
Стар 22nd May 2012, 22:37
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз мога да ти покажа моите. Утре ще ги снимам и ще разплащам. Няма да ги изненадвам публично, който ги иска да праща лс.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:31.