IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5521  
Стар 23rd May 2012, 09:13
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Бебичка,
С Тепавичарова наистина трябва да кажеш какво точно искаш..Нейните представи за сексапил може да не съвпадат с твоите. Кажи, че искаш например повече обем в долната част, да са по-широки, по-изпъкнали и т.н.
Аз бях много твърда с нея и казах, че ще предплатя имплантите, след като предварително се споразумеем за размера, защото не исках да е около 290-300, каквито обикновено обича да слага Когато й казах какво точно искам, тогава тя ме ориентира към вид имплант - и този който избрахме, наистина беше най-точния за мен - получи се това, което исках, предвид и моят не много лесен старт. И съм абсолютно доволна.
Но тя взема под внимание и дали си раждала. При раждали е по-склонна на по-големи кубици.Ако искаш прати ми снимка, за да си говорим на лични...
__________________
Ordnung muss sein!
  #5522  
Стар 23rd May 2012, 09:49
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Беби4ка и аз съм нейна пациентка. Преди операцията бях с доста изразена птоза след 2 кърмения. Имайки предвит състоянието на гърдите ми преди оп. съм доволна от резултата. Дай ми e-mail и ще ти пратя снимки.
  #5523  
Стар 23rd May 2012, 11:15
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Семел, честитка! Много да им се радваш! Щом ИС е преценил така, значи има защо.
Кой сега е цицоман, а?! Разболя се и ти от всеобщата болест, а преди недоумяваше.

Черита, не съм минала контрола още, пресрочих. Чак юни ще е, защото док ще отсъства идната седмица.

Нелка, дай снимки.
  #5524  
Стар 23rd May 2012, 12:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Момичета, гърдите ми са супер! Вчера ги видях само отгоре, не ми дадоха огледало в кабинета и ми се сториха смешни. И док почна да се обяснява, как щели да станат мн по-добре с времето и на мен ми щукна, че сега нещо не са както трябва...

Пращам снимки на лични.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #5525  
Стар 23rd May 2012, 12:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Искам и аз Нелка!
  #5526  
Стар 23rd May 2012, 12:26
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Нелс може ли и на мен да пратиш снимки плс.
  #5527  
Стар 23rd May 2012, 12:29
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Нелс, може ли и на мен снимка, ако не е нахално?
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
  #5528  
Стар 23rd May 2012, 12:38
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BeHappy Виж мнението
Не, не са малки. Размера е супер, но импланта стои горе , а отдолу са си моите гъдрди. И незнам дали можете да си представите, но хич не е красиво
Много са си хубави другарките на BeHappy! На живо съм ги виждала и пипала и то на 12-тия ден. Сега със сигурност са и още по-хубави. Проблема е, че на всички ни се иска от днес за утре да станем красиви, а това не се случва често.
И моите бяха меки отдолу и твърди отгоре, а сега вече не е така. При мен това им състояние се промени едва на третия месец. Тогава се и раздвижиха. А нормалното ми спане настрани, без да ме ръби импланта е факт едва от една седмица, или от 4-тия месец чак. При теб обаче нещата се развиват много по-бързо отколкото при мен, така че скоро вече няма да ти се виждат "не красиви". Само спокойствие и търпение, мила моя! ;*
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
  #5529  
Стар 23rd May 2012, 12:44
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Мацки, много търпение трябва след първа операция. Време им трябва да се наместят и улегнат.

Nells, и аз искам
  #5530  
Стар 23rd May 2012, 12:52
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Nels,идеални са ти!!Точно така си ги представях и с лепенкитеDDDD
Айде да идва есента и да ги оправям и аз,че не мога да ги търпя вече.Тук от известно време ми стоят като "просулени",постоянно ми излизат от сутиените и от горе и отдолу,незнам какво им стана изведнъж но имам чувството че хем виснаха хем се наляха като големина и хич не ги харесвам((((((
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:18.