IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 18th April 2009, 15:32
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Абсолютно си права, че не е по силите на всеки лекар, малко са тези, които изобщо се наемат с тази процедура, но пък за сметка на това си инжектират свободно силикон ( не всички лекари) . аз като обикалях с "голямата уста" по лекари - голяма част от тях ми казваха, че така съм супер, да не пипам нищо - истината е, че изглеждах и се чувствах ужасно. това явно е бил начин деликатно да ми отказват операция. това със силикона е един безкраен кръговрат - процедурата по слагането е като при махането - все се налага оттук малко, оттам малко, че да станат симетрични и еднакви.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18th April 2009, 15:40
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXIA
Здравейте, момичета!

1. Ще има ли видими следи веднага след интервенцията 9питам, защото не мога да отсъствам от работа и мисля да го направя преди началото на работния ден или през обедната почивка)?
2. Много възможни ли са отоци и синини (искам 1 мл. Restylane Lipp - за двете устни; моте са си обемни по принцип, но искам малко повече )
3. Има ли вероятност 3-4 дни след манипулацията (която мисля да бъде в края на април) да се появят някакви (каквито и да е) усложнения, видими неравности и т.н. неща (питам, защото ми предстои да присъствам на 3 мероприятия, на едно от които ще съм в центъра на вниманието )
според мен няма да се чувстваш комфортно веднага след процедурата да ходиш на работа-особено ако д-р Денкова ти сложи упойка. аз преди доста време си слагах ХК със зъболекарска упойка и искам да ти кажа, че се чувствах неприятно няколко часа след интервенциятя-трудно говорех, заради самата упойка. Имах спукано капилярче и на едно място ми посиня устната-на др.ден нямах и следа от кръвоизлив. според мен ти трябва почивен ден. нека и другите момичета пишат по въпроса. аз първоначално сложих половин ампула и нямах почти никаква видима разлика, освен малък оток. точно след седмица нямаше и следа от препарата. сложих и другата част от ампулата и се получи прекрасно-станаха по-обемни видимо и си останаха меки. след това направих огромната грешка...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 21st April 2009, 17:59
palavnica20 palavnica20 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 20
Изпратете съобщение чрез ICQ до palavnica20
По подразбиране устни

аз си сложих stilage харесвам си ги но първите дни бяха доста големи но има ефект лекаря ми каза 4е моми4ета които са се харесали си слагат силиконово олио казва 4е не е вредно и няма страни4ни ефекти незнам
Отговори с цитат
  #34  
Стар 21st April 2009, 21:50
Аватара на miss_iv
miss_iv miss_iv не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 56
По подразбиране

Кое е това силиконово олио, което няма странични ефекти? Аз до колкото знам това си е течния силикон, койте не е официално разрешен в БГ, и който си има доста странични ефекти
Отговори с цитат
  #35  
Стар 21st April 2009, 21:57
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Оххх защо не вземеш да попрочетеш малко какво са писали момичетата.Имам чувството, че влизаш само за да пишеш.Стига с тия тъпотии вече, не било опасно.Толкова много е изписано по въпроса, че не мога да повярвам, че го споменаваш даже...Питай момичетата с безброй операции и обезобразени лица от силикона.Кой лекар ти каза, че не е опасно?!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 22nd April 2009, 08:37
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Да, а още повече пише, че лекар й го е казал
Отговори с цитат
  #37  
Стар 22nd April 2009, 10:05
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

уфф...май и аз ще си слагам нещо в устните и сега започвам да чета кое ще е по-добре
ама ми се иска и самата уста да ми е по-голяма...дали ще има възможност да я цепна малко острани,че не искам да имам уста във формата на топче
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #38  
Стар 22nd April 2009, 10:08
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране


Ще ме умориш!
Искаш ли аз да ти е цепна?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 22nd April 2009, 10:24
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

хах тя мисли,че се шегувам ако можеш и нещо за обем да ми сложиш
а бе тук голям хаос...нищо не мога да разбера!ама ще се ровя,какво да правя
временни,постоянни,забране ни,позволени... човек да падладее
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #40  
Стар 22nd April 2009, 10:31
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Всичко мога да ти сложа - имплантирам бобени, оризови, всякакви зрънца и ги капсулирам за обем!
Мацки, сори за спама, но не се сдържах!
Все си мисля, че Мъцето се шегува...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: устни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:57.