IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1211  
Стар 23rd February 2011, 00:10
Аватара на eva37
eva37 eva37 не е на линия
Member
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 80
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Цитирай:
Първоначално написано от eva37
Приеха ме в King's не съм била по-щастлива!!!
Kакво е това?
И аз това се чудя ...Помислих , че са я приели в King's College London , но мацката гледам , че влиза и не реагира по никакъв начин на поста ми и затова си промених мнението , че да не се излагам , ако се окаже , че са я приели в нещо друго
Това е,мила!Благодаря за поздравлението,но темата не ми излизаше и в търсачката я търсих ... както и да е,сега се оправи! ...
__________________
Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата се налага да летят на метла.
Отговори с цитат
  #1212  
Стар 23rd February 2011, 14:08
Аватара на _Poli_
_Poli_ _Poli_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Виена, Австрия
Мнения: 312
По подразбиране

Успях в последния момент да се запиша за летния семестър по немски към университета. Че даже и тест ми дадоха да правя и после като го провериха, казаха "Зер гут!". А аз мислех, че съм кръгла нула Даже ми дадоха теста за следващото ниво, ама там се омазах вече, та ще си почна от А2.1 . А пък жената като ми говореше на немски бавно и отчетливо всичко й разбрах. Искам само с нея да си говоря вече

Почвам от другата седмица и този път трябва сериозно да се стегна!

p.s. Очарована съм от начина, по който хората са си обозначили и входове, и сгради - всичко е с табелки, навсякъде и на повечето места и на английски! Мислех, че ще падне голямо лутане докато го намеря тоя Кампус, ама то трябва да си много, ама много тъп, че да не го намериш! А отношението на служителите..... на фона на лелките от СУ, просто разликата е от земята до небето.

И само да добавя - ЕБАСИ СТУДА!
__________________
Love is in the air....
Отговори с цитат
  #1213  
Стар 23rd February 2011, 14:25
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _Poli_
,А отношението на служителите..... на фона на лелките от СУ, просто разликата е от земята до небето.

мда, тук служителите се отнасят с уважение към хората
Отговори с цитат
  #1214  
Стар 23rd February 2011, 14:44
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

В БГ съм учила и в ТУ - Варна, и в НБУ дистанционно. Когато се налагаше да ходя в ТУ за записване на семестър трябваше да се подготвя психически за срещата с намусените лелки. Докато в НБУ когато се записвах бяха супер любезни и усмихнати, и кафе ми предлагаха но за там е ясно, нали гушваха доста парички.
Отговори с цитат
  #1215  
Стар 23rd February 2011, 14:50
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ти да не мислиш, че секретарките печелят повече, само защото таксите са по-високи?
Просто държавните служители си мислят, че са хванали господ за онази работа и затова са толкова надменни. Докато тези в частните учреждения знаят, че ако не работят като хората ще им духнат под опашката и затова се стараят
Отговори с цитат
  #1216  
Стар 23rd February 2011, 16:57
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
ти да не мислиш, че секретарките печелят повече, само защото таксите са по-високи?
Просто държавните служители си мислят, че са хванали господ за онази работа и затова са толкова надменни. Докато тези в частните учреждения знаят, че ако не работят като хората ще им духнат под опашката и затова се стараят
даммм , точно така е
Отговори с цитат
  #1217  
Стар 24th February 2011, 20:43
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Ами... не е точно за хвалене...
Вчера имах изпит. При преподавател, който... беше писал петица- на рецепта за мусака. Въобще... резултатите от изпита, са Божа работа. Има и един виц- в тази връзка. За това, как Бог, по време на сесия, определял- в кой университет, по колко души да пускат на изпитите...
Техническия... 30%. Тия учат. Софийския... 50%. Тия учат много. НСА... Пуснете ги всичките.
Един от ангелите пита... "Ама защо всичките?"
"Тия, само на мен разчитат."
Че за въпросния изпит... това важи с пълна сила. Най- малкото, защото става въпрос и за Него. А и... рецептата за мусаката, може наистина... да е била добра. 'Щото, ако гледаме философски на нещата (а изпитът е по философия)... можем да сведем всичко... до един обяд. Всъщност, стига да имаме волята... можем да го сведем до всичко, което поискаме. 'Щото философията, не е общовалидна, а субективна.
И.. така. Събуждам се сутринта... Но усещам, че... не ми е ден. Всъщност, това беше една от онези сутрини, в които усещаш, че целият свят, цялата шибана Природа, е против теб. И единственото умно решение, което можеш да вземеш е... да си останеш в леглото.
Така и направих. Парирах всички опити- да ме извадят от него, с думите... "Разкарайте се. Не, няма да ходя. Не ми е кеф."
А после... пристигнаха новините за изпита. Всички... безкрайно въодушевени- от това, че вместо два въпроса, е имало само един. И то, един от най- лесните. И изпитващият излязъл, и ги оставил сами в стаята. И всеки, извадил- кой, каквото имал. А после... дошла асистентката му. И помагала на всички, в случай, че не са разбрали- какво точно да препишат...
А днес... излязоха резултатите... Шест "три минус". И една чиста тройка. Всички останали... за следващия път.
Ама много съм се смял. Не... злорадо. Аз, така или иначе, не използвам помощни материали- на изпити. Но... абе, смешно си е. Паралелът- между вчерашните екзалтирани лица, и днешните- посърнали физиономии.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #1218  
Стар 26th February 2011, 13:25
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Довечера ще имаме гости, ще има
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #1219  
Стар 26th February 2011, 13:28
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Decu
Довечера ще имаме гости, ще има

Аз бих се оплакала от този факт!
Предпочитам аз да ходя на гости

Инъче...приятно прекарване!
Отговори с цитат
  #1220  
Стар 26th February 2011, 13:31
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ооо,и аз предпочитам да ходя на гости Шетането цяла вечер ме изморява.Плюс това после цял куп чинии мен чакат.

Похвалвам се че моето дете взе третото място в състезание по дрифт с колички на писта.Беше най-малкия участник
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Похвалисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:26.