IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 15th August 2013, 11:31
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Е да разбирам ли разни изказвания че Ние без комплексите не сме за тоя форум поради липсата от такива? Или май тук са хора главно с комплекси? И ако е така ок оттеглям се както и преди време го бях направила! Щом се формирате хора с комплекси които се изявяат с разни пластични подобрения и в очакване да чуете само хвалебствия за да подхраните Аза си ок!
Самовлюбена ли? Чух прочетох нещо мимоходом..... Мда! Но пак не сте разбрали. Не е самовлюбване, а просто самоуважение което го разбрах след сумати години. Ама не ми се обяснява подробно, поради странното недоумение на потребители, които не разбират елементарни думи и фрази и се засягат от директни изказвания които обаче са чисто и просто изказвания без никаква насока. Просто хора сме в интернет. Не е нормално да се впечатлявате на ниво Его от нет постранството. И да пак ще се изтъкна като Самовлюбена: Ами пораснете, прочетете, и не подскачайте на всяко изречение в което както обичайно по форумите се прехласвате една на друга и си правите разни глупави пожелания без дори да се познавате. Снимки никога не пускам в нета, но при среща на форума ще дойда и тогава може да си поговорим лице в лице за влюбеността и комплексите! Хубаво лято на всички и дай Боже да достигнете щастието да живеете без комплекси и с новите придобивки, психологически внушаващи си че придобитото Ви изкарва от предишния АЗ и сте чисто нови! АМИН!
Това беше ти нали, дето изкара останалите ЖЕНИ не добре, че си правят корекции и това го каза жена, която има безброй подобрения, но всички останали са комплексирани. Не трябва обаче да ти пука, че хората те мислят за странен човек, това е само един форум, важно е офлайн как се държиш и как те възприемат. Сигурен съм, че там си съвсем друг човек и никой не те гледа странно !
Отговори с цитат
  #112  
Стар 20th August 2013, 12:05
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Изобщо нямам без брой.....интервенции. Просто поддържам естеството на фигурата си и фейса без изменения и допълнения, освен бюста. Кой как разбира и приема постовете ми си е негова работа. Както казах не ми е в природата да се захаросвам.
да в живота съм доста положителна, но понеже по разни форуми съм се нагледала и на чела на разни неща които не отговарят на истината и няма как да съм позитивна. Там - тук съм обективна без да спестявам. И не се натискам някой да ме харесва. Имам достатъчно приятелки и приятели в живота че да търся одобрение във нет форуми. А ти вземи прочети нещата и ги огледай от няколко посоки. АЗ ДЪРЖА ДА ЗАПАЗЯ ИДЕНТИЧНОСТТА СИ, НЕ ЦЕЛЯ ПРЕОБРАЗЯВАНЕ. И се гордея с това което съм точно поради факта че запазвам себе си и не се изменям!
Хубав ден от мен!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #113  
Стар 20th August 2013, 13:13
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Винаги са ми били интересни хората, които се опитват по заобиколен начин с увъртане да кажат нещо, всякаш ги е срам и се притесняват. Кажи си го директно - ти за мен си смешен човек и не съм мъж и толкова; кво е тва шикалкавене.
Това е просто един форум от какво се притеснявате не знам, всеки има право да си каже мнението и особено ако е анонимен, няма от какво да се притеснява !
Ехееееееееееее! Аз и притенснение?!? Аз пък съм точно във форумите на право куме в очи и се гордея с това! А има и нещо друго в писането във форуми което е наречено тъй сладко : Любезност в друга призма дипломация.
Аз пък като съм жена и да чета мъжки форум нямаше да питам и да се изявявам като жена. Или щях да се преобразя в мъж /за нещата които ме вълнуват например/ Щото или ще изляза кифла или жената мъж. Едно от двете. И за да се предотврати това, което придружено с разни подхвърляния и уж закачки щях просто да се преобразя и да си пиша в темите и да разбера това което искам, без да ставам за подбив на съфорумците. Просто съвет, нищо лично. Или може и аз да съм нещо крива просто щото не понасям мъже женчовци, подръжаващи на МАМА, в живота Асоциални и нямащи елементарно мнение по елементарни въпроси в ежедневието. Мен лично това Хипер ме дразни и не го понасям. Натоварва ме и ме уморява, вместо да се зареждам с емоции. Мъж тип мрънкало и без собствено мнение ми е.......абе иде ми да го наказвам до живот, само заради това че се е родил мъжки пол и на стабилна възраст не знае още кво е и чака някой все да му казва как да живее и да работи...........офффффф отнесох се ама като ме хване щръклицата и не спирам........сори
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #114  
Стар 20th August 2013, 14:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Ехееееееееееее! Аз и притенснение?!? Аз пък съм точно във форумите на право куме в очи и се гордея с това!
Аз не само тук,но и навън съм така
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #115  
Стар 22nd August 2013, 13:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Ехееееееееееее! Аз и притенснение?!? Аз пък съм точно във форумите на право куме в очи и се гордея с това! А има и нещо друго в писането във форуми което е наречено тъй сладко : Любезност в друга призма дипломация.
Аз пък като съм жена и да чета мъжки форум нямаше да питам и да се изявявам като жена. Или щях да се преобразя в мъж /за нещата които ме вълнуват например/ Щото или ще изляза кифла или жената мъж. Едно от двете. И за да се предотврати това, което придружено с разни подхвърляния и уж закачки щях просто да се преобразя и да си пиша в темите и да разбера това което искам, без да ставам за подбив на съфорумците. Просто съвет, нищо лично. Или може и аз да съм нещо крива просто щото не понасям мъже женчовци, подръжаващи на МАМА, в живота Асоциални и нямащи елементарно мнение по елементарни въпроси в ежедневието. Мен лично това Хипер ме дразни и не го понасям. Натоварва ме и ме уморява, вместо да се зареждам с емоции. Мъж тип мрънкало и без собствено мнение ми е.......абе иде ми да го наказвам до живот, само заради това че се е родил мъжки пол и на стабилна възраст не знае още кво е и чака някой все да му казва как да живее и да работи...........офффффф отнесох се ама като ме хване щръклицата и не спирам........сори


Лейди Би се появи и отново блесна, като гледам написания текста, виждам колко емоции и страст влагаш и то за един непознат форумен субект. Не се напрягай толкова, че ще си докараш здравословни проблеми и това въобще не е майтап. Другото ще го напиша в "Говорилнята", че тази тема стана мазало !
Отговори с цитат
  #116  
Стар 18th September 2013, 14:20
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Паф или Пуф. Изобщо не те отразявам пич/ка! Пиши си квото ти е кеф на душата. Аз си пиша квото мисля. Да си жив и здрав и щастлив!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #117  
Стар 18th September 2013, 15:24
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Чувствата са ни взаимни лелче, хейтвай си колко ти сака душа
Отговори с цитат
  #118  
Стар 18th September 2013, 16:14
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Злобно изказване! Но е нормално като форумно! Сигура съм на 200% че като се видим на живо и ти не знаеш, че съм аз ще ти падне челюстта. Аз пък ако не знам кой си даже и няма да те отразя, че си присъствал -Това видно от постовете ти тук и съм на 300% гаранция, че е така. А тук си пиши квото искаш. Има кой да те чете. Аз пък не държа някой да ме чете / аз съм сигурна в себе си на живо - ти разчиташ на интернет/ Хе хе! Елементарно Уотсън. Аз не пускам теми кой ме харесва и кой не, но ти пускаш. Това говори за депресивен комплекс на личността със комбинация от отхвърляне от обществото-социяланата среда. А дали съм лелка в предвид писаните от мен коментари, това е на прочит очи в очи - пиле! щото такива като теб виреят най и предимно в нета. на живо са смачкани идиотчета с нисък доход с големи мечти и фантазии Прехластващи се по турбо мацките /ама само до там щото не могат да си ги позволят иначе/. Пишещи по форуми, а на живо .......са в клас под 0.1 лошо няма но вече ви знам що за птици сте! Виж пич: един съвет: земи се се оправи с живота на живо, занижи участията в нета. тогава наистина ще си човек сс истинска самоличност. Ти просиш тук/ поне в този форум одобрение, постваш теми за това искаш да има подръжнаци/ не че нямаш, но това само по себе си значи че си с лош соц. статус и търсиш признание в нета във форуми...пък за мъж...кво да ти кажа....много е зле положението. така че ти мен няма с кво да ме обидиш както целиш просто си чешем езиците и двамата! )))))))))))))))))))))))) Ае успех и дано скоро се реализираш в социяла- истинския. И нета да го позабравиш за твое добро! Нищо лично. Само съвет!
А! и още нещо: За мен и до ден днешен има надпревара от към мъже на разл. възрасти. Мога да си избирам. А ти можеш ли? Съмнявам се. Аз мога да искам, а ти можеш ли? Аз мога да имам претенции, а можеш ли? А аз все още мога! Аз все още имам игра и то напред от 20 годишните, а защо ли? Е това ще си го запазя за мен. Жокер: мъжете търсят жени, не просто тела без глави! Е това е котира на днес. Колкото и дати звучи хвалебно, но това е факт и ми дреме дали някой вярва. Аз имам достатъчен опит че да го твърдя. Добре че не поствам снимки тук или изобщо в нета.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 18th September 2013 на 16:35
Отговори с цитат
  #119  
Стар 18th September 2013, 17:04
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Има и още нещо:..... сексапила е в същността на индивида. Сексапила не е във външността / пасле/ защото може да си барби на пъво четене и интерес но след един разговор да паднеш на ниво простакела. Така, че мили девойки винаги външността играе първа роля, но после...когато трябва отстоите....и главата е заместена с тиква...е повярвайте ми и най-доброто тяло и визия не може да замести съществото ВИ. Опаковката бързо умръзва колкото и съвърешена да е тя. Но има ли нещо в главата Ви което е различно от познатия шаблон на кроасани с уж пълнеж е тогава може да се радвате на наистина качествена връзка. Не казвам че външния вид не работи 9 напротив. Но той е просто само и на първо четене /за мъжете провукация за секс, от там след секса ако не сте толкова надарена с мозъчни действия но пък със сексуални пак се котирате! / п Но пак е за известно време. дългосрочн вариянт говорм за добре поддържана жена, с акъла си, знаеща какво иска, колко струва, и защо.
Мъжете: Ми на днешно време в БГ са мн. малко тия които могат да отговорят на тези
критерии на дадена жена с визия и интелект. Поради кризата. Наистистиа има компромиси и за мъже и за жени, но това не значи на 100% такива. Трябва да има поне 50% съвместимост на характери, секс поне 70% съвместимост за да се получи нещо. Това не е ли налично просто е загуба на време и за двете страни. Взаимствано от Фройд на 50% .
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #120  
Стар 18th September 2013, 17:53
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Знаех си, че ще откачиш с това "лелче" бях абсолютно убеден !

Много добре ми е позната психиката на болно-самовлюбените хора и твоя случай е от най крайните. Аз съм най прекрасната на света, а ти си грозен, нямаш приятели и социален живот и искаш някой да те хареса във някой форум.

Говориш за някакви пари и кой какво можел да си позволи, а това говори много зле за теб. Ясно е, че с това "лелче" разклатих "кошера с осите" и сега се опитваш да ми го върнеш, но няма как да ти се получи. От самохвалебствията ти разбирам, че имаш много акъл, но явно не го използваш на 100%, защото можеше да си зададеш въпроса, защо пиша в този форум, дали не го правя по време на работа, какво мога да работя, а това - да съм се бил харесал е толкова смехотворно, че няма нужда да се коментира.

Още от предната тема всеки видя, че искаш да се изкараш нещо повече от другите жени тук, мислиш се за по голяма класа от другите, няма лошо в това, но със сегашните писаници, показваш точно обраното. Една жена от висока класа за каквато се имаш, никога няма да се самоизтъква по този начин и да се изказва така, ако можеше да се погледнеш отстрани ще видиш колко e смехотворно.

Инак с това последното изби рибата - аз съм толкова хубава и имам толкова много кандидати от различни възрасти, които искат да ме чукат ! Все пак всичкото това писане не е безсмислено, дори го оценявам положително, защото ме забавляваш доволно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фейслифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:10.