IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 26th August 2009, 10:49
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

аз съм фен на Адидас моите Адидас-ки от пролетта не са мръднали и мисля да си ги нося и ранната есен.
Относно обувките - мен ме яд да пазарувам в Найн Уест, когато няма намаление, тъй като в сайта им има реалните им цени как да дадеш 220-250 лева за обувки, които виждаш в нета за 80$...
В Мис 60 имаше точно такива черни спицарки, но са доста високи (поне за мен). В Риплей има някакви подобни, но с голяма табелка (Replay) В Хот Спот има готини, даже страхотни . В Дизел също, но и там ме е яд на цените ( как може модели на 2 сезона да си стоят на 1 цена )
Погледни в Саламадър на Витошка и в Пепина еМ на Графа - има огромен избор.
На Патриарха посока 5те кьошета (от лявата страна след Витошка) има 1 малък магазин за обувки (казва се Корида), внасят от Испания обувките са от естествена кожа. Не всичко е страхотно, но определено има добри модели за не повече от 100 лева.

Това ми идва на ум на първо четене
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #262  
Стар 26th August 2009, 13:15
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Погледни в Саламадър на Витошка и в Пепина еМ на Графа - има огромен избор.
Lilith, Пепина има и на Витошка
Отговори с цитат
  #263  
Стар 26th August 2009, 14:13
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Изобщо не се сетих за него, понеже ми е далеч от работа а на Графа има един по-скрит, освен този който е точно на Графа. Влиза се през 1 безистен от същата страна е и е огромен. За там имах предвид, че избора е много голям . Май се води нещо като аутлет, има стари модели, но има и хубави класически неща
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #264  
Стар 26th August 2009, 14:25
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Много благодаряяяя
__________________
жия
Отговори с цитат
  #265  
Стар 27th August 2009, 08:26
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от heavenkata
Този уикенд съм в София и си търся - есенни обувки, дънки, блузи... къде да търся?
цък
като тези в дясно
и т.н.
Вранглер, Сити Център София, 2ри етаж
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #266  
Стар 9th September 2009, 16:25
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Имам едно запитване, не съм много сигурна дали тук му е мястото, но все пак реших да ви помоля за съвет.

Този понеделник си купих обувки на токчета на фирма "Biana trade" от естествена кожа, много са елегантни. Дадох 75 лева, което никак не си е малко, но наистина много ги харесах. Лошото беше, че когато ги пробвах ми бяха леко теснички отстрани на пръстите, но продавачката каза, че са мой размер и ще се отпусне. Не знам каква шматка съм, но се вслушах в нейните думи и реших да си ги купя. Наистина ми седят страхотно, удобни са, но вече два дни ходя с тях и ми стискат на пръстите отстрани и започвам да си мисля, че съм постъпила адски глупаво. Не ми е комфортно и сега не знам как да постъпя....
Не съм излизала с тях, само вкъщи съм се разхождала. Няма поражения от моя страна, в същото състояние са си както, когато ги купих.

Ако утре отидя и помоля да ми върнат парите или да си избера друг модел?
Пазя касовата бележка, гаранционната карта, кутията и пликчето даже.

Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #267  
Стар 9th September 2009, 17:20
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Зуз,ако момичетата са свестни не мисля че ще има проблем да си ги замениш за други.Но не мисля,че биха ти върнали парите.Нищо няма да изгубиш ако пробваш да ги смениш,поне да вземеш нещо което ще носиш Успех
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #268  
Стар 9th September 2009, 17:42
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

А защо просто не си купиш спрей за отпускане на обувките?Щом са естествена кожа ще ти свърши работа.Напръскваш хубаво отвътре,обуваш и стоиш с тях час-два,за да ти се разтегнат по крака.Аз съм много доволна от тези спрейове,пръскам си всички обувки,защото все ми стискат.Продават ги в Пикадили,сигурно и в други супермаркети или магазини за обувки.
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #269  
Стар 9th September 2009, 19:53
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

ЗуЗка, по-добре пробвай със спрей, особено пък ако наистина ти харесват. Ако изобщо се съгласят на замяна в магазина, на мен би ми било съвестно за тази, която ще си купила твоите обувки след теб - все пак са си носени 2 дни
Отговори с цитат
  #270  
Стар 9th September 2009, 21:07
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Зузи , ако наистина са твой размер изобщо не се притеснявай . Ще се отпуснат и ще ти станат точни , а не от точни -> широки . И аз си взех сандалки по същия начин , но даже 1 р-р по-малки , защото моя - ми стояха големи и на дълж. , малкия р-р - само стягаше , но на дължина - добре . Отпуснаха се и са ми тамън .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизамода
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:45.