IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2301  
Стар 13th March 2010, 15:38
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Искам да постна нещо интересно от нета:


Държавата ни е пълна с профани, които нямат нищо против да платят грешни пари за да видят как поредната чалга мутреса се кълчи в кръчмата. И тъжното е, че няма да видите зрял и умен човек на концертите на пайнерките. Стадионите са пълни с деца! Деца, които утре ще пораснат и ще станат идиоти. Гнус ме е като се сетя, че някой е в състояние да отиде съвсем съзнателно да гледа изпълненията на Мара Отварачката, например. И какъв парадокс, Господи, какъв парадокс! Във време, в което имаш свободен достъп до световните образци на киното и музиката, във време, в което свободно можеш да пътуваш, за да отидеш на концерт на Ролинг Стоунс, например, те слушат и се кефят на Тони Стораро и Галена. Да не се интересуваш от света и културата му, а от уголемения пенс на Азис… Не мога да го проумея, наистина
кой е идиота написал това,и защо всяка поп фолк песен се нарича чалга,чалга за мен е например това което пее Амед,тоя мангал ква друга простащина може да изпее,но има и много хубави песни и те са в следствие на развитието на фолклора на народа,това си е нашия стил музика и незнам защо трябва да го отричаме,все едно сърбите да отричат тяхната музика която е много близка до нашата,или мислите че трябва да пропеем в стил Ролинг Стоунс,и колкото и да се старая да съм възпитан и здържан бих теглил лично една майна на тоя който е изтипосал тия думи,но пък всеки си има мнение а моето си е че на мен българската музика си ми харесва
__________________
През 2012 се очаква края на света,ако искаш да оцелееш ела в България,тук сме с 50г назад))
  #2302  
Стар 13th March 2010, 16:22
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

Ей за тва аз се чупя за Сан Франциско ,щото освен джази-джази и хеви метъл нищо не ме кефи.Нема не искам нема недей.Ше прая коронки на хамериканци,се ми и тая.Ено мустанкче ше си карам и събота и неделя на Лонг Бийч парти ше ме търсите .
__________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=qUMwYx4WEKs] [color=blue]Komm schlie
  #2303  
Стар 13th March 2010, 16:48
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Рапторе, и в Америка 100% примерно има някви дразнещи дебели негърки дето пеят стари градски, ма въпроса е кат` не ги харесваш да не се дразниш на феновете им, щото те се забавляват и не им дреме

Армандо, отговора ти за авторството на песента е ... (премълчах го , за да не те обидя)
Щом смяташ , че Мария Нейкова е плагиатствала.... всъщност май не знаеш коя е Мария Нейкова ама Еминем и Мадона ги знаеш
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #2304  
Стар 13th March 2010, 16:54
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

миленке, мхмм, както ти предположи не ми говори нищо това име

ако наистина е известен български композитор, толкова по-зле, навсякъде се тръби как азис и е уголемил... нещото там, а името на човек, които твори музика... и то добра музика остава в сянка

за еминем и мадона.. зная че са певци и ги разпознавам на снимка, до тук спира привързаността ми към тях =)

но това не означава.. както се опитваш да намекнеш , че си ограничавам погледа над нещата, просто музиката не ми е силна страна =)) и това е супер, щото виждам, че явно си в течение и с постовете си ме обогатяваш =))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
  #2305  
Стар 13th March 2010, 17:34
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Миленка, песента я изпълнява първо той сам, аз я харесвам от доста години, това, че сега са направили дует с Райна, не я прави поп фолк...
http://vbox7.com/play:1a164af2

Аз харесвам много тази:
http://vbox7.com/play:ddcda0f1 ,
не мога да сложа всички под един знаменател, въпреки че аз лично за себе си предпочитам като отида на заведение, да пускат друга музика
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
  #2306  
Стар 13th March 2010, 17:37
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptor
Ей за тва аз се чупя за Сан Франциско ,щото освен джази-джази и хеви метъл нищо не ме кефи.Нема не искам нема недей.Ше прая коронки на хамериканци,се ми и тая.Ено мустанкче ше си карам и събота и неделя на Лонг Бийч парти ше ме търсите .


нали няма да бегаш от форума?
  #2307  
Стар 13th March 2010, 17:40
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Рапторе, и в Америка 100% примерно има някви дразнещи дебели негърки дето пеят стари градски, ма въпроса е кат` не ги харесваш да не се дразниш на феновете им, щото те се забавляват и не им дреме

Армандо, отговора ти за авторството на песента е ... (премълчах го , за да не те обидя)
Щом смяташ , че Мария Нейкова е плагиатствала.... всъщност май не знаеш коя е Мария Нейкова ама Еминем и Мадона ги знаеш
Да де ,ама нещо ме тегли все нататък,май не е точно музиката де да знам .Бая приятелчета имам там.Ще ми се ...
Ти не ме слушай аз все за Калифорния опявам.
__________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=qUMwYx4WEKs] [color=blue]Komm schlie
  #2308  
Стар 13th March 2010, 17:44
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

Всъщност ми се правят малки финни бели дамски зъбки,ама тука.
И да си пишеме у форумско.Така и жената ше е по спокойна.
__________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=qUMwYx4WEKs] [color=blue]Komm schlie
  #2309  
Стар 13th March 2010, 17:44
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Миленка, песента я изпълнява първо той сам, аз я харесвам от доста години, това, че сега са направили дует с Райна, не я прави поп фолк...
http://vbox7.com/play:1a164af2

Аз харесвам много тази:
http://vbox7.com/play:ddcda0f1 ,
не мога да сложа всички под един знаменател, въпреки че аз лично за себе си предпочитам като отида на заведение, да пускат друга музика
Ми аз я знам песента от тогава де , от както си я пееше Стефан Митров сам. Тя и тогава се водеше чалга .

Ама аз най-много се подигравам на тия певачки, но пък от време на време ме забавляват и ми създават настроение и не се смятам за профан...и аз слушам всякаква музика стига да ми харесва

Добре де, феновете на коя музика са най-Хентелегентни, кой ще каже

По-същия начин разсъждавам като се делят на Левски и ЦСКА, Локо и Ботев и т.н.
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #2310  
Стар 13th March 2010, 17:46
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptor
Всъщност ми се правят малки финни бели дамски зъбки,ама тука.
И да си пишеме у форумско.Така и жената ше е по спокойна.
Мъжки заби не правиш ли
__________________

Умният сам си създава щастие !
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексговорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:18.