IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd April 2009, 00:29
prostoazzz prostoazzz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 3
По подразбиране Търся просто съвет,или подкрепа..

Незнам как да започна с тази изповед ако въобще може да се нарече така, едва ли някой би се интересувал от един съвсем обикновен човек от обществото като мен с подобен проблем.на 17 години съм и преди 2 години останових че съм обратен.Ок помислих си, че това може би е някакво временно влечение но уви...преди това съм нямал никакви подобни наклонности, харесвах си момичета всичко си беше ОК.Но изведнъж всякаш живота ми се срути и ме промени коренно.и така- гей съм, опитвам се по някакъв начин да го възприема като нормално, понеже това съм аз.Честно да ви кажа това не го пожелавам дори и на най-големия си враг, просто някак си немога дори да се възприема като такъв, че харесвам момчета.И подигравките започнаха, подвиквания от типа "ей, педераст", изгубих си приятелите ей така изведнъж, отбягван съм , въобще съм като изхвърлен от обществото.Може би спасение няма и ще си остана такъв и да искам да се променя -немога- това не зависеше от мен, нито съм го натрапвал ,напротив винаги съм гледал да го скрия по някакъв начин, но уви не става...просто понякога ми писва всичко това и немога психически да издържам на цялото напрежение, може би и от този форум ще ме псувате- намирам го за нормално вече, не ми прави впечатление просто търся малко морална подкрепа, понеже и аз съм човек като всички останали, а немога да се чувствам така..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd April 2009, 07:26
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

prostoazzz , имаш моята морална подкрепа !
Лично аз нямам нищо против хомосексуалните , защото поддържам позицията , че всеки има право на свободен избор кого да обича и с кого да си ляга
Това , че си различен в сексуалната си ориентация , в никакъв случай не те прави по-лош от останалите ...
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd April 2009, 07:45
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Морална подкрепа имаш от мен.Не се притеснявай от сексуалната ти ориентация.Никой неможе да те съди.Хубавото е,че не се криеш,ами си откровен!Не позволявай да те унижават и депресират.Винаги можеш да намериш човек,който да те разбира.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd April 2009, 08:57
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Ооо, я се стегни и да не ти прави впечатление какво говорят. Човек сам решава с кого да си ляга. Да крадеш? Да убиваш?
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd April 2009, 09:24
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Някъде май в друг форум прочетох същата изповед,пускаш ли една и съща тема на ляво и на дясно?
По темата никога съм нямала нищо против обратните,стига те да са Добри ХОРА,какво лошо има в това.
Дали ще е Би,Хомо,Хетеро няма значение,добрите човешки взаимоотношения са важни!
Имам такива приятели и се разбирам добре с тях.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd April 2009, 09:29
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: Търся просто съвет,или подкрепа..

Цитирай:
Първоначално написано от prostoazzz
И подигравките започнаха, подвиквания от типа "ей, педераст", изгубих си приятелите ей така изведнъж, отбягван съм , въобще съм като изхвърлен от обществото.
Имаш напълно и моята подкрепа! Хората са жестоки, това е факт. Но се опитай да не се промениш само заради хорското мнение. От думите ти разбирам, че си разкрил пред всъчки същността си, което е голяма крачка и те поздравявам. Не бива да се срамуваш от себе си, а да се обичаш такъв, какъвто си. Радвам се , че си изгубил "приятелите" си, защото е явно, че НЕ са ти били такива. Сега знаеш кой е истински и кой не. Винаги ще има задръстеняци, които да обиждат, но важното е да се дистанцираш и да не си го слагаш на сърцето.

Успех!
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd April 2009, 09:31
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз нямам нищо против хомосексуалните хора.Всеки има право да бъде рзличен и никой не трябва да го упреква за това
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd April 2009, 09:32
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
И аз нямам нищо против хомосексуалните хора.Всеки има право да бъде рзличен и никой не трябва да го упреква за това
Благодаря ВИ че сте солидарни..........
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd April 2009, 09:37
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Марулке мила,харесвам различните хора-някак си ми пасват на темперамента
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd April 2009, 09:39
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Марулке мила,харесвам различните хора-някак си ми пасват на темперамента
Е та.....тъй де........ и на мен.........
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Търсяпростосъветилиподкрепа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:38.