IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th October 2017, 22:40
Аватара на zdravcho
zdravcho zdravcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 7
По подразбиране Столче за кола

Една мама от фирмата ме покани на годинка на малката. Питах я от какво имат нужда и тя ми каза от столче за кола. Моля ви, помагайте, че никакъв ме няма.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th October 2017, 19:10
mirelka123 mirelka123 не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Нашето столче е от https://www.baby.bg/stolcheta-za-kola.html . Цените там са нормални, а продуктите качествени. Обърни внимание на столчетата на Kikkaboo, страхотни са.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th October 2017, 23:02
Аватара на zdravcho
zdravcho zdravcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 7
По подразбиране

Спасяваш ме. Разгледах ги и харесах едно столче на Chipolino, направо го поръчвам.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th March 2020, 15:52
Аватара на ginche
ginche ginche не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2018
Град: Sofia
Мнения: 51
По подразбиране

Аз преди да закупя столче за кола прочетох стотици статии, ревюта, клипове на crash тестове и мнения за това какво трябва да бъде столчето, за да е сигурно. Масово се издава сертификати, които отговарят на стандартите в ЕС като ЕСЕ R44/04 и ЕСЕ R129, но много рядко се правят краш тестове особено на по-ниския клас столчета. По-високия клас вече минават много краш тестове и се сертифицират от големи международни компании като TÜV, но те се произвеждат от доста по-качествени и премиум материали, което вече пряко рефлектира върху цената и такива столчета и цените при тях започват от 4 цифрена сума нагоре. Като тук не говорим за методите за захващане на ISOFIX или чрез 5 точков колан, а просто за сертификати и тестове. Аз мисля, че ако се интересувате от бюджетно столче за кола в интервала на <500лв. няма особено значение какво ще вземете, защото нито едно от тях няма да е преминало краш тест. Всички се надяваме никога да не се налага да разчитаме на столчето за кола, но според мен това е изключително важна и отговорна покупка, защото от нея пряко зависи здравето на детето при евентуално ПТП. Тоест това не е някаква играчка, която може вземем евтино да не съблюдаваме качеството ѝ, защото от това зависи живота и здравето на бебето и детето.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Столчезакола
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:05.