IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th June 2011, 15:54
angelnenov1988 angelnenov1988 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 6
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от master77 Виж мнението
Искам да кача малко маса за релеф и да сваля корема. Досега не съм ходил на фитнес. Колко често трябва да започна да тренирам и по колко време?
Ако не ти се дават пари, прочети малко информация за това какви храни да ядеш съдържащи много белтъци и протеини. Също така ако не ти се ходи на фитнес, трябва да тренираш корема много. Преси, тичане, колело по 3-4 пъти седмично докато свикнеш. Аз така много бързо си свалих корема, но после като спрях и като почнах с бирите... не става.
Релефа става със силови тренировки, т.е. пак всичко опира до фитнес и натоварване.
__________________
Фотоепилация
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st August 2011, 14:42
Itsy84 Itsy84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 2
По подразбиране Природосъобразно отслабване, метода на Хира Ратан Манек

За повече информация за отслабване чрез практикуване на sungazing, вижте линка:
http://www.youtube.com/watch?v=eZtY4bEQf9w
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th January 2012, 12:18
MegaMind MegaMind не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 12
По подразбиране

Много полезна тема, записвам, че искам да кача малко маса.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd September 2012, 12:18
Kalinkata Kalinkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 7
По подразбиране

За да се изчистят мазнините не трябва да се намаляват рязко калориите, вместо това ги поддържайте на постоянно умерено количество през цялата година – около 2500 калории за 90-100-килограмов мъж дневно. Така ще имате достатъчно енергия за интензивните тренировки и достатъчно хранителни вещества за нормално възстановяване и поддържане на производителността и издръжливостта на мускулите.

Приемът на вода трябва да е под ¼ от теглото ви в грамове, т. е. при тегло от 85 кг. ви трябват 2125 гр. вода или 2,125 литра. Приемайте повече течности само ако вземате суплементи, които изрично изискват това.

Ограничете солта до не повече от 1500 мг. дневно, а след тренировка винаги приемайте въглехидрати и протеини в съотношение 4:1, дори и при нисковъглехидратна диета с преимуществено съдържание на протеини.

За да изчислите колко калории ви трябват ви препоръчвам Формулата на Харис-Бенедикт, която е различна за двата пола. След това умножавате резултата с коефициента, който отговаря на степента ви на активност. За отслабване можете да поддържате до 500 калории под общата сума, която се получава, но ако тренирате активно калорийния дефицит не трябва да е толкова голям, а само примерно стотина до 200 калории.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20th January 2013, 18:01
drehite drehite не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 10
По подразбиране

А вярно ли е, че ако ядеш само една и съща храна ще сваляш килограми? Примерно ако ядеш спагети дебелееш, но ако ядеш само спгети без да разнообразяваш в продължение на два месеца ще свалиш килограми.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 1st February 2013, 18:42
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Най-много да надебелееш още и да си направиш някоя анемия
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th June 2013, 09:11
kalont kalont не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Абсолутно не вярно. Не знам кой ги измисля тия глупсоти!
___________________
пощенски кутии за входове решетки врати Блиндирани Врати
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st May 2014, 17:38
anabolnisteroidi anabolnisteroidi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 2
По подразбиране От къде да си взема медикаменти - AnabolniSteroidi.net

Здравейте ,
Казвам се Данчо на 17 години от София. Още съм ученик във столичната гимназия Джон Атанасов.Имам много голяма дилема пред мен.Дали да взема стероиди да стана по здрав и релефен.Много ми се ще да кача няколко килограма муксулна маса за няколко месеца.Но всъщото време искам и релеф, тоест искам плочки и голям гръм , големи бицепси трицепси. В момента съм по- дебеличък.Мислех си за цикъл със анавар , стромба , метан , дека-дураболин , винстрол , параболан , примобалан , анаболен пак , тестостерон , Тест Е ( Енатат ), Тест П (Пропионат ) и може би малко туринабол със сустанон. Много неща са знам, но пък ще има много силен анаболен ефект , анаболните стероиди не мисля че са нещо вредно. Зобил съм няколко пъти но с малко неща и нищо не стана.Взимах няколко пъти само стромба по 70мг на ден и нищо не направих.Може би има само един продукт от които съм оставал доволен е стромбата на алфа фарма ето тази http://anabolnisteroidi.net/%D0%B0%D...pha+Pharma%29+ Получих сила и леко релеф от нея и то без да ходя на фитнес дори. Представям си тази година ако почна и да тренирам , резултатите ще се уникални
.Пробвал съм всякакви продукти и марки - Биотеч , Генезис Фарма ,Бритиш Драгон , Алфа Фарма , Нас Фарма ,Ахио Лабс , абе вопще всичко съм пил , но даже не ходи на фитнес може би от там идва целия проблем. Абе незнам но този път съм решил да ходя поне веднъж седмично на фитнес с баща ми .Той е бодибилдър но немога да мъ кажа че зимам стероиди - страх ме е. В форума на Теен проблеми нет мисля да си поствам резултатите от цикъла .Ако някои може да ми предложи какво още да вкиоча към цикъла ми да ми пише.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 20th November 2014, 09:40
velian velian не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 7
По подразбиране

И аз едно време исках, но така и не стана. При някои хора качването е трудно при друг свалянето. Но аз никога не съм се старал да правя разни диети, може би в това е било проблема
Отговори с цитат
  #30  
Стар 22nd January 2015, 11:14
Ivanaaa Ivanaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Ако искате да видите на какво е способна скарата и как тя наистина дава сила, елате следващата сряда в LA SKARA! Очаквайте турнир по канадска борба, в който можете да се включите и вие, кулинарни демонстрации от фитнес инструктори и съвети от известни диетолози. :this
https://www.facebook.com/events/7683977 ... /?source=1
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НавъпросаquotИскамдакачасвалякилограмиquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:08.