IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2681  
Стар 20th January 2012, 18:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Ми мислех че с този уред може да се види ако е тесен или широк джоба, дали импланта си е как трябва - ей такива неща. Аз нали съм шаш и паника и сега това леко подбутване и приболване в дясната ме притеснява. Но ще видя като ми мине цикъла дали няма да спре.
Ти не си ли много прясна?? Аз от риното си спомням, че до 3-4 месец нещо ме прибождаше, придърпваше и пр... Виж, ако си на година и все още нещо те безпокои, може и да има проблем. Иначе има жени, които се оплакват, че иматимпланти от години и все нещо ги боли... Там вече е съмнително.

Аз също се съмнявах, че десния ми джоб е по-тесен, защото гърдата ми беше по-напращяла и по-болезнена. Обаче един ден тя ме боли повече, на следващия другата..
Според мен твоя проблем е засегнат нерв. Това няма да се види на ехограф. Ако искаш пробвай да пиеш витамини от група Б - те спомагат за възстановяването на нервните окончания. До месец би трябвало да си ок.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2682  
Стар 20th January 2012, 20:48
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Абе аз просто си се панирам напразно, то не може да се каже болка а просто едно неприятно усещане на моменти от дясно. Ох съжалявам ако ставам досадна на моменти ама.....все пак благодаря на тези момичета които ми отговарят
  #2683  
Стар 20th January 2012, 21:53
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Абе аз просто си се панирам напразно, то не може да се каже болка а просто едно неприятно усещане на моменти от дясно. Ох съжалявам ако ставам досадна на моменти ама.....все пак благодаря на тези момичета които ми отговарят
Не ставаш досадна въобще. Аз съм същата паника и ми става по-спокойно като видя, че има паники като мен.. )

Искам да питам , като махнете конците как процедирате? На мен ми казаха като махна конците да махна и превръзките, но на мен ми се струват пресни шевовете, страх ме е да не ги замърся... и пак си слагам марля от горе.. Изобщо ме е страх да ги оставям непокрити, защото се падат точно на ластика на сутиена...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2684  
Стар 20th January 2012, 22:54
dessy4ka dessy4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 8
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Не ставаш досадна въобще. Аз съм същата паника и ми става по-спокойно като видя, че има паники като мен.. )

Искам да питам , като махнете конците как процедирате? На мен ми казаха като махна конците да махна и превръзките, но на мен ми се струват пресни шевовете, страх ме е да не ги замърся... и пак си слагам марля от горе.. Изобщо ме е страх да ги оставям непокрити, защото се падат точно на ластика на сутиена...
На мен като ми махнаха конците нищо не съм слагала,нито марли, нито лепенки и нямаше проблем. Само ми казаха да ги пазя с лепенки при излагане на слънце или солариум. То не мисля,че могат да се замърсят ако са без нищо, а пък на мен докторът не ми е казал да слагам нещо и аз не се и замислих. така че рискувай
  #2685  
Стар 20th January 2012, 23:17
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dessy4ka Виж мнението
На мен като ми махнаха конците нищо не съм слагала,нито марли, нито лепенки и нямаше проблем. Само ми казаха да ги пазя с лепенки при излагане на слънце или солариум. То не мисля,че могат да се замърсят ако са без нищо, а пък на мен докторът не ми е казал да слагам нещо и аз не се и замислих. така че рискувай
А не ти ли притискаше сутиена точно на шевовете?? Страх ме е да не се отворят.. сигурно е голяма глупост това, ама на, да питам...
Освен това ми казаха след баня да ги мажа с дезинфектиращ разтвор, защото от топлата вода се отваряли леко тъканите и можело да влезе инфекция.. Което много ме плаши..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2686  
Стар 20th January 2012, 23:24
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Абе аз просто си се панирам напразно, то не може да се каже болка а просто едно неприятно усещане на моменти от дясно. Ох съжалявам ако ставам досадна на моменти ама.....все пак благодаря на тези момичета които ми отговарят
Не си досадна, питай, нали затова е форум

Нели, ти сама ли си махаш конците ?
На мен при махането ми сложиха върху разрезите някакво лепило, което засъхва бързо и стои като лепенка отгоре. Казаха ми да не го махам, а да чакам да падне само.
  #2687  
Стар 20th January 2012, 23:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Не си досадна, питай, нали затова е форум

Нели, ти сама ли си махаш конците ?
На мен при махането ми сложиха върху разрезите някакво лепило, което засъхва бързо и стои като лепенка отгоре. Казаха ми да не го махам, а да чакам да падне само.
Ахах, много странна работа..
Еми в клиниката ми показаха как сама да си ги махна. Но мен ме достраша и отидох при общ специалист, той ми ги махна и не ги намаза с лепило. Само с някаква паста, и сложи пак лепенка.. Аз махнах неговата лепинка, уж да остана вече без.. Постоях 2 мин чудейки се кво да правя, па сложих нова марля и пак я залепих... И сега се чудя как да се изкъпя..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2688  
Стар 21st January 2012, 09:24
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Нелс, сама ли ти казаха да си махнеш конците? Това ми се струва възмутително. Аз ще държа да отида те да ми ги махнат.

На моята приятелка, която се оперира при НГ също й сложила това "лепило" след махането на конците.

Маркова, и ти ли сама си махна конците? Така ли процедират в Есте клиник?
  #2689  
Стар 21st January 2012, 09:29
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Относно мамографа - Стоянов каза да не се ходи в никакъв случай - само ехограф или ЯМР при необходимост.

Моят мамолог има пациентки с имплани и изрично ме вика на преглед на 40тия ден след операцията да види как са се наместили имплантите и т.н. Той е много добър по мое мнение лекар от Мамологичния център на болница Св.София (бивша Тина Киркова) и прегледа с ехограф е 30 или 40 лв. Ако някой иска мога да му дам мобилния на лични или го потърсете в Интернет - д-р Гемеджиев (мамолог и гинеколог).
  #2690  
Стар 21st January 2012, 09:34
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=683919

За късмет днес има интервю с д-р Гемеджиев във в-к Труд.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:42.