IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1501  
Стар 18th April 2011, 22:30
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Танева! Глей ся... За бирите... Трябва да пуснем една тема за кекса и бирите, нали все пак се в отдел "халки и тоалетни". С бирата уж се добре се разбираме,ама тя май нещо ми намали мисленето и секса... А пък вкъщи ми изискват и двете. Опасявам се да не ми праснат некой домашен бан, че ще се чудя накъде да хващам. Ташо надали ще ме приюти с филийка хлебец и разкрачени обятия. Освен ако Миссс-ката се смили над мен и не я е страх да не й пребия хлапето.. Щот понякога бирата и таквиз идеи дава (засрамен)...

Последно редактирано от Неспокойната моторетка : 18th April 2011 на 22:35
Отговори с цитат
  #1502  
Стар 18th April 2011, 22:52
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Габи,винаги съм била вулгарна и така ми харесва. А за теб явно съм сбъркала като съм ти казала,че си ми симпатична.
Ти пък да не мислиш , че на Габи или на някой друг му пука , дали ти е симпатичен или не

Аре давай го по-спокойно , че и на мен от симпатична , взе да ми ставаш антипатична........Дали ти дреме , на мен не ми дреме , но се съобразявай , защото никой не е длъжен да ти трае обидите

__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #1503  
Стар 18th April 2011, 22:53
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand Виж мнението
добре аз само 1 не мога да разбера

някои полага бог знае какви усилия да си регистрира няколко профила, да ги подържа живи, да пише некви неща и да създаде повече от 1 виртуални личности

защо го прави?

това е напълно безмислено...
Армани, трудно е за разбиране...
Къде всъщност изчезна Ани93?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #1504  
Стар 18th April 2011, 23:00
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Армани, трудно е за разбиране...
ми аз за тва питам, ако некои разбира за кво става дума да хвърли малко светлина по въпросТа
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #1505  
Стар 19th April 2011, 01:24
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението

И Габи, не съм длъжна да харесвам всички из форумите !
Не всички са ми приятни, както и аз на тях предполагам.

Аз лично не употребявам обиди, а за Танева не мога да отговарям
Az

изобщо не съм споменала,че трябва на всяка цена да харесваш всички и не разбирам защо ми го казваш,само исках да кажа,че е нормално да си чатим нормално
Не съм и споменала,че пишеш обиди,аз се обърнах директно към Танева.
Отговори с цитат
  #1506  
Стар 19th April 2011, 01:25
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Виж мнението
С оглед на твойта наблюдателност, щях за малко да се изпусна, че.. откат' Габито се завърта от гурбет, лейките в Пловдив се увеличиха с една. Еее... Биму майката, казах го... А не исках (силно притеснен)..
Ти определено си наглец!
Не ти прави чест,че си мъж ,а се заяждаш като недоебана стара мома!!!
Отговори с цитат
  #1507  
Стар 19th April 2011, 01:34
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Габи,винаги съм била вулгарна и така ми харесва. А за теб явно съм сбъркала като съм ти казала,че си ми симпатична.
И винаги ще давам квалификаций на който искам и както искам,никой не може да ми нареди какво и как да правя.Пиши за мен каквото искаш.Девин си е Девин да, и се гордея с града , в който съм родена....
в същото време ми сравняваш Девин с Пловдив?
Ти явно с този си нрав ще си имаш доста проблеми в живота,мила.Едвали някой някъде така ще те търпи да се държиш и да говориш/вулгарно,както каза,че ти харесва/,но слава бого,това няма да е мой проблем,нали така.
Не сравнявам Девин с Пловдив,а теб с Александра и с това кой къде е роден.Голямото село си оказва влияние пред малкото,това имах предвид,но не си ме разбрала.както и първите 7г. на хората.Бъди по-скромна и остави другите да ти дадат оценка.Хубаво е,че имаш самочувствие,но нека да не е за сметка на останалите,нападайки ги.
Всъшност..................прави си густото както намериш за добре,живота си е твой.Ако има нещо и не си ме разбрала,извинявай,знам,ч така или иначе,няма да ме разбереш.

Последно редактирано от gabi_gabriela : 19th April 2011 на 01:41
Отговори с цитат
  #1508  
Стар 19th April 2011, 08:20
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela Виж мнението
Ти явно с този си нрав ще си имаш доста проблеми в живота,мила.Едвали някой някъде така ще те търпи да се държиш и да говориш/вулгарно,както каза,че ти харесва/,но слава бого,това няма да е мой проблем,нали така.
Не сравнявам Девин с Пловдив,а теб с Александра и с това кой къде е роден.Голямото село си оказва влияние пред малкото,това имах предвид,но не си ме разбрала.както и първите 7г. на хората.Бъди по-скромна и остави другите да ти дадат оценка.Хубаво е,че имаш самочувствие,но нека да не е за сметка на останалите,нападайки ги.
Всъшност..................прави си густото както намериш за добре,живота си е твой.Ако има нещо и не си ме разбрала,извинявай,знам,,н яма да ме разбереш.
Уау,как ли да го проумееш, изричайки предпоследното си изречение?????
С това мисля,че темата ти Танева,трябва да приключи. А за самочувствието няма как и дума да става тук. Ще имам каквото си искам самочувствие и както си искам така ще се държа...И по принцип не някой трябва да търпи мен, а аз трябва да търпя някого)))) Тъй че...няма смисъл да ми разясняваш тука кой да нападам и кой не.ЖИВОТА СИ Е МОЙ! Ти го каза.
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!

Последно редактирано от Taneva` : 19th April 2011 на 08:28
Отговори с цитат
  #1509  
Стар 19th April 2011, 13:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela Виж мнението
Ти определено си наглец!
Не ти прави чест,че си мъж ,а се заяждаш като недоебана стара мома!!!
Мислим еднакво
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1510  
Стар 19th April 2011, 14:26
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Айдааа.. И мен ме пратиха при Сю, под навесите на Виктория стейшън. Само не мога да разбера защо свързвате характера със секса.? Винаги съм бил плевел, още в най-ранна и дълбока девственост. Познавам моми, които не се ебат и в 5-тия си брак, а са пример за поведение и смиреност. А познавам и такива, които се ебат с половината свят, и ..... (почти) половината свят им е крив. (иконка смаян).. Не знам дали е във връзка със зеленчука.Може и да е, може и да не е. Не бързайте да го намесвате във всяко кихване!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХайдедасепокажемколкосмехубависексиСнимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:04.