IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 6th December 2009, 19:50
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Самият факт, че сама си папаш чернокопа, а той папа при жена си не ти ли говори нещо? Ти си за запълване на дупката, добре - на няколко дупки, но по празниците е там - при другата, а ти си сама.
Защо не се замислиш? След време ще ти е смешно, ако не допуснеш някоя по-голяма грешка и се чумосваш след време за тъпите си чуства /тогава такива ще ти се струват/.
А ако този безотговорик забърка и бебе, което ти при всичките си чувства вземеш та родиш - какво? Ще го вържеш към себе си - дръжки. Той вече има деца, гледа ги друга жена, ти какво - третата ли ще си? И ще отглеждаш останалите, от другите жени? Че то тоя така може да го кара до безкрай, като кукувиците. Снася и изчезва.
Ох, груба съм, но след като съм преживяла сума ти подобни глупости все пак се кръстя на Бога, че не се стигна до по-голяма грешка.
Пази се дете. Чувствата са преходни, независимо какво мислиш и чувстваш в момента.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
  #352  
Стар 6th December 2009, 20:39
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Самият факт, че сама си папаш чернокопа, а той папа при жена си не ти ли говори нещо? Ти си за запълване на дупката, добре - на няколко дупки, но по празниците е там - при другата, а ти си сама.
Защо не се замислиш? След време ще ти е смешно, ако не допуснеш някоя по-голяма грешка и се чумосваш след време за тъпите си чуства /тогава такива ще ти се струват/.
А ако този безотговорик забърка и бебе, което ти при всичките си чувства вземеш та родиш - какво? Ще го вържеш към себе си - дръжки. Той вече има деца, гледа ги друга жена, ти какво - третата ли ще си? И ще отглеждаш останалите, от другите жени? Че то тоя така може да го кара до безкрай, като кукувиците. Снася и изчезва.
Ох, груба съм, но след като съм преживяла сума ти подобни глупости все пак се кръстя на Бога, че не се стигна до по-голяма грешка.
Пази се дете. Чувствата са преходни, независимо какво мислиш и чувстваш в момента.
  #353  
Стар 6th December 2009, 20:50
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
той иска ,но още живее с друга жена , той се е побъркал незнае какво да направи , смята че с времето нещата ще се разрешат сами ,а аз не мисля че ще стане така ..само с времето .
иска бебе щом свършва в мен , знае че не използвам никаква контрацепция , и все ме базика че иска да е момиче , защото има 2 момчета . говори ми че трябва да почакаме , но пак свършва в мен , трябвало да решим къде ще живеем ,какво ще правим , онази с която живее сина му (малкия) кой ще го гледа ,...абе незнам
A,be,Сиси,той свършва в теб,щото за всеки мъж е така по-добре.И моя свършва в мен,ама неще дете,правих лятото аборт,не взимам противозач. и пак свършва в мен,въпреки ,че се притеснява да не забременея пак.Те всичките са такива безхаберници!Това изобщо не трябва да е знак за теб,че иска бебе.Като стане ,случайно,ще вземе да кърши ръце ,да ти обяснява как сега момента не е подходящ и ти щеш не щеш ,ще отидеш на аборт/нали много го обичаш,как така ще го обременяваш/.Той знае,че сама дете няма да гледаш,как ще го издържаш,с коя работа-през ноща в дискотеката?Мауз е права ,опичай си акъла и слушай по-големите и препатили жени от теб. А м/у другото,любов ,миличка,няма,всичко е интереси,компромиси и търпимост.Като ви запушат главите и до секс няма да ти е вече.А до колкото разбрах ,ти си от мн. малко време с него.Как за толкова кратко време разбра ,че е такъв"сериозен" човек?Ама той и теб и оная у тях и децата ви разиграва като на ролетка,бре.
  #354  
Стар 6th December 2009, 20:52
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
незнам
Хубаво си помисли защото след време ти ще си на мястото на онази другата а той отново ще рони сълзи с някое младо и хубаво момиченце.
Това ти е сто процента сигурно.
__________________
Да вземеш решение да имаш дете е много важна стъпка.Това е да избереш сърцето ти да се разхожда извън тялото ти завинаги.
  #355  
Стар 6th December 2009, 20:55
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
незнам
Хубаво си помисли защото след време ти ще си на мястото на онази другата а той отново ще рони сълзи с някое младо и хубаво момиченце.
Това ти е сто процента сигурно.
Абсолютно съм съгласна с теб!!!!!!!!!!!!!!
  #356  
Стар 6th December 2009, 21:30
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

прави сте само ме мотае .хубаво му е с мен ..но няма да направи нищо повече освен да се забавлява с мен ...

за съжаление е така ..толкова съм глупава ,но не искам да си тръгна искам да му повярвам ...
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
  #357  
Стар 6th December 2009, 21:40
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Добре,бе,миличка,той дава ли ти някакви надежди,че ще бъде само с теб и ще напусне жена си?!
  #358  
Стар 6th December 2009, 21:46
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

да дава ми ... плановете му са свързани с мен .

знам че неможете да повярвате ,какво правя и защо го правя но така го чувствам , за дете и аз се съмнявам още , но съм толквоа силно обедена че ще е с мен някой ден и то скоро.

Шарми и ти неможеш да ме рабереш нали мила.
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
  #359  
Стар 6th December 2009, 21:50
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Това е добро начало,но преди всичко-небързай с дете,рискуваш много,защото всеки се променя на моменти!Изчакай малко,за да видиш как ще се развият събитията-"връзването"на мъж с дете е глупаво и импулсивно решение,което не би го задържало при теб,ако не е напълно убеден в това,въпреки,че ти го казва!!
  #360  
Стар 6th December 2009, 21:56
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sharmidodka
Това е добро начало,но преди всичко-небързай с дете,рискуваш много,защото всеки се променя на моменти!Изчакай малко,за да видиш как ще се развият събитията-"връзването"на мъж с дете е глупаво и импулсивно решение,което не би го задържало при теб,ако не е напълно убеден в това,въпреки,че ти го казва!!
и аз точно така мисля ...ей един човек да даде малко надежда на убитото ми сърце ..толкова е ранено а пак бие ...
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексговорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:25.