IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1781  
Стар 22nd April 2012, 09:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
You've got mail
Благодаря. Аз ти писах, ама и тук да пиша, че много ти ги харесвам. Ама много! И със здраве да си ги носиш.
Отговори с цитат
  #1782  
Стар 22nd April 2012, 11:42
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Ее, мен пак ме е нямало за снимкитее : (

Аник, има още по-меки и от soft touch-a ли?

Аз съм сигурна, че софт-а много спомага за ранното раздвижване и омекване, аз съдя по притятелката, за коята говорех, която също си имаше вече собствена жлеза, защото и беше реоперация, но предишните и импланти бяха по-твърди и беше в приятен шок от смяната- 'пипни ги колко са меки беее, пипни ги', побърка ме, тя на 7-мия ден след ре-то вече беше в рокля и изглеждаха на 6 месеца: )) Inspira модел са

Последно редактирано от Ballerina : 22nd April 2012 на 15:22
Отговори с цитат
  #1783  
Стар 22nd April 2012, 14:01
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Добре де, другите със софт тъч и първа операция как сте/бяхте? Имаше ли такова бързо раздвижване? Почнах във филми да се вкарвам.
Отговори с цитат
  #1784  
Стар 22nd April 2012, 14:40
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Защо бе филми, това е хубаво : )
Отговори с цитат
  #1785  
Стар 22nd April 2012, 14:46
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Благодаря. Аз ти писах, ама и тук да пиша, че много ти ги харесвам. Ама много! И със здраве да си ги носиш.
Благодаря, мила! Дай боже, всички да си ги носим с радост и без никакви проблеми!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1786  
Стар 22nd April 2012, 15:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ballerina, най-меките са responsive гел, от тях има само кръгли. След тях е софт-тъч и накрая кохезив гел.
Мисля, че на Бижу са мекички не от самия имплант, а от наличието на своя жлеза преди това. Може и мускулът да не е много стегнат. Моите бяха дълги месеци като камъни, макар ПИП да беше най-мекият имплант едно време. Но моят старт беше "дъска" и 10години тренировки във фитнес залата.

Последно редактирано от aniK : 22nd April 2012 на 15:40
Отговори с цитат
  #1787  
Стар 22nd April 2012, 16:34
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Добре де, другите със софт тъч и първа операция как сте/бяхте? Имаше ли такова бързо раздвижване?
Аз съм със софт тъч и два месеца поне ми бяха като каменни, а имах жлеза, не е като да нямах. Може би зависи най-вече от състоянието на мускула.

Мен пък други размисли и страсти са ме завладяли Дали не сгреших с анатомичния имплант, дали едни кръгли, среден профил нямаше да ми стоят по-добре, толкова много се наляха в долната част, че направо имам чувството на моменти, че ще изпаднат. Ей го, днес няколко часа без сутиен и така ми тежат отдолу

Бижу, изпуснала съм те..... може ли едно ЛС, плийз
Отговори с цитат
  #1788  
Стар 23rd April 2012, 09:08
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Мен пък други размисли и страсти са ме завладяли Дали не сгреших с анатомичния имплант, дали едни кръгли, среден профил нямаше да ми стоят по-добре
Еми, ти си с много фина структура на тялото... кръглите колкото и среден профил да бяха щяха много да "кръглеят" ... тъй че си ги избий тези мисли от главата
Отговори с цитат
  #1789  
Стар 23rd April 2012, 09:35
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Кръглите форми отиват само на топките и на Луната. Жена с напълно кръгли бижута ще изглежда като предница на Симка модел 1965- с тъжните щръкнали и кръгли фарове. Човешките лица с форма на идеален кръг също не вдъхват доверие. Пълнежа вътре може да е пълен, ама първото което си казваш е "Я ский тоо/таа каква паница е". Анатомиите с тенденция към леко провисване надолу създават впечатление за зрялост и тежест. Ръката инстиктивно посяга да ги подкрепи.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #1790  
Стар 23rd April 2012, 09:52
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Мен пък други размисли и страсти са ме завладяли Дали не сгреших с анатомичния имплант, дали едни кръгли, среден профил нямаше да ми стоят по-добре, толкова много се наляха в долната част, че направо имам чувството на моменти, че ще изпаднат. Ей го, днес няколко часа без сутиен и така ми тежат отдолу
За колко време това? Колко време след операцията ти се наляха в долната част? Преди как си била - чашка, птоза, анатомично по-наляти долу?
Леле, хвърляш ме и ти в размисли пак....щом сега са ми раздвижени, кво ли ще стане след година?!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:19.