IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2381  
Стар 20th January 2013, 21:21
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Тва с 6-те месеца май е само за разрез под гърдата.... вече съм позабравила. Трябва да се поинтересуваме ако разреза е през ареолата дали е противопоказно да се носят банели.

Баси.... аз ако можех да си позволя нямаше да сложа сютен никогъж повече ма не мога да ходя по зърна на работа все пак
Дааа,на работа е кофти по СиСи,все пак не работим.......знаеш какво....
А иначе вече се помръдват силиконовите прелести,не са толкова каменни паветаСпортния ми е много удобен,ама хич не е секси
А да подскачам,както казва Нелката,кога може???Не,че съм активен спортист,ама имам един неизползваем кростренажор
Отговори с цитат
  #2382  
Стар 20th January 2013, 21:54
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Стегнат спортен сутиен и яхваш кростренажора... само не в слонски тръс, че ш'си подбиеш петичките
Отговори с цитат
  #2383  
Стар 20th January 2013, 22:16
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Благодаря много, момичета!
Ванеса, да сутринта съм в 11
Сузи, мерси за съвета! Истината е, че аз се надявам да се наспя там, че в къщи с тия две деца много, много наспиване няма!
До скоро, мацки!
Отговори с цитат
  #2384  
Стар 20th January 2013, 22:32
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Силиконке успех. Всичко ще бъде наред и няма нищо страшно. Надеждата ти да се наспиш там ще се сбъдне и даже това ще ти е единственото пълноценно спане за най-малко месец след това. Вечерта ще ти бият една инжекция от която ще спиш като бебе. След това дискомфорта първия месец е малко кофти, но всичко преминава и се забравя.
Отговори с цитат
  #2385  
Стар 20th January 2013, 22:36
Susana.Susana Susana.Susana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 23
По подразбиране

А има ли такива от вас,които са взимали приспивателни хапчета или успокоителни такива за да може да спите през ноща?
Сега пийнах едно Белергаминче, но утре мисля и нещо по-силно да пробвам ако и тази вечер не си намеря място на кревата в спалнята или на дивана.
Снощи се преместих в хола и съм спала полу-седнала,подпряна от 5-6 мекички възглавници, за да мога да спя от тъпата стегната ластична лентаBeavis_and_butthea:...заради АБ не мога да пийна една водка и да се приспа по бързата процедура..
Отговори с цитат
  #2386  
Стар 21st January 2013, 01:41
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Susana.Susana, аз пиех Ксанакс да си призная. Ама то аз изпаднах в някаква депресия след операцията. Толкова не се харесвах и не се понасях, че няма на къде!
От време на време пиех и най-безобидното - Неуропан /мента глог и валериан/.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2387  
Стар 21st January 2013, 08:40
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

И аз също като Лидка изпаднах в някаква депресия след операцията и също пиех ксанакс или лексотан.
Отговори с цитат
  #2388  
Стар 21st January 2013, 09:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Тва с 6-те месеца май е само за разрез под гърдата.... вече съм позабравила. Трябва да се поинтересуваме ако разреза е през ареолата дали е противопоказно да се носят банели.

Баси.... аз ако можех да си позволя нямаше да сложа сютен никогъж повече ма не мога да ходя по зърна на работа все пак
Аз нали съм през ареолата, та втория път (при смяната на ПИП-а) един младичък доктор ми каза, че не трябва да се носят банели - да не притискат импланта или пък не дай боже да се качат върху него при някое движение. Аз си нося банели вече, но на един сутиен само ги махнах и наистина ми е много удобен (чудя се за останалите сутиени ... ). Сега, че с банелите гърдите се приближават ... това е друг въпрос.
Лилян, и аз си се харесвам само по потниче, ама то къде да тръгнеш така - единствено на морето май. Обаче не ти ли се подрусват много без сутиен (какъвто и да е)?
Отговори с цитат
  #2389  
Стар 21st January 2013, 09:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Подрусват се бе Инче... ма поносимо. От 'секъде си е по-добре, отколкото да са прищипани в сутерен
Отговори с цитат
  #2390  
Стар 21st January 2013, 14:40
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Нелка, знам, че са еднакви. Колебая се за цвят. Но клоня към сивото.

Лилян, и на мен само по "без" ми се размотава. Екстра ми е. Само дето съм нон-стоп рекламно лице на зрънчо.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:36.